;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی موجود بیگانه: چشمان تیزبین، ییگانه تصویر را به راحتی شناسایی می کنند!

آزمون شناسایی موجود بیگانه: سوال بسیار ساده و کوتاه است: موجود بیگانه تصویر کیست؟ بر اساس ادعای وب سایت سازنده این آزمون می تواند برای مدتی کوتاه شما را گیج سازد. چرا که بسیاری از ما عادت کرده ایم که تنها کلیات را مشاهده کرده و جزئیات را رها کنیم. به واقع این ازمون ها تلاش می کنند با تحریک قوای شناختی شما، شما را متمرکز و دقیق تر کنند. بر این اساس شما می توانید به کمک بازی های فکری به خصوص سوالات تصویری خود را سنجیده و در جهت بهبودی توانائیهای خود تلاش کنید.

جرأت اگر جرات دارید تا مهارت های خود را به چالش بکشید، آزمون شناسایی موجود بیگانه بهترین گزینه برای این کار است. شما با غلبه بر این سوال تصویری می توانید مطمئن شوید که دارای قدرت تمرکز و دقت عالی هستید و می توانید به راحتی بر هر آزمونی غلبه کنید. این آزمون دارای محدودیت زمانی است و شما باید در زمان 3 ثانیه آن را رمزگشایی کنید. پس با آزمون شناسایی موجود بیگانه و مجله خبری چشمک همراه شوید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی تفاوت پرنده و انسان: مهارت های خود را به چالش کشیده و 5 تفاوت تصویر را پیدا کنید!

آزمون شناسایی موجود بیگانه

بنا بر آنچه گفته شد معماهای تصویری بهترین جایگزین برای روشن کردن و تقویت ذهن ما در حین گشت و گذار در اینترنت است، بنابراین چالشی را در زیر به شما ارائه خواهیم کرد که بهترین مهارت های شما را در زمان کم و محدود آزمایش می کند. آیا فکر می کنید در زمان 3 ثانیه آزمون شناسایی موجود بیگانه را رمزگشایی کنید؟ فقط یک نابغه می تواند این بازی فکری را شکست دهد.

به تصویر زیر با دقت نگاه کنید، در میان مردمی که در حال بازدید از یک گالری هنری هستند یک بیگانه پنهان شده است و ماموریت شما این است که او را تنها در 3 ثانیه پیدا کنید.  اینکه شما آماده شده اید برای رمزگشایی این آزمون، خود نشانه جرأت و اعتماد به نفس شماست.

بیگانه کیست؟ ثابت کنید که یک ‘نابغه’ هستید و در کمترین زمان ممکن بر این معمای بصری غلبه کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی زن متأهل: تیزبینی و نکته سنجی خودت را با پیدا کردن زنی که متأهله، اثبات کن!

آزمون شناسایی موجود بیگانه

شاید بپسندید: اگه بخای یه قفل را انتخاب کنی، کدوم یکی هست!؟| یکی را انتخاب کن تا بعدش بگم کی هستی!

.

.

.

.

.

 احتمالاً بپسندید: تست سنجش تمرکز با پیدا کردن ماهی: اگر ماهی را در تصویر گربه زبل و بامزه پیدا کنی، بینایی ات عالیه!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی فرزندخوانده:با هوش کارآگاهیت،کودکی که به فرزندی پذیرفته شده است را شناسایی کن!

پاسخ آزمون شناسایی موجود بیگانه

آیا توانستید معمای امروز را شکست دهید؟ بیایید امیدوار باشیم، زیرا در غیر این صورت، به لیست بلندبالایی از کاربرانی می‌پیوندید که به سادگی نتوانستند رمز و راز این پرونده عجیب را بشکنند. اما اشکالی ندارد. شما سبب فعالیت مثبت مغز خود شده اید و مطمئناً در بلند مدت شما می توانید خود را با کمک این آزمون ها دقیق و قدرتمند تربیت کنید.

احتمالاً بپسندید: اشتباهات تصویری دیو و دلبر را پیدا کنید اگر دنیای دیزنی رو مثل کف دست می شناسی!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی 5 هواپیمای مخفی: فقط تیزبین ها در 8 ثانیه می توانند 5 هواپیمای مخفی را پیدا کنند!

 

 

 

 

  احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی اشتباه زمین بسکتبال: اگه تیزبینی در یک نگاه اشتباه این تصویر را پیدا می کنی!

پاسخ آزمون شناسایی موجود بیگانه: اگر با دقت و تمرکز بیشتر به تصویر نگاه می کردید قطعاً می توانستید بیگانه را به راحتی تشخیص دهید. حتما متوجه شده اید که مرد ژاکت نارنجی، به جای یک دست چسزی شبیه شاخک دارد. آیا موفق به دیدن آن شده اید؟ او یک بیگانه واقعی است.

شاید بپسندید: سگ به کدام نخ گیر کرده است!؟| از مهارت های خود برای رهایی سگ استفاده کنید!

پاسخ آزمون موجود بیگانه

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی زن باردار در تصویر: تنها یک نگاه نکته سنج می تواند در یک نگاه زنی را که باردار است شناسایی کنند!

امیدوارم از آزمون شناسایی موجود بیگانه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی پلیس ساختگی:کدامیک از افراد تصویر،در پوشش لباس پلیس تصمیم دارد که طلا قاچاق کند!

 

 

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید بپسندید: در صورتی که تیزبین باشی در 3 ثانیه فردی که تکه نان را برداشته، شناسایی می‌کنی!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی دزد ناشی: کدامیک از این دو دزد در ناشی گری دست همه ناشی ها رو از پشت بسته!؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: بزرگی کنید و به دختر خانمه کمک کنید که گزینه مناسبش برای ازدواج را انتخاب کنه!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید:قابل توجه باهوشای نابغه: در 3 ثانیه قاتل پرنسس را در تصویر شناسایی کنید!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

تست شناسایی تفاوتهای تصویر خانم موشه: اگر تفاوت های دو تصویر را در 10 ثانیه پیدا کنی، دقت ات عالیه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی فرد احمق هواپیما: چه کسی یه کمی بیشتر از خیلی، مخ اش تاب خورده!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: تست شخصیت براساس تصمیم: در این شرایط قرار بگیرید، دقیقا چه کاری انجام می دهید!؟

برایتان جالب خواهد بود

آزمون شناخت صاحب سگ: اگه خیلی باهوشی، سریع بگو صاحب سگ پسره هست یا دختره!؟

شناسایی فرد کلاهبردار تصویر: با هوش کارآگاهی خودتان، کلاهبردار تصویر را شناسایی کنید!

آزمون شناسایی تفاوت 2 میرکت: فقط باهوشا می تواند در 15 ثانیه تفاوت تصویر دو میرکت بامزه را پیدا کنند!

شناسایی زن مطلقه: کدامیک از زنان تصویر یک زن مطلقه است!؟

آزمون شناسایی تفاوت بین پرندگان: 7 ثانیه فرصت دارید تا اثبات کنید در رمزگشایی پازل ها بهترین هستید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + شش =

دکمه بازگشت به بالا