;
تفریح و سرگرمی

از هر گربه دو تا تو تصویر هست، گربه تک و تنها را تو تصویر پیدا کن!

آزمون شناسایی گربه تک: آیا می توانید گربه منحصر به فرد بدون جفت را در 10 ثانیه تشخیص دهید؟ آین آزمون از جمله آزمون ها و چالش هایی است که فقط 3٪ از مردم می توانند آن را شکست دهند! آیا آماده اید تا مهارت های شناختی و توانائیهای تصویری  خود را آزمایش کنید؟ ببینید چقدر سریع می توانید تمام گربه های دوقلو و گربه تک را در این پازل شگفت انگیز پیدا کنید! با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی گربه تک همراه شوید.

آیا اماده چالش هستید؟ مهارت های مغز خود را با این بازی فکری سرگرم کننده آزمایش کنید. هدف ساده است: فقط در 10 ثانیه گربه ای را پیدا کنید که تنها است و شبیه اش در تصویر وجود ندارد. آسان به نظر می رسد، اما آیا واقعاً می توانید آن را انجام دهید؟ بازی‌های فکری برای ورزش کردن مغز و بهبود مهارت‌های حل مسئله عالی هستند. همچنین یک راه عالی برای سرگرمی است، زیرا سعی می کنید الگوهای پنهان یا شباهت های بین تصاویر یا اشیاء مختلف را بیابید. پس وقت خود را صرف کنید و ببینید که آیا می توانید ساعت را شکست دهید یا خیر!

شاید بپسندید: چیستان: هر که آن را بسازد، آن را فاش نمی کند. هر که بگیرد، آن را نمی داند، و هر که آن را بداند، آن را نمی خواهد!

آزمون شناسایی گربه تک

اکنون چالش را انجام دهید! آیا فکر می کنید می توانید گربه تنها را تنها در 10 ثانیه تشخیص دهید؟ پس توانائیها و هوش خود را آزمایش کنید.. تنها 3 درصد از مردم موفق شده اند به موقع گربه را ببینند! همه بچه گربه ها به جز یکی دوقلو دارند. خودتان را در این تست تصویری سرگرم کننده به چالش بکشید و ببینید آیا می توانید از رقابت پیشی بگیرید یا خیر!/ از این فرصت استفاده کنید تا ثابت کنید بهترین از بهترین ها هستید. پس برای چی منتظری؟

این چالش بازی فکری یک راه عالی برای آزمایش مهارت های تمرکز و مشاهده است.شما زمان بسیار محدودی 10 ثانیه دارید تا گربه تنها را بدون جفت پنهان در تصویر پیدا کنید. این کار آسانی نیست زیرا تنها 3 درصد از مردم توانسته اند آن را حل کنند. برای تشخیص گربه منحصربه‌فرد در میان دیگران، به صبر، تمرکز و یک چشم تیزبین نیاز است چالش از شما می‌خواهد که تصویر را با دقت اسکن کنید و هر جفت گربه را حذف کنید.

شاید بپسندید: تست شخصیت: کدامیک از افراد تصویر می تواند فرد موفقی باشد!؟

آزمون شناسایی گربه تک

شاید بپسندید: چیستان: برق کار و لوله کشی با یکدیگر مشغول کار در یک ساختمان هستند،یکی از آن دو پدر پسر دیگری بود!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: هوش و نبوغ خودت رو با حل معادله (2-5)2÷12 ارزیابی کن!

 

 

.

.

.

احتمالاً بپسندید: نابغه ها بگن که کدوم یکی از این سه مرد، همسر زن تصویر هست!؟

جواب آزمون شناسایی گربه تک

آیا موفق شدید گربه تنها را پیدا کنید؟ اگر این کار را کردی، برای خودت دست بزن! امیدواریم از حل این معما لذت برده باشید و برای چالش بعدی آماده باشید. در غیر این صورت می توانید بیشتر تلاش کنید.

جالب خواهد بود: فقط یه با هوش نابغه تو یه نگاه متوجه میشه بابای واقعی بچه کیه و کودک ربا کیه!؟

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: همه کوالاها دوقلو دارند به غیر از یکی، آیا می تونی اون رو در کمتر از 10 ثانیه شناسایی کنی!؟

 

 

 

 

شاید بپسندید: کدومیکی از این سه فرد بازداشتی، کم سن و سال است و نباید به زندان فرستاده شود!؟

پاسخ آزمون شناسایی گربه تک: این آزمون توانایی شما را برای توجه به جزئیات و هوشیاری در حین جستجو اعمال می کند. به طور خلاصه، چالش بازی فکری فرصتی ایده آل برای تقویت تمرکز و مهارت های مشاهده شما است. اگر شما از معدود افرادی نبودید که کد را شکستند، نگران نباشید – تصویر زیر راه حل را ارائه می دهد.

شاید بپسندید: با 4 حرکت چوب کبریت، 2 مربع ایجاد کنید، به طوری که یکی از آنها درون دیگری باشد!؟

شناسایی گربه تک

احتمالاً بپسندید: با انتخاب یک گل تشخیص بفهمید که آیا آدم منظم و دقیق هستی یا بی خیال!؟

امیدوارم از تست شخصیت مبتنی به انتخاب شبح استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید:  3 تا تفاوت بین تصویر دو مرغابی کنار برکه هست | دقت ات بالا باشه میتونی پیداشون کنی!

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

چیستان: اون چیه که از اسم دوتا حیوون تشکیل شده اما حیوون نیست و خیلی خوشمزست!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: داستان پندآموز مرد فقیر و بقال از سری داستان های هزار و یک شب!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: اگه چشات مثل عقاب تیز باشه تو این بیشه زار خیلی راحت گرگ رو پیدا می کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:تیزبین ها تو یه نگاه دزد پنگوئن رو شناسایی می کنند!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:چشمان تیزبین داشته باشی 25 حیوان مخفی تصویر را در 1 دقیقه پیدا می کنی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: آیا زن سمت راستی واقعا از فروشگاه هندونه دزدیده!؟

برایتان جالب خواهد بود

قابل توجه باهوشا: میون دزدایی که وارد بانک شدن یه زن هم هست، اونو شناسایی کن!

حکایت ضرب المثل پایش را از گلیمش درازتر کرده!

چیستان: چهار انگشت و یک شست دارد اما نه استخوان دارد و نه مغز!

شکل دست ها می تواند اطلاعات جالبی درباره شخصیت کلی افراد و ارتباط با اطرافیانشان ارائه دهد!

 

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − چهار =

دکمه بازگشت به بالا