;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی پلیس مخفی: آیا می توانید پلیس مخفی را در 5 ثانیه شناسایی کنید!؟

آزمون شناسایی پلیس مخفی :این معمای تصویری جدید توجه هزاران نفر را در فیس بوک و سایر شبکه های اجتماعی به خود جلب کرده است. ایا احساس می کنید در تجزیه و تحلیل سوالات هوش تصویری تبجر زیادی دارید؟ شما فقط یک محدودیت زمانی 5  ثانیه ای برای نشان دادن هر یک از مهارت های خود دارید.مهارت هایی نظیر خوب دیدن، خوب دقت کردن و خوب تحلیل کردن!

آزمون شناخت زن ثروتمند: با نکته سنجی و هوش بالای خودت، زن ثروتمند تصویر را شناسایی کنید!

پس اگرخود را یک متخصص در حل سوالات معمایی می دانید، بهتر است عجله کنید. آزمون شناسایی پلیس مخفی می تواند به خوبی قابلیت های شما را به چالش بکشد و شما با این آزمون به دیگر اثبات کنید که دارای توانائیهایی بالایی برای دیدن جزئیات و پاسخ به سوالات معمایی دارید. با چشمک و بخش سرگرمی این وب سایت همراه باشید.

آزمون شناسایی قاتل در ساندویچی: اگر هوش کارآگاهی داری، می تونی قاتل را پیدا کنی!

بازی های فکری سببب افزایش فعالیت مغز شده، نقش مستقیم در توسعه مهارت های شناختی شما دارند. توجه به جزئیات و ریزبنی از دستاوردهای انجام مستمر و منظم بازی های فکری است. مغز عادت می کند جزئیات را تجزیه و تحلیل کند و این روند در افزایش جزئی نگری موثر است. آزمون شناسایی پلیس مخفی که امروز در بخش سرگرمی چشمک منتشر شده است به خوبی شما و توانائیهای شما را به چالش می کشد. با ما همراه باشید.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی دزد واقعی فروشگاه: چه کسی از افراد تصویر از فروشگاه سرقت کرده است!؟

آزمون شناسایی پلیس مخفی

برای پیروزی در آزمون شناسایی پلیس مخفی، توانایی دید، دقت و تمرکز نقش مهمی دارند. شما باید در کمتر از 5 ثانیه این معمای تصویری را حل کنید. اگر در زمان تعیین شده آزمون را تحلیل و بررسی کردید، باید گفت که شما یک متخصص موفق در انجام سوالات هوش تصویری هستید.

قبل از ارائه پاسخ به آزمون شناسایی پلیس مخفی ، باید مطمئن شوید که در مکانی هستید که آرامش شما مختل نمی شود. زیرا از هر 10 نفر فقط 1 نفر موفق به یافتن پاسخ شده اند. اماده اید؟

بگو کدوم نوع شکلات را دوست داری تا بگم دقیقا چه جور آدمی هستی!؟

در تصویر سه جوان را می بینید که برای خرید بستنی در صف ایستاده اند، یکی از افراد تصویر، یک افسر پلیس مخفی است که در حال انجام تحقیقات در منطقه است. به نظر شما کدامیک از افراد تصویر می توانند پلیس مخفی باشند؟

آیا به نظر شما آزمون شناسایی پلیس مخفی ساده است؟ این چالش حداکثر ظرفیت بینای، سطح تمرکز و خلاقیت شما را برای حل معما به چالش می کشد. زمان شما آغاز شد.

شاید بپسندید:معمای برداشتن شمس طلا بدون خطر: کدام مخزن برای برداشتن شمش طلا ایمن است!؟

آزمون شناسایی پلیس مخفی

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی دزدهای بانک: اگر باهوشی بگو که کدامیک از دزدهای بانک، یک زن است!؟

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی عروس زندانی: کدامیک از سه عروس تصویر در زندان بوده است!؟

.

.

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناخت تفاوت زرافه: اگر همه تفاوت های دو تصویر را پیدا کنی،یک تیزبین تمام عیاری!

.

پاسخ آزمون شناسایی پلیس مخفی

آیا به زمان بیشتری نیاز دارید؟ نگران نباشید، شما اولین کسی نیستید که برای یافتن پاسخ به فرصتی دوباره نیاز دارید. در اینجا می توانید دوباره امتحان کنید، اما فقط با 3 ثانیه.

