;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی پزشک دزد: یکی از این سه پزشک کلیه اهدایی برای پیوند را دزدیده است، اما کدامیک!؟

آزمون شناسایی پزشک دزد: مجله خبری چشم با بهترین و جذاب ترین سوالات هوش تصویری هر روز با شماست. این سوالات مهارت های شناختی شما را به چالش کشیده و باعث می شوند شما متوجه شوید که تا چه اندازه تیزبین، متمرکز، دقیق و نکته سنج هستید. این سوالات تصویری به دو شکل ارائه می شودند. در برخی از این سوالات تصویری تنها تیزبینی و دقت می تواند راهگشا باشد، اما در برخی دیگر در کنار تیزبینی، شما نیازمند درک و تحلیل منطقی خود هستید.

آزمون شناسایی آدم واقعی: آدم واقعی را در میان مانکن ها شناسایی کنید!

آزمون شناسایی پزشک دزد از جمله معماهایی است که شما لازم است تمام هوش و دقت خود را برای رسیدن به پاسخ متمرکز کنید. دقت، تمرکز و ارائه یک تحلیل منطقی می تواند سبب رمزگشایی آزمون شناسایی پزشک دزد در زمان مشخص شده 6 ثانیه ای باشد. بر همین اساس همه کارشناسان بلااستثنا معتقدند که بازی های فکری، فعالیت های مثبت مغز را افزایش می دهد. فعالیت هایی که سبب رشد توانائیها و مهارت های شناختی و فردی افراد می شود. با آزمون شناسایی پزشک دزد و مجله خبری چشمک همراه باشید.

آزمون شناسایی مقصر: کدامیک از افراد تصویر، شیشه های ساختمان را شکسته است!؟

آزمون شناسایی پزشک دزد

به هر ترتیب همکاران ما در بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری چشمک با ارائه جدیدترین و بروزترین معماها و سوالات هوش تصویری و زمینه را برای افزایش فعالیت های ذهنی و مغزی شما فراهم کرده اند.  برای انجام و ارائه پاسخ به آزمون شناسایی پزشک دزد، بیائید به مانند یک کارآگاه خبره عمل کنیم. از تمام حواس خود استفاده کنید. تصویر را خوب ببینید و سپس تلاش کنید در زمان مشخص شده پزشک متخلف را شناسایی کنید.

در تصویر آزمون شناسایی پزشک دزد، سه پزشک مشاهده می شود. قرار است به زودی پیوند کلیه برای یکی از بیماران نیازمند به کلیه انجام شود. اما هنگاه عمل جراحی، مسئولان بیمارستان متوجه شده اند که کلیه اهدایی مفقود شده است. سه پزشک را به عنوان مظنونان اصلی مورد بازرسی قرار می دهند. در نهایت پلیس پزشک دزد را شناسایی می کند.

برایتان جالب خواهد بود:خود را بهتر بشناسید! |در نگاه اول، چه چیزی در تصویر دیدید؟

به نظر شما با توجه به شواهد، کدامیک از پزشکان تصویر می تواند کسی باشد که کلیه را دزدیده است؟ آیا می توانید پاسخ این معما که تحت عنوان آزمون شناسایی پزشک دزد در چشمک منتشر شده است را در کمتر از 6 ثانیه پیدا کنید.

 

شاید بپسندید:آزمون شناسایی اشتباه اتاق عمل: اگر در 5 ثانیه اشتباهات موجود اتاق عمل را پیدا کنی، واقعا تیزبینی!

آزمون شناسایی پزشک دزد

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی گدای پولدار: چه کسی واقعا فقیر نیست؟

.

.

.

 

شاید بپسندید: معمای چگونگی نجات از سقوط: زن تصویر از طبقه سی ام سقوط کرد، اما نجات پیدا کرد، چطور!؟

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:کدوم یکی دزده و بهش نمی خوره پدر باشه؟

.

پاسخ آزمون شناسایی پزشک دزد

آزمون شناسایی پزشک دزد از جمله آزمون هایی است که تنها 5 درصد افراد توانسته اند در فرصت اول آن را حل کنند. اگر جواب را پیدا نکرده اید، می توانید زمان بیشتری را صرف دیدن جزئیات بکنید. امیدوارم به جواب دست پیدا کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود:اگر تیزبین باشی در 5 ثانیه ارواح سرگردان را در میان پانداها پیدا می کنی!

.

.

 

شاید بپسندید: از لحاظ منطقی کدامیک از این دو عروس با توجه به موقعیت، زودتر در معرض خطر مرگ قرار می گیرد!؟

 

.

.

.

 احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی پرستار قاتل: اگر نکته سنج و دقیق باشی، خیلی سریع پرستار قاتل را پیدا می‌کنی!

پاسخ آزمون شناسایی پزشک دزد: اگر به سه پزشک دقت کنید متوجه تغییراتی در وضعیت ظاهری آنها خواهید شد. دو پزشک اول از سمت راست بسیار نگران هستند و عرق کردن آنها ناشی از همین نگرانی است. آنان نگران هستند که کلیه اهدایی از دست نرود. اما پزشک اول از سمت چپ بسیار عادی و راحت رفتار می کند. هیچ نگرانی در او دیده نمی شود. همه معتقدند که این فرد، پزشکی است که کلیه را دزدیده است.

 

شاید بپسندید:آزمون شناسایی اشکال اتاق بیمار: اگر فکر می کنی خیلی تیزی، در 5 ثانیه اشکال تصویر را پیدا کن!

 

پاسخ ازمون پزشک دزد

این ازمون را نیز امتحان کنید:اگر قاتل عروس را در یک نگاه پیدا کنی قابلیت این را داری در FBI استخدام شوی!

 

امیدوارم از آزمون شناسایی پزشک دزد استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: اشتباهاتی که در تصویر وجود داره رو پیدا کن!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

آزمون شناخت تصمیم دزد: یک سوال تحلیلی|دزد تصمیم دارد کدامیک از اشیای این گالری را بدزدد!؟

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی انسان شبیه سازی شده: تیزبینی‌ات رو با پیدا کردن انسان شبیه سازی شده امتحان کن!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

احتمالا بپسندید: آزمون شناخت خون آشام: اگرتیزبینی فوق العاده داری، جوان خون آشام را شناسایی کن!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

این ازمون را نیز امتحان کنید:اگر بینایی ات مشکلی نداشته باشد، می توانی چهره آدم مشهوری را در این تصویر تشخیص بدهی؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی حیوانات مخفی: تتیزبینی خودت رو با پیدا کردن خرگوشهای مخفی درون درخت ثابت کن!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی زن در تصویر: یک زن در این تصویر حضور دارد، او را پیدا کن!

بازی های فکری باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی.

بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

آزمون شناسایی زامبی: زامبی تصویر کجاست؟ |95 درصد از مردم در این چالش تصویری شکست خوردند!

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از  بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی اشکال در تصویر: اگر احساس می کنی خیلی تیزبین هستی اشکال تصویر هواپیما را پیدا کن!

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

احتمالا بپسندید: بگین چی جوری دستتون رو مشت می کنید، تا بگم چه شخصیتی دارید!؟

برایتان جالب خواهد بود

آزمون شناسایی انسان سالم:تیزبین‌ها در یک نگاه، فرد سالم را در میان زامبی ها شناسایی می کنند!

شناسایی قاتل در سینما: قاتلی در سالن سینما حضور دارد، آن را شناسایی کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

دکمه بازگشت به بالا