;
تفریح و سرگرمی

تیزبینی و نکته سنجی خود را با شناسایی قاتل سریالی تصویر اثبات کنید!

آزمون شناسایی قاتل سریالی: اگر شما بتوانید در کمتر از 5 ثانیه آزمون شناسایی قاتل سریالی را حل کنید، بسیار نکته سنج و تیزبین هستید. بسیاری از افراد در مرحله بررسی این آزمون چشمک از ادامه دست کشیده و سریعا به دنبال پاسخ آزمون رفته اند.اگر شما مدعی تیزبینی و نکته سنجی هستید، با دقت به تصویر نگاه کنید و تلاش کنید تا نکته سنجی و تیزبینی خود را به دیگران اثبات کنید.

احتمالاً بپسندید: تست هوش اشتباه در عکس: اگر در 3 ثانیه اشتباه تصویر این دو زن را تشخیص بدی، باهوش و نابغه ای!

به باور شرکت کنندگان در آزمون شناسایی قاتل سریالی، این معمای تصویری می تواند یکی از سخت ترین معماهای تصویری باشد. بسیاری از کاربران در صفحه فیس بوک طراح این آزمون به این مسئله اذعان کرده و احساس شگفتی کرده اند. سازنده این آزمون نیز معتقد است که تنها یک فرد تیزبین و جزئی نگر می تواند این معمای تصویری را در یک نگاه حل کند. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی قاتل سریالی  همراه باشید.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی مادر بزرگ واقعی: کدامیک از دو پیرزن با نوه خود به گردش آمده است!؟

آزمون شناسایی قاتل سریالی

خوب، اگر برای نشان دادن چابکی تصویری و مهارت های شناختی خود آماده اید، با هم آزمون شناسایی قاتل سریالی را مرور خواهیم کرد.  توصیه می کنیم از فضای شلوغ خارج شده و در یک محیط آرام قرار بگیرید. شما باید بتوانید در یک نگاه آزمون را حل کنید و این مسئله نیازمند دقت و تمرکز بسیار بالاست.

در تصویر آزمون شناسایی قاتل سریالی شما بخشی از فضای یک زندان مرکز پلیس را مشاهده می کنید. همه سلول های زندان پر شده است و بر خلاف قانون این پاسک در یک سلول زن و مرد را در بازداشت قرار داده است. اما نکته اصلی اینجا نیست.در میان بازداشتی ها، یک قاتل سریالی حضور دارد. به نظر شما کدامکیک از افراد تصویر یک قاتل سریالی است.

آزمون شناسایی مرد خیانتکار: کدامیک از مردان تصویر به همسرش خیانت کرده است!؟

اگر آماده هستید به تصویر زیر که برای شما به اشتراک گذاشته ایم نگاه کنید.

 

شاید بپسندید:آزمون شناسایی بیمار قلابی:کدامیک از افراد زیر واقعا بیمار نیست!؟

آزمون شناسایی قاتل سریالی

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی چهره های استتار شده: اگر میگی تیزبینی، 2 چهره استتار شده را پیدا کن!؟

.

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: با شناخت موجود شبه انسان تصویر، تیزبینی خود را محک بزنید!

.

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی خطای تصویر: باهوش باشی، خطای تصویر زن مقابل آینه را در یک نگاه می بینی!

.

پاسخ آزمون شناسایی قاتل سریالی

پاسخ آزمون شناسایی قاتل سریالی را پیدا نکردید؟ نگران نباشید، در اینجا ما پرونده را برای شما حل شده می گذاریم. اما قبل از دیدن تصویر، باز هم به بالا برگشته و تصویر آزمون آزمون شناسایی قاتل سریالی را بیشتر بررسی کنید.

.

برایتان جالب خواهد بود:سوال هوش شوکه کننده: فقط تیزهوش ها می فهمند چه چیزی در این تصویر عجیب است!

.

.

.

 

شاید بپسندید:آزمون شناسایی خطای تصویر اسکلت: اگر باهوش باشید می توانید در عرض 5 ثانیه متوجه آن شوید!

 

 

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون شناخت اشتباه تصویر خیابان: اگر تیزبین باشی، در یک نگاه اشکال تصویر را متوجه میشی!

 

ما پاسخ را در تصویر برای شما علامتگذاری کرده ایم. مرد تصویر یک قاتل سریالی است و حتی تصویر تحت تعقیب وی در روزنامه ای که در دست پلیس است چاپ شده است.

 

شاید بپسندید:  آزمون شناخت شوهر فقیر: کدام شوهر در این دو تصویر فقیرتر است!؟ چرا؟

 

شاید بپسندید:قابل توجه چشم عقابی ها:تیزبینی خودت را با پیدا کردن تفاوت های دو تصویر و خطای آن اثبات کن!

 

پاسخ آزمون قاتل سریالی

 

جالب خواهد بود: با پیدا کردن اشکال تصویر در 3 ثانیه، هوش بالا و نکته سنجی خود را اثبات کنید!

 

امیدوارم از آزمون شناسایی قاتل سریالی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی سوپر قهرمان: در کتابخانه، سوپرقهرمان را شناسایی کنید!؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

 

برایتان جالب خواهد بود:سوال هوش مرد پولدار: با توجه به تصویر بگویید کدام مرد پولدارتر است؟

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

برایتان جالب خواهد بود:سوال هوش مادر: اگر باهوشی مادر را پیدا کن

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید: معمای پرستار واقعی: کدام فرد نقش یک پرستار را بازی می کند؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی فرد آزاد: کدامیک از افراد تصویر، زندانی نیستند!؟

 تمرین مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی ریچارد: تنها در صورتی که یک تیزبین باشی ریچارد واقعی را پیدا می کنی!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید بپسندید: معمای آشپز مشکوک:کارآگاه ها بگویند کدامیک عجیب و مشکوک به نظر می رسد؟!

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت همسر واقعی: در کدامیک از این تصاویر، زن و شوهر واقعی حضور ندارند!؟

شاید برایتان جالب باشد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − چهار =

دکمه بازگشت به بالا