;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی فرد ماجراجو: کدامیک از زنان تصویر یک ماجراجوی تمام عیار است!؟

آزمون شناسایی فرد ماجراجو: فرد ماجراجوی تصویر کدامیک از زنان تصویر است؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. آزمون شناسایی فرد ماجراجو از جمله آزمون هایی است که سطح تحلیل و ادراک شما به معرض آزمایش قرار می گیرد. شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله خبری چشمک با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند.

احتمالاً بپسندید: تست قدرت بینایی با میوه متفاوت: قابل توجه تیزبین‌ها، تیزبینی خود را با یافتن میوه متفاوت تصویر اثبات کنید!

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر آزمون شناسایی فرد ماجراجو را مورد بررسی قرار دهید. آزمون شناسایی فرد ماجراجو و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی فرد ماجراجو همراه باشید.

شاید بپسندید: اگه فکر می کنی نکته سنج و تیزبینی، پس بگو این عکس چه مشکلی دارد؟

آزمون شناسایی فرد ماجراجو

شما با غلبه بر آزمون شناسایی فرد ماجراجو در زمان مشخص شده، می توانید ثابت کنید که یک نابغه واقعی در حل سوالات و معماهای تصویری هستید. یافته های موجود و میزان پاسخگویی اشتراک کنندگان به سوال آزمون مربوطه در فیس بوک نشان می دهد که تنها 28 درصد افراد توانسته اند در تلاش اول پاسخی درست و منطقی به این آزمون دهند. آیا شما نیز از جمله این 28 درصد افراد هستید.؟ اگر مدعی نکته سنجی و سطح بالای تحلیل منطقی هستید، آزمون شناسایی فرد ماجراجو را از دست ندهید.

شاید بپسندید: آزمون قدرت بینایی خطوط و حیوان: اگر حیوان تصویر را در 8 ثانیه تشخیص بدی، بینایی ات عالیه!

این معمای تصویری به یکی از پرطرفدارترین ها آزمون ها در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است. لذا اگر می خواهید مهارت های خود را آزمایش کنید، در حل این آزمون تصویری تردید نکنید. آیا می توانید یک رکورد جدید در حل سوالات تصویری ثبت کنید. پس با آزمون شناسایی فرد ماجراجو همراه شوید برای حل این سوال تصویری باید از هر گونه حواس پرتی دور شوید، زیرا تصویری که در ادامه خواهید دید می تواند با ذهن شما بازی کند.

ماموریت شما در آزمون شناسایی فرد ماجراجو این است که بفهمید کدام یک از این سه زن یک ماجراجوی تمام عیار است!؟ شما باید زمان خود را خیلی خوب محاسبه کنید، زیرا فقط 5 ثانیه فرصت دارید تا پاسخ صحیح را بدهید. بیایید آن را انجام دهیم!

شاید بپسندید: آزمون شناسایی سایه صحیح: کدوم یکی از سایه ها مربوط گوسفند زبل و بامزه ماست!؟

آزمون شناسایی فرد ماجراجو

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی قاتل مرد بر زمین: با پیدا کردن قاتل، اثبات کنید که هوش کارآگاهی تان بالاست!

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:فقط کسی که تیزبینی‌اش شبیه هرکول پوارو باشه، در یک نگاه دزد را پیدا می کند!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:تست شخصیت شناسی با تابلو نقاشی: آیا ویژگی اصلی شخصیت خود را می دانید؟

پاسخ آزمون شناسایی فرد ماجراجو

آیا فرد ماجراجو را در آزمون شناسایی فرد ماجراجو شناسایی کردید؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

برایتان جالب خواهد بود: اگر ریاضیدانی سریع بگو که با توجه به معادلات بالا به جای علامت سوال، چه عددی باید قرار داد!؟

.

.

 

احتمالاً بپسندید:آزمون شناسایی تفاوت دو پرنده:5 تفاوت دو تصویر را در 8 ثانیه پیدا کنی،دقت و تمرکزت عالی است!

 

.

.

شاید بپسندید: قدرت تمرکز و دقت‌ات رو با پیدا کردن محصولی که فقط یکی از آن در یخچال موجود است، محک بزنید!

