;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی فرد کلاهبردار تصویر: با هوش کارآگاهی خودتان، کلاهبردار تصویر را شناسایی کنید!

آزمون شناسایی فرد کلاهبردار تصویر: فکر می کنید که کدامیک از افراد تصویر یک کلاهبردار حرفه ای است!؟ کدام یک از آنها می تواندهمه را گول بزند؟ شما 6 ثانیه فرصت دارید تا پرونده را با موفقیت حل کنید. آزمون شناسایی فرد کلاهبردار تصویر از جمله آزمون هایی است که توانسته ذهن بسیاری را به خود مشغول کند. شما در این آزمون می توانید ذهن و مغزتان را بررسی کنید که تا چه اندازه قوی است. پس با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی فرد کلاهبردار تصویر همراه باشید.

احتمالاً بپسندیدآزمون شناسایی پیرایشگر حقه باز کیه؟ با کله ها بگین کی خود خطره!؟!

شما باید با معمایی که می تواند یک ورزش و تمرین مناسب برای شما باشد، خودتان را بسنجید. با یان معما می توانید بفهمید که مهارت های شناختی شما چگونه است؟ پس با توجه به آنچه در بالا اشاره شد، آیا برای حل یک معمای تصویری جدید که سر راهتان قرار گرفته است، آمادگی دارید؟ اگر فکر می کنید که ظرفیت کافی برای دستیابی به پاسخ آزمون شناسایی فرد کلاهبردار تصویر را دارید، با مجله خبری چشمک همراه شوید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی تفاوت 2 میرکت: فقط باهوشا می تواند در 15 ثانیه تفاوت تصویر دو میرکت بامزه را پیدا کنند!

آزمون شناسایی فرد کلاهبردار تصویر

سوالات و معماهای تصویری از این دست به یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین چالش ها برای هزاران کاربر اینترنتی در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است، زیرا هر روز ذهن خود را برای یافتن راه حل نهایی تا حد ممکن به کار می اندازند. این مسئله سبب ورزش مغز می شود و سلامت آن را تضمین می کند.

 احتمالاً بپسندید:کدومیکی از این دو تا دختر ژاپنی از اشراف ژاپنی قرن هیجده است!؟| افراد با اطلاعات عمومی بالا سریع جواب بدن!

در این تصویر که در ادامه خواهید دید، می توانید متوجه شوید که دو نفر در حال خط و نشان کشیدن برای هم هستند. در این میان پلیسی نیز حضور دارد. گویا این دو از یک پلیس درخواست کمک دارند. مأموریت شما این خواهد بود که کشف کنید چه کسی کلاهبردار است و فقط دیگران را فریب می دهد. آیا می توانید ادعای پیروزی در 6 ثانیه داشته باشید؟ با هم تصویر را مرور می کنیم. یادتان باشد برای پاسخ گویی تنها 5 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی زن مطلقه: کدامیک از زنان تصویر یک زن مطلقه است!؟

آزمون شناسایی فرد کلاهبردار تصویر

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی موجود بیگانه: چشمان تیزبین، ییگانه تصویر را به راحتی شناسایی می کنند!

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی پلیس ساختگی:کدامیک از افراد تصویر،در پوشش لباس پلیس تصمیم دارد که طلا قاچاق کند!

 

 

 

 

 

  احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی اشتباه زمین بسکتبال: اگه تیزبینی در یک نگاه اشتباه این تصویر را پیدا می کنی!

پاسخ آزمون شناسایی فرد کلاهبردار تصویر

آیا هنوز به جواب نرسیده اید؟ تنها 2 نفر از 10 نفر توانسته اند در تلاش اول موفق شده اند که این معما را حل کنند. پس اگر آمادگی دارید به دقت جزئیات تصویر را بررسی کنید. این بار هم 5 ثانیه فرصت دارید. تلاش کنید در تلاش دوم آزمون شناسایی فرد کلاهبردار تصویر را رمزگشایی کنید.

شاید بپسندید:قابل توجه باهوشای نابغه: در 3 ثانیه قاتل پرنسس را در تصویر شناسایی کنید!

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه بخای یه قفل را انتخاب کنی، کدوم یکی هست!؟| یکی را انتخاب کن تا بعدش بگم کی هستی!

پاسخ آزمون شناسایی فرد کلاهبردار تصویر:تنها چیزی که مسلم است این است که چالش نیاز به تمرکز و چابکی زیادی داشت تا بفهمیم دروغگو یکی از دو مرد معمولی نبود، بلکه پلیس کلاهبردار اصلی است. اگر او را با دقت مشاهده کردید، مطمئناً متوجه شدید که او فقط لباسی شبیه لباس پلیس پوشیده است که حتی یک نشان رسمی ندارد.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی تفاوت بین پرندگان: 7 ثانیه فرصت دارید تا اثبات کنید در رمزگشایی پازل ها بهترین هستید!