.

برایتان جالب خواهد بود: تست هوش مدیر: فکر می کنید کدام مرد یک مدیر است؟

.

.

.

 

شاید بپسندید: قابل توجه زرنگا: نکته سنج بودن خود را در آزمون شناسایی اشتباه مراسم ازدواج اثبات کنید!

 

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی قاتل خطرناک: اگر مهارت کارآگاهی داشته باشی در 3 ثانیه قاتل را پیدا می کنی!

 

در صورت پیدا نکردن پاسخ، تصویر حل شده را به شما تقدیم می کنیم. پلیس فرد بستنی فروش است. در توضیحات گفته شده است پلیس مخفی، لذا باید این فرد به راحتی جلب توجه نکند.

فرد اول با دوربین به این سو و آن سو نگاه می کند و کارش آنقدر احمقانه است که هیچ کسی فکر نمی کند او یک پلیس باشد.فرد دوم هم به نظر فقط یک شهروند عادی است. فرد سوم هم یک بی سیم اسباب بازی در جیب دارد و به نظر نمی رسد یک پلیس مخفی باشد.پلیس مخفی با بی سیم به این بزرگی در مأموریت شرکت نمی کند. اما فرد بستنی فروش می تواند یک پلیس مخفی باشد. او میتواند به همه جا نظارت داشته باشد، بدون اینکه کسی شک کند.

 

شاید بپسندید:آزمون شناسایی مادر واقعی: مادر واقعی کودک تصویر کدامیک از زنان تصویر است!؟

 

پاسخ ازمون

 

برایتان جالب خواهد بود:با تشخیص اشتباه موجود در جلسه پرسش و پاسخ رسمی، اثبات کنید که نابغه اید!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

برایتان جالب خواهد بود: تست بینایی فنجان قهوه را بین پنگوئن ها پیدا کنید!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید برایتان جالب باشد: آزمون شناسایی فرد مشکوک به آدم ربایی: کدامیک از افراد تصویر می تواند یک بچه دزد باشد!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی مادر راستگو: کدامیک از این سه زن، حقیقت را می گوید!؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

برایتان جالب خواهد بود:معمای شناسایی همسر استاد: اگر همسر استاد را در یک نگاه شناسایی کنی، نابغه ای!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی زن باردار: کدامیک از زنان تصویر ممکن است باردار باشد!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

 معمای آشپز مشکوک:کارآگاه ها بگویند کدامیک عجیب و مشکوک به نظر می رسد؟!

بازی های فکری باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی.

بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

آزمون شناسایی آدم واقعی: آدم واقعی را در میان مانکن ها شناسایی کنید!

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از  بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

برایتان جالب خواهد بود:معمای سر به هوا ترین کدام است، پدر یا مادر؟!

امیدوارم از آزمون شناسایی پلیس مخفی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد

آزمون شناسایی دختر نجات یافته: به نظر شما کدامیک از این دو دختر زنده می ماند؟

معمای تصویری قتل در بالن:فکر می‌کنی باهوشی در 5 ثانیه، قاتل کاپیتان بالن را پیدا کن!

چالش شناسایی اشتباه در تصویر: آیا می‌توانید در 5 ثانیه خطای تصویر را پیدا کنید!؟

شناسایی خون آشام در فروشگاه: کدامیک از کودکان می تواند یک خون آشام باشد!؟

آزمون شناخت فرد سیگاری: تنها یک نابغه، فرد سیگاری را در 5 ثانیه تشخیص می دهد!

شناسایی صاحبخانه از دزد:به پلیس در شناسایی دزد واقعی تصویر کمک کنید!

آیا می توانید با یک نگاه در تصویر، دزد نوزاد را شناسایی کنید!

آزمون شناسایی گربه مخفی شده:اگر گربه را در 1 نگاه پیدا کردی، قدرت چشمت فوق‌العاده است!

چالش شناسایی اشتباه در تصویر: آیا می‌توانید در 5 ثانیه خطای تصویر را پیدا کنید!؟

آزمون شناسایی نجات یافته: کدامیک از افراد تصویر، احتمال نجات بیشتری (از مرگ) دارد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − هفت =

دکمه بازگشت به بالا