پاسخ آزمون شناسایی فرد ماجراجو: بسیاری از افراد زن وسطی را ماجراجو معرفی نموده بودند. اما حقیقت این است که این زن با نوع سبک پوشش و کیف دستی بزرگی که دارد نمی تواند کارهای ماجرایی انجام دهد. وی زنی است که یک زندگی نرمال اجتماعی را بر هر چیزی ترجیح می دهد. برخی دیگر هم زن اول از سمت چپ را ماجراجو توصیف کردند. اما به نظر می رسد که هم زن وسطی و هم زن اول از سمت چپ بیشتر علاقمند به عکاسی از مناظز اطرافشان هستند تا ماجراجویی. اما زنی که در سمت راست قرار دارد فاقد هر گونه وسیله ای حتی گوشی همراه است. لذا او قطعا به دنبال ماجراجویی برای گذران اوقات فراغت خود است.

شاید بپسندید: اگه تفاوتهای دو تصویر را پیدا کردی،بخاطر قدرت چشمات اسفند دود کن تا چشم نخوری!؟

پاسخ فرد ماجراجو

شما چه فکر می کنید؟ در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شخصیت خوابیدن: شما چه شکلی می خوابید؟

امیدوارم از تست قدرت چشم با اشکال تصویر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:  آزمون شناسایی اشتباه تصویر شب سال نو: 5 خطای اصلی تصویر را پیدا کرده و تیزبینی خود را اثبات کنید!

 

 

برای رسیدن اکسیژن بیشتر به مغز چه کنیم؟

ورزش منظم می‌تواند جریان خون را به رگ‌های خونی کوچکی که خون غنی از اکسیژن را به بخش متفکر مغز می‌رسانند افزایش دهد. پیاده‌روی گردش خون را بهبود می‌بخشد و گلوکز بیشتری به مغز می‌رود. پیاده روی می تواند جریان اکسیژن به مغز را به طور موثرتری نسبت به ورزش شدید بهبود بخشد.همچنین حل پازل ها، منعماها، سوالات هوش و ریاضی و … نیز می تواند نقش مهمی در رسیدن اکسیژن بیشتر به مغز کمک کند.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی فرد احمق تصویر: واقعاً کدوم یکی از افراد در حماقت و خنگی دست همه رو از پشت بسته!؟

شما می توانید با این چند راه ساده قدرت شناختی و هوش خود را بهبود ببخشید.

کارهای جدید انجام دهید.

به طور منظم سوالات هوش و ریاضی تمرین کن.

حافظه خود را آموزش دهید.

کنجکاو باشید.

مثبت فکر کنید.

غذای سالم بخورید.کتاب بخوانید.

خواب کافی داشته باشید.

احتمالاً بپسندید: تست صندلی را به چه کسی می دهید؟| این تست نشان می دهد که آیا شما مهربان هستید یا خودخواه!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

برایتان جالب خواهد بود: فکر میکنی خیلی نکته سنج و تیزبینی، پس رباینده عروس را پیدا کن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

برایتان جالب خواهد بود:قابل توجه باهوشا: این سوال ریاضی می تواند ضریب هوشی بالای شما را اثبات کند!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید:آزمون شناخت زن دروغگو: ضریب هوشی ات بالاست، سریع بگو با توجه به شواهد کدام زن دروغگوست!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید: آزمون شناخت مادر نوزاد: اگر تیزبین و باهوش باشی می تونی به راحتی مادر نوزاد را شناسایی کنی!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناخت زن خون آشام پارک: با توجه به شواهد، سریع بگید که کدوم یکی از این دخترا خون اشامه!؟

برایتان جالب خواهد بود

بگو تو نگاه اول چه چیزی تو تصویر دیدی تا بگم چه جور آدمی هستی!؟

اگر تیزبینی سریع بگو کدامیک از این زنان خانه دار، واقعا خطرناک و مشکوک است!؟

قدرت دیدت مثل عقابه ،در یک نگاه گوزن تصویر رو پیدا می کنی!

شخصیت شناسی براساس رنگ: چه رنگی علاقه داری تا بگم دقیقاً چه جور آدمی هستی!؟

شناسایی قاتل با کف دست: اگر باهوش هستید می توانید این معما را در 5 ثانیه شکست دهید!

 آزمون شناخت زن خون آشام پارک: با توجه به شواهد، سریع بگید که کدوم یکی از این دخترا خون اشامه!؟

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. وسطی ماجرا جو است، چون وسایل لازم احتمالی را با خود برداشته است ک لازمه ی هر ماجراجویی است. بدونه لوازم ضروری، نهایت ماجراجویی ک میتوان انجام داد اینه که بری تا خونه همسایه و برگردی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − نه =

دکمه بازگشت به بالا