پاسخ آزمون فرد کلاهبردار تصویر

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی اشکال تصویر پدر و نوزاد: فقط تیزبین‌ها در یک نگاه اشکال خطرناک تصویر را پیدا می‌کنند!

امیدوارم از آزمون شناسایی فرد کلاهبردار تصویر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 شاید بپسندید: یکی از درخت ها که بیشتر به چشمت اومد را انتخاب کن تا بگم واقعا چه جور آدمی هستی!؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی اشکال تصویر مطب:کدومیکی اشتباه فاحش تو لباس پوشیدن داره!؟ بگی آخر تیزبینایی!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید بپسندید: در صورتی که تیزبین باشی در 3 ثانیه فردی که تکه نان را برداشته، شناسایی می‌کنی!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی دزد ناشی: کدامیک از این دو دزد در ناشی گری دست همه ناشی ها رو از پشت بسته!؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: بزرگی کنید و به دختر خانمه کمک کنید که گزینه مناسبش برای ازدواج را انتخاب کنه!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی 5 هواپیمای مخفی: فقط تیزبین ها در 8 ثانیه می توانند 5 هواپیمای مخفی را پیدا کنند!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

تست شناسایی تفاوتهای تصویر خانم موشه: اگر تفاوت های دو تصویر را در 10 ثانیه پیدا کنی، دقت ات عالیه!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت صاحب سگ: اگه خیلی باهوشی، سریع بگو صاحب سگ پسره هست یا دختره!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی تفاوت پرنده و انسان: مهارت های خود را به چالش کشیده و 5 تفاوت تصویر را پیدا کنید!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی فرد احمق هواپیما: چه کسی یه کمی بیشتر از خیلی، مخ اش تاب خورده!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: آزمون هوش جنون: کدوم مادر کارش جنون آمیزه و زده به سیم آخر!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی پرستار مشکوک: کدامیک از این سه زن، تصمیم به ربودن نوزاد دارد!؟

برایتان جالب خواهد بود

شناسایی همسر خون آشام: با نگاه تیزت سریع بگو کدوم یکی همسر خون آشامه!؟

 آزمون شناسایی واقعیت تصویر: اگر فکر می کنی باهوشی بگو، ایا کودک ربوده شده!؟ زن دروغ می گوید!؟

فقط نکته سنج های های باهوش، اشتباه این تصویر را در یک نگاه تشخیص می دهند!

 آزمون تشخیص فرد بی فکر: کدامیک از این دو نسبت به نگهداری کودک، بی خیال و اهمال کار است!؟

اگه تفاوتهای دو تصویر را در 5 ثانیه پیدا کنی، قدرت چشات عالیه! بپا چشم نخوری!؟

نوشته های مشابه

9 دیدگاه

  1. نظر من اینه که فردی که میگه یک ماهه غذا نخوردم کلاهبرداره…اخه انسانها تا 1 ماه غذا نخورند و زنده بمونن

  2. مرد لباس قرمز هم کلاهبردار است مشخص دروغ میگوید انسانی که ۱ ماه غذا نخورده باشد میمیرد

  3. جواب درست است مردسمت چپ میگه که یک ماه غذا نخورده (اون داره دروغ میگه ولی کلاه برداری نمیکنه) و مرد سمت راست هم فقط یک پیش بینی میکنه و عقیده دارد که اون مرد کلاه بردار هست ( که این حرف اون هیچ مدرکی به کلاه برداری اون نیست)ولی مرد لباس پلیس تن داره و با این ماجرا گیج شده چون او یک پلیس نیست بلکه یک شیاد و کلاه بردار است

  4. به نظرم حالا هرچه نقاشی هستش ولی تصویر پیراهن قرمز به زنی میمونه که گریم کرده. پس میتونه کلاهبردار باشه. اینکه لباس پلیس نشان و درجه نداره زمانی میتونه کلاهبرداری محسوب بشه که طرف اذعان کنه من پلیسم. اگه نوشتار من پلیس هستم رو کنار تصویر وسط گذاشته بود میشد گفت کلاهبرداره اما با این تصویر نه.

  5. خب اینکه لباس پلیس پوشیده دلیل نمیشه‌…
    نمیدونم چرا انگشت مرد سمت راستی خیلی یه طوریه…چجور بگم… خودتون ببینید.
    من مطمئن نیستم کی کلاه برداره ولی خواستم به این موضوع اشاره کنم چون کسی نکرده بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا