;
تفریح و سرگرمی

در این تصویر عاشقانه، چند چهره مخفی نیز وجود دارد که فقط تیزبین ها در یک نگاه متوجهش میشن!

آزمون شناسایی چهره در تصویر عاشقانه: با غلبه بر آزمون شناسایی چهره در تصویر عاشقانه یا چالش تصویری امروز چشمک نشان دهید که مهارت های عالی دارید. طراح آزمون شناسایی چهره در تصویر عاشقانه مدعی است که فقط افرادی که تخیل عالی دارند، می توانند در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای پاسخ صحیح را ارائه دهند. آیا می توانید در اولین تلاش ادعای پیروزی کنید؟

اگر می خواهید بر این چالش تصویری غلبه کنید، باید به خلاقیت و توانایی خود اجازه دهید، آرام آرام رشد کند. باید به خاطر داشته باشید که تنها 18٪ از کاربران اینترنت آزمون شناسایی چهره در تصویر عاشقانه را حل کردند. پس اگر می خواهید خود را به چالش بکشید و میزان مهارت ها و توانائیهای شناختی خود را ارزیابی کنید با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی چهره در تصویر عاشقانه همراه شوید.

شاید بپسندید:داستان تنبل ها و شاه عباس، تنبل خانه شاه عباس کجاست!؟

آزمون شناسایی چهره در تصویر عاشقانه

دو چهره استتار شده کجا هستند؟ ماموریت امروز این است که در 5  ثانیه، 2 چهره را در آزمون شناسایی چهره در تصویر عاشقانه پیدا کنید که در جایی از تصویر به خوبی پنهان شده اند. آیا می توانید این چالش تصویری را حل کنید؟ امیدواریم اینطور باشد زیرا تمرین از هم اکنون شروع می شود.

شما در اینترنت و فضای مجازی با انواع و اقسام، بازی های فکری روبرو خواهید بود. برخی از این آزمون ها ساده و برخی پیچیده هستند. به این ترتیب به اشکال مختلف در فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی منتشر می شوند. لذا این بازی ها به صورت بازی های کلمات، پازل های تصویری، معماهای منطقی، جدول کلمات متقاطع و سوالات تصویری و غیره منتشر می شوند.

شما فقط 5 ثانیه فرصت دارید تا چالش یا آزمون شناسایی چهره در تصویر عاشقانه را حل کنید. انواع و اقسام بازی های فکری می توانند، مهارت ها و چابکی ذهن شما را آزمایش می کنند. برای اینکه آزمون بتواند چنین عملکردی داشته باشد، شما باید بتوانید در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای آن را حل کنید. از سوی دیگر باید بدانید که آزمون ها و سوالات تصویری هوش می توانند به رشد قدرت حافظه و نیز افزایش دقت و تمرکز شما کمک کنند. به این ترتیب این بازی ها امروزه برای برای آموزش مغز و تقویت مهارت های شناختی استفاده می شود.

شاید بپسندید:اگه قدرت دیدت مثل شاهینه، عینک رو تو رختخواب پیدا کن!

آزمون شناسایی چهره در تصویر عاشقانه

شاید بپسندید: کدام حلقه را انتخاب می‌کنی!؟ انتخاب‌تان می تواند ویژگی اصلی شخصیتی و توانایی بالقوه‌تان را افشا کند!

.

.

.

.

شاید بپسندید: یکی از این دو زندانی از زندان فرار کرده، اما کدامیک؟ چطوری!؟

 

 

.

.

شاید بپسندید: شخصیت محافظه کار یا ماجرا جوی خود را با این تست شخصیت کشف کنید!.

پاسخ آزمون شناسایی چهره در تصویر عاشقانه

زمان به پایان رسیده است! می دانیم که حل این چالش تصویری چندان آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست. فقط باید به تخیل خود اجازه دهید تا دو چهره پنهان را پیدا کنید. در مرحله بعد، می توانید از نتایج رسمی این تمرین ذهنی مطلع شوید. 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

شاید بپسندید: داستان تاریخی حماقت بشر انتها ندارد!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: جهانگرد بیچاره از کدوم درب خارج بشه تا از موقعیت خطرناک نجات پیدا کنه!

پاسخ آزمون شناسایی چهره در تصویر عاشقانه: در تصویر آزمون شناسایی چهره در تصویر عاشقانه ما چهره های مخفی و یا استتار شده را برای شما علامتگذاری کرده ایم. آیا شما توانستید این دو چهره را در زمان مشخص شده و قبل از دیدن پاسخ پیدا کنید.

شاید بپسندید: اگه تو 10 ثانیه 6 تا تفاوت دو تصویر برج پیزا را پیدا کردی برا خودت اسپند دود کن!

پاسخ آزمون شناسایی چهره در تصویر عاشقانه

امیدوارم از آزمون شناسایی چهره در تصویر عاشقانه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: تست قدرت بینایی: اگه گورخر را بین ببرها پیدا کنی، چشات مثل عقاب تیزه!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: هوش خود را با پیدا کردن مجموع ارزش عددی میوه ها ارزیابی کن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: یکی از کوله پشتی ها را انتخاب کن تا بگم کلاً چه جور آدمی هستی، کینه توز یا مهربان!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:در 10 ثانیه، چند گرگ را در تصویر شناسایی کردی!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل این شتری است که در خانه هر کس می خوابه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:اگه دقت و تیزبنی ات مثل شاهینه، بگو اشتباه تصویر دخترک جلو آینه چیه!؟

 

 

برایتان جالب خواهدبود

اولین برداشت شما از یک تصویر می تواند ویژگی های شخصیتی شما را روشن کند!

داستان ضرب المثل مثل سگ و گربه به هم پریدن| داستان شنیدنی دشمنی سگ و گربه!

فقط تیزبین ها و باهوشا میتونن قطعه گمشده پازل را در 7 ثانیه پیدا کنند!

(ویدیو) فرآیند جالب ساخت کاسه های طرح دار چینی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا