;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی قاتل شاهزاده: از هوش کارآگاهی خودت استفاده کرده و قاتل را شناسایی کنید!

آزمون شناسایی قاتل شاهزاده : در آزمون امروز که در مجله خبری چشمک با عنوان آزمون شناسایی قاتل شاهزاده منتشر شده است شما اگر دارای هوش و نبوغ کارآگاهی باشید، می توانید معما را در 5 ثانیه حل کنید. پس حداکثر حواس و ظرفیت بینایی خود را فعال کنید، چرا که به آن نیاز خواهید داشت. این معمای پیچیده را حل کنید و ثابت کنید که یک نابغه واقعی هستید.

آزمون شناخت اشتباه در تصویر: اگر در 3 ثانیه، خطای موجود در تصویر این خانواده را پیدا کنی نابغه ای!

پس اگر به دنبال معماها و آزمون ها مشکل و پیچیده هستید، مجله خبری چشمک این زمینه را برای شما فراهم نموده است. این وب سایت با کمک محمد شایسته بهترین و جذاب ترین آزمون ها را به صورت مرتب وروزانه منتشر می کند. پس برای دیدن این آزمون ها تلاش کنید هر روز به وب سایت چشمک مراجعه کرده و با جدیدترین آزمون ها و معماها خود را محک بزنید. پس با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی قاتل شاهزاده همراه باشید.

شاید بپسندید:تست روان شناسی جالب: در این موقعیت قرار بگیرید چه کسی را نجات می دهید!؟| همسر یا فرزند!؟

آزمون شناسایی قاتل شاهزاده

آیا می توانید یک رکورد زمانی جدید برای حل آزمون شناسایی قاتل شاهزاده ثبت کنید؟ ما اطمینان داریم که شما می توانید آن را انجام دهید. زکورد حل این آزمون 5 ثانیه است و 5 درصد شرکت کنندگان در این آزمون توانستند در تلاش اول و در 5 ثانیه آن را حل کنند. مشخص شد که این افراد از تیزبین بسیار بالایی برخوردار بود و در زندگی عادی نیز هیچ چیز از چشمان تیز بین آنها مخفی نمی ماند.

اگه باهوشی سریع بگو چه کسی کیک را به سوی پسرک پرتاب کرده است!؟

مأموریت امروز شما پیدا کردم قاتل شاهزاده خانم است. شما در تصویر آزمون شناسایی قاتل شاهزاده با صحنه دلخراشی روبرو خواهید شد. شاهزاده خانم به قتل رسیده و چندین مظنون دستگیر شده اند. این مظنونین در صحنه قتل حاضر شده اند. به نظر شما کدامیک از افراد تصویر می تواند قاتل باشد.

زمان شما برای پاسخگویی به آزمون شناسایی قاتل شاهزاده از هم اکنون شروع می شود. تنها 5 ثانیه وقت دارید. پس آماده شوید و به خوبی به تصویر آزمون شناسایی قاتل شاهزاده نگاه کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناخت تصمیم دزد: یک سوال تحلیلی|دزد تصمیم دارد کدامیک از اشیای این گالری را بدزدد!؟

آزمون شناسایی قاتل شاهزاده

احتمالاً بپسندید: بگو چه جوری دست میدی، تا بگم به لحاظ شخصیتی چه جور آدمی هستی!

.

.

.

.

اعضای خانواده تصویر در حال گرفتن عکس یادگاری هستند، اما یکی فوت کرده، کدام یکی!؟

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: بهم بگو وقتی چای می خوری، لیوان رو چه جوری نگه می داری تا بگم نقاط قوت و ضعف ات چیه!؟

.

پاسخ آزمون شناسایی قاتل شاهزاده

اگر به این قسمت از متن آزمون شناسایی قاتل شاهزاده رسیدید، احتمالاً  به پاسخی دست پیدا نکردید. پس لازم است وقت بیشتری را در اختیار شما قرار بگیرد. شما 5 ثانیه دیگر فرصت دارید تا آزمون شناسایی قاتل شاهزاده را رمزگشایی کنید.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی افراد بینا: فردی را که ادای نابینایان را در می‌آورد را شناسایی کنید!

.

.

 

آزمون شناخت قاتل فراری در رستوران: به پلیس کمک کنید تا قاتل زنجیره ای را در رستوران پیدا کند!

 

.

.

احتمالاً بپسندید: یکی از این دو زندانی یکی از اعضای مافیا و ثروتمند است، اما کدامیک!؟

پاسخ آزمون شناسایی قاتل شاهزاده: بسیاری از افراد ممکن است در نگاه اول مردی که دردست شمشیر دارد را قاتل معرفی کنند. اما این گونه نیست.هرقاتلی تلاش می کند ابزار قتل را سریعا پنهان کند. اما اگر به زن سمت چپ تصویر نگاه کنید، می بینید که این زن در میان موهای خودش یک چاقو پنهان کرده است. احتمالاً او شاهزاده را به قتل رسانده و سریعاً ابزار قتل را پنهان کرده است.

شاید بپسندید: قابل توجه باهوشا: با توجه به تصویر، چه کسی وزن بیشتری را تحمل می کند!؟

 

احتمالاً بپسندید: آزمون تشخیص فرد مرده: با پیدا کردن فرد مرده تصویر در 3 ثانیه، تیزبینی و نکته سنجی خود را اثبات کنید!

پاسخ آزمون قاتل شاهزاده

برایتان جالب خواهد بود: چگونه می خندید!؟| نحوه خندیدن، اطلاعات زیادی را در مورد شما افشا می کند!

امیدوارم از تست روان شناسی جالب استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت نادان ترین فرد: کدامیک از افراد تصویر در حماقت و نادانی رودست ندارد!؟ چرا؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آزمون شناسایی خطای جالب: اگر در 3 ثانیه خطای جالب تصویر را پیدا کنید، نابغه اید!؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

آزمون شناسایی زامبی: زامبی تصویر کجاست؟ |80 درصد از مردم در این چالش تصویری شکست خوردند!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

آزمون شناسایی پلیس مخفی: آیا می توانید پلیس مخفی را در 5 ثانیه شناسایی کنید!؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

برایتان جالب خواهد بود: شکل ناخن های شما شبیه کدامیکی است؟ | خود را بهتر بشناسید!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

اگر ضریب هوشی بالایی دارید، می توانید فرد دروغگو فروشگاه را در 3 ثانیه شناسایی کنید!

بازی های فکری،هوش هیجانی را در ما پرورش می‌دهد

از دیگر مزایای بازی فکری پرورش هوش هیجانی و تقویت آن می باشد. هوش هیجانی به مجموعه‌ای از مهارت‌ها و صلاحیت‌های اجتماعی می‌گویند که بر توانایی‌های ما برای درک و تشخیص و مدریت هیجان، حل مسائل تاثیر می‌گذارد و کمک می‌کند تا بتوانیم با چالش‌ها، نیازها و فشارهای زندگی سازگار شویم.

شاید بپسندید:آزمون فرد در معرض خطر مرگ: کدامیک از افراد زودتر می میرد!؟| غواص یا فضا نورد؟

به این هوش EQ می‌گویند.  که با ضریب هوشی یا همان IQ فرق میکند. همه فکر می‌کنند که ضریب هوشی از اهمیت بیشتری برخوردار است و همان است که تایین می‌کند چه کسی در زندگی موفق باشد و چه کسی نباشد! اما تحقیقات چیز دیگری نشان می‌دهد! هوش هیجانی در میزان موفقیت ما تاثیر بیشتری دارد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی قاتل سیرک را تیزبین ها سریع می فهمند!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی همسر مرد جوان: اگر فکر می کنی باهوشی، سریعاً همسر مرد جوان را شناسایی کن!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

برایتان جالب خواهد بود: قبل از اینکه زامبی حاضر در کابین هواپیما به بقیه افراد آسیب برساند، او را شناسایی کنید!

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

احتمالاً بپسندید:آزمون تشخیص فرد ثروتمند زندانی: با شناسایی فرد ثروتمند تصویر، هوش بالا و نبوغ شناختی خود را اثبات کنید!

برایتان جالب خواهد بود

 

آزمون شناخت فرد روانی: فقط یک نابغه تیزبین، فرد روانی را شناسایی کند!

شناخت اشتباه وحشتناک تصویر: اگر فکر می کنی خیلی تیزبینی، خطای تصویر را در 5 ثانیه پیدا کنید!

کدام درخت از نظر شما زیباتر است| نتیجه انتخابتان را بخوانید، شگفت زده خواهید شد!

 شناسایی درب زندان: به شاهزاده خانم کمک کنید تا از برجی که زندانی شده، فرار کند!

آزمون شناسایی مقصر: کدامیک از افراد تصویر، شیشه های ساختمان را شکسته است!؟

نوشته های مشابه

7 دیدگاه

 1. چه جواب مذخرفی.
  نه اونی که شمشیرش خونیه قاتله نه وسطی که دستش خونیه؟! مگه میشه توی مو چاقو گذاشت؟ اون مرده که شمشیرش خونیه لابد تو سس قرمز فرو کرده خون آلود شده خخخ

  1. از اون حرفا بودا :/
   حالا گیریم اون وسطیه سعی کرده باشه جلو خونریزیو بگیره برا همین دستش خونیه
   ولی ناموصن اون خون رو شمشیر اون یکیو چطوری توجیه میکنید؟
   بعدم اون چاقوعه؟
   شبیه گلسره :/

   1. دقیقا ولی میتونین اینطوری هم درنظر بگیریم که اگه اون شمشیری باشه که روی سر زن هست به عنوان محافظت از خودش گذاشته ولی برای اون فردی که شمشیرش خونی هست توجیهی نیست .

 2. همه کشتن چون شمشیر مرد سمت چپ خونیه، مرد وسطی دستش خونیه و زنه شمشیر داره تو موهاش

 3. شمشیری که توی دست مرده نشون دهنده قتله، شاید بتونیم با این خودمونو توجیه کنیم که شاید شمشیرِ قاتل رو برداشته که متوجه شه کی کشته
  اما این موضوع که غلاف شمشیرش خالیه، شکی نیست که شمشیر مال خودشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 10 =

دکمه بازگشت به بالا