;
تفریح و سرگرمی

اگه نکته تصویر رو در یک نگاه شناسایی کنی، در تیزبینی دست کمی از شرلوک هلمز نداری!

آزمون شناسایی نکته تصویر خیابان: مجله خبری چشمک هر روز به صورت مستمر و منظم معماها و سوالات تصویری را برای مخاطبان خود به اشتراک می گذارد. شما با کمک این آزمون ها و سوالات می توانید خود را سرگرم کرده و اوقات فراغت خود را به بهترین شکل ممکن سپری کنید. به باور سازنده آزمون شناسایی نکته تصویر خیابان تنها افراد تیزبین و جزئی نگر می توانند معمای تصویری فوق را رمزگشایی کنید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی نکته تصویر خیابان همراه باشید.

پس اگر ذهن و تفکر کارآگاهی دارید می توانید آزمون شناسایی نکته تصویر خیابان را در کمتر از 5 ثانیه حل کنید. پس تلاش کنید که آزمون شناسایی نکته تصویر خیابان را در فرصت ارائه شده حل کرده و سطح توانائی ها و مهارت های خود را به خود و دیگران اثبات کنید. پس با دقت و تمرکز تلاش کنید آزمون شناسایی نکته تصویر خیابان را در زمان مشخص شده حل کنید. با مجله خبری چشمک همراه باشید و نکته تصویر رو در یک نگاه شناسایی کنید، در این صورت در تیزبینی دست کمی از شرلوک هلمز نداری!

شاید بپسندید:حکایت ضرب المثل آدم گرسنه سنگ را هم می خورد!

آزمون شناسایی نکته تصویر خیابان

ما معمای تصویری جدیدی را به شما ارائه می دهیم که هزاران نفر را گیج کرده است، فقط برخی از افراد موفق به حل آن در زمان مشخص شده شدند. پس  تمرکز کنید و از جمله افرادی باشید که توانسته‌اند به پاسخ صحیح رسیده اند.

باید بدانید که بسیاری از کاربران اینترنتی که سعی در غلبه بر این معمای تصویری داشتند، نتوانستند این تست معمایی را در کمتر از 5 ثانیه  حل کنند. به همین دلیل است که آزمون شناسایی نکته تصویر خیابان به یکی از چالشی ترین سوالات و معماهای تصویری در اینترنت و شبکه های مجازی شده است. در تصویر آزمون شناسایی نکته تصویر خیابان شما با تصویری از یک خیابان روبرو هستید. یک زوج و یک زن و کودک در تصویر آزمون شناسایی نکته تصویر خیابان حضور دارند. فقط یک چشم تیزبین و جزئی نگر می تواند نکته اصلی و مهم تصویر را شناسایی کند.

برای افزایش پیچیدگی این معمای تصویری ، فقط 5 ثانیه فرصت دارید تا پاسخ صحیح را پیدا کنید. شما باید نکته تصویر را شناسایی کنید. زمان شما از هم اکنون شروع شده است.

شاید بپسندید: اگه خیلی تیزی چهره ای از الکساندر همیلتون که با دو چهره دیگر متفاوته رو شناسایی کن!

آزمون شناسایی نکته تصویر خیابان

شاید بپسندید: فقط افراد چشم عقابی می تونند تو یه نگاه گربه های دم کوتاه را در تصویر جنگلی شناسایی کنند!

.

.

.

.

شاید بپسندید: حکایت دو همسایه و ترس شان از مرگ!

.

.

.

.

شاید بپسندید:اگه چشات مثل شاهینه، در یک نگاه جغد متفاوت تصویر را پیدا می کنی!

پاسخ آزمون شناسایی نکته تصویر خیابان

چگونه با آزمون شناسایی نکته تصویر خیابان کنار آمده و آن را حل کردید!؟  اگر به این بخش از یادداشت آزمون شناسایی نکته تصویر خیابان رسیده‌اید، به احتمال زیاد نتوانسته‌اید نکته تصویر را پیدا کنید. اگر این کار را نکردید، احساس بدی نداشته و در 5 ثانیه دیگر با دقت بیشتر جزئیات تصویر را بررسی کنید.

شاید بپسندید: کمی عجیب است اما با انتخاب یکی از این گربه ها می توانید خود واقعی خود را کشف کنید!

.

.

.

 

شاید بپسندید: چیستان: دو نفر در خیابان به همدیگر می رسند اولی پسر دومی است در حالی که دومی پدر اولی نیست. این دو چه نسبتی با هم دارند!؟

 

 

.

.

شاید بپسندید: آدم عملگرا هستی یا گوشه گیر و منزوی، یکی از سایه ها را انتخاب کن تا بفهمی!

پاسخ آزمون شناسایی نکته تصویر خیابان: برخی بلافاصله به دماغ دراز مرد و کودک تصویر اشاره کرده و با توجه به نگاه تعجب برانگیز زن کناری مرد، گفته اند که احتمالاً مرد تصویر پدر کودک است. اما اگر تیزبین بودید متوجه مشابهت رنگ چشم مرد، کودک و زن کناری اش می شدید. احتمالاً این سه نفر خواهر و برادر هستند. شاید زن جوان هم دماغ درازی داشته، اما او جراحی زیبایی انجام داده است. آیا شما متوجه این نکته شدید!؟

شاید بپسندید:حکایت ضرب المثل از ریش به سبیل پیوند زدن!

پاسخ آزمون شناسایی نکته تصویر خیابان

شاید بپسندید: معنی خط عشق کف دست شما، چه می گوید!؟ | تست شخصیت با خطوط کف دست

امیدوارم از آزمون شناسایی نکته تصویر خیابان استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: قابل توجه با هوشا: عدد گم شده را در 10 ثانیه پیدا کن!

 

 

 

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید:فقط یه چشم عقابی میتونه چنگالی که با بقیه فرق داره رو شناسایی کنه!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

(ویدیو)تهیه بستنی جلو چشم مشتری با میوه‌های تازه، خیلی هم بهداشتی و خوشمزه!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: اگه تو یه نگاه گربه ای که داره نگات می کنه رو پیدا کنی، چشات مثل شاهینه!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: 3 تفاوت دو تصویر سگ خالدار را پیدا کن و اثبات کن چشات هیچ مشکلی نداره!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: فیل دومی کجای تصویره!؟ | بینایی ات مشکلی نداشته باشه پیداش می کنی

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل شاه می بخشه شیخ علی خان نمی بخشه!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: چه انتظاری از زندگی داری!؟ اگر هنوز مطمئن نیستی بگو اول تو تصویر چی دیدی!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: باهوشا می تونن کوچکترین عدد ممکن رو با جابجایی دو چوب کبریت بدست بیارن!

شاید برایتان جالب باشد

چیستان: من یک حیوان آبزی هستم؛ قسمت دوم اسم من نام یک ساز است، من چه هستم!؟

حکایت مرد نابینای نکته سنج که قماربازان شهر را ضربه فنی کرد!

با پیدا کردن آهوی جنگلی تو این عکس ثابت کن که چشات مثل عقابه!

با پیدا کردن تفاوت های دو تصویر مرغ سفید ثابت کن که خیلی تیزی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 15 =

دکمه بازگشت به بالا