;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی نامزد مرد: نابغه ای اگر تو 3 ثانیه، نامزد مرد تصویر رو شناسایی کنی!

آزمون شناسایی نامزد مرد: مجله خبری چشمک با یک چالش تصویری جالب دیگر همراه شما است. در آزمون شناسایی نامزد مرد شما توانائی ها و مهارت های حل تعارض خود را در زمان مشخص شده 3 ثانیه ای مورد آزمایش قرار می دهد. آیا شما برای حل آزمون شناسایی نامزد مرد آماده هستید؟ فکر می کنید کدامیک از این سه زن تصویر، نامزد مرد تصویر است؟ شما با رمزگشایی این معمای تصویری ثابت می کنید که یک نابغه هستید.

سوالات و معماهای تصویری به عنوان بخشی کوچک از بازی های فکری، از پر جستجوترین مطالب در اینترنت و شبکه های اجتماعی هستند. این سوالات هم برای سپری نمودن اوقات فراغت مفیدند و هم اینکه می توانند با افزایش فعالیت مغزی، مهارت های شناختی ما را افزایش دهند. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی نامزد مرد همراه باشید و خود و توانائیهایتان را بهتر بشناسید.

شاید بپسندید:اگه در عرض 5 ثانیه پاکت نامه را در صحنه ورزشی در فضای باز پیدا کنید، یک نابغه تمام عیارید!

آزمون شناسایی نامزد مرد

در صورتی که برای اثبات نکته سنجی و نیز نشان دادن تیزبینی و دقت خود آماده اید، با مجله خبری چشمک همراه شوید. برای یافتن پاسخ باید هر یک از توانایی های خود به درستی استفاده کنید. شما باید از دقت، تمرکز و قدرت دید خود به نحو احسن استفاده کرده و نامزد مرد را شناسایی کنید. باید بدانید که در صفجه فیس بوک سازنده این معمای تصویری، از هر 12 نفر فقط 5 نفر موفق به حل آن شدند.

در تصویر آزمون شناسایی نامزد مرد، شما با سه زن روبرو هستید. یکی از مردان تصویر نامزد زن تصویر است. تنها یک نشانه کوچک می تواند به شما برای شناسایی نامزد کمک کند. این نشانه در زن و مرد مشترک است. در آزمون شناسایی نامزد مرد و آزمون های مشابه، شما براساس نشانه ها می توانید یک معما را حل کنید.

اگر آماده هستید به تصویر آزمون شناسایی نامزد مرد نگاهی بیندازید. به گفته طراح این سوال تصویری، فقط یک فرد نابغه واقعی می تواند در یک نگاه پاسخ را بیابد. بیایئید تصویر را مرور می کنیم.

شاید بپسندید: فقط افراد تیزبین می توانند 5 تفاوت دو تصویر دخترک اسکیت باز را در 10 ثانیه پیدا کنند!

آزمون شناسایی نامزد مرد

احتمالاً بپسندید: ریاضی ات خوبه، پس این معادله رو تو 10 ثانیه حل کن!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: این تست تمام حواس شما را فعال می‌کند، حرف R را بین B ها پیدا کنید!

.

.

.

شاید بپسندید: اگه بتونی خروسی که با بقیه متفاوته، پیدا کنی حتماً برا خودت اسپند دود کن!

پاسخ آزمون شناسایی نامزد مرد

آیا آزمون شناسایی نامزد مرد را در 3 ثانیه رمزگشایی توانستید؟ آیا به زمان بیشتری نیاز دارید؟ نگران نباشید، در اینجا ما به شما فرصتی دوباره می دهیم تا بتوانید آزمون شناسایی نامزد مرد را حل کنید، اما برای اینکه از سختی آن کاسته نشود فقط 3 ثانیه دیگر فرصت خواهید داشت.

شاید بپسندید: کدامیک از این دانش آموزان، ژاکت بافت همکلاسی خودش را برداشته است!؟

.

.

.

بیشتر بخوانید: یکی از نگین های قیمتی تصویر را انتخاب کن تا بگم براساس انتخابت چه جور آدمی هستی!؟

 

 

 

شاید بپسندید:فقط بگو تو نگاه اول چی دیدی تا بگم اصلا آدم احساسی و رمانتیک هستی یا نه!؟

پاسخ آزمون شناسایی نامزد مرد: اولین زن از سمت چپ مشخص است که یک زن نیست. او مردی است که فقط لباس زنانه پوشیده است. زن وسطی نیز خواهر مرد تصویر است. رنگ چشمان او به مانند مرد آبی است. اما زن اول از سمت راست، همسر اوست. او ناراحت است که خواهر شوهرش گوشی را گرفته و به او اجازه نمی دهد تا او با نامزدش بیشتر صحبت کند.

شاید بپسندید:ریشه ضرب المثل قمپز در کردن!

شناسایی نامزد مرد

شاید بپسندید:تنها چشم عقابیا می تونن 609 را بین 909 ها پیدا کنند؟ فقط 10 درصد افراد موفق میشن!

امیدوارم از آزمون شناسایی نامزد مرد استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: پسرکی که با بقیه متفاوته، رو پیدا کن و ثابت کن خیلی تیزبین و اهل دیدن جزئیات هستی!

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل مثل خر در گل ماندن!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی اختلاف خرمن: اگه 6 تا اختلاف خرمن سمت راست و چپ رو پیدا کنی، خیلی تیزی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:فقط کسایی که دقت‌اشون بالاست میتونن 5 تا تفاوت رو تو تصویر سگ بامزه پیدا کنند!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: اگه قدرت بینایی و تمرکزت خوب باشه میتونی به راحتی 3 تفاوت تصویر بوزینه را پیدا کنی!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: اگه میخای بفهمی خودت یا اطرافیانت چقدر منظم هستید، با انتخاب یک گل متوجه خواهید شد!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

برایتان جالب خواهد بود: تیز و دقیق باشی سه تا تفاوت تصویر قاطر مزرعه را پیدا می کنی!

شاید برایتان جالب باشد

اگه دقت و تمرکزت خوبه، پاسخ معادله چهارم را در 7 ثانیه بدست بیار!؟

 همسر واقعی مرد را در میان ربات ها شناسایی کنید!

نبوغ ریاضی ات رو با جابجایی یه چوب کبریت و تصحیح معادله، اثبات کن!

فقط تیزبینا میتونن اشتباه تصویر بچه های دوچرخه سوار رو تو یه نگاه پیدا کنن!

هوش ریاضی ات خوب باشه، ایکی ثانیه میتونی با جابجایی یه چوب کبریت معادله رو درست کنی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 9 =

دکمه بازگشت به بالا