;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی فرد غیرعادی: در این مراسم ازدواج، چه کسی یک انسان نیست!؟

آزمون شناسایی فرد غیرعادی: یکی از راه‌های بهبود توانایی ما در استدلال و تجزیه و تحلیل چیزها این است که مغزمان را با پازل‌هایی تربیت کنیم که ما را به فکر کردن وادار می‌کنند. ممکن است در ابتدا کمی مشکل باشد، اما با گذشت زمان، ممکن است از سرعت حل آنها شگفت زده شویم. سوالات معمایی چشمک در این زمینه بهترین هستند.

قابل توجه چشم عقابی ها: نکته کلاس درس را پیدا کنی، باید بگم خیلی تیزبینی!

به همین دلیل مجله خبری چشمک همواره در بخش تفریح و سرگرمی، همواره مجموعه ای از معماها را آماده کرده است که ذهن شما را به کار می اندازد. شما می توانید با انجام انواع سوالات و معماهای تصویری می توانید ذهن خلاق خود را پروش دهید. با آزمون شناسایی فرد غیرعادی و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی دزدهای بانک: اگر باهوشی بگو که کدامیک از دزدهای بانک، یک زن است!؟

آزمون شناسایی فرد غیرعادی

سوالات و معماهای تصویری چشمک می توانند ذهن شما را به یک چالش اساسی دعوت کنند. شما برای حل این تصاویر باید از تمام ذهنیت و توانائیهای شناختی خود استفاده کنید. با تمرکز و دقت در این تصاویر مغز شما وادار به فعالیت می شود و این خود بهترین تمرین و ورزش برای مغز شما می باشد.

به باور کارشناسان حوزه سلامت، مغز هم همچون جسم، نیازمند تمرین و ورزش است و شما می توانید با ورزش روزانه مغز، سلامتی آن را حتی در دوران کهنسالی تضمین کنید. برخی معتقدند بیماری هایی همچون ضعف حافظه، آلزایمر و غیره همگی بواسطه کاهش فعالیت های مغز شکل می گیرد. اما بازی های فکری می توانند مغز شما را فعال نگه دارند.

آزمون هوش جالب: آزمون شناسایی زن معروف: اگر تیزی، سریع بگو کدوم یک از این زنها معروف هستند!؟

شما در آزمون شناسایی فرد غیرعادی با یک تصویر جالب روبرو هستید. تصویر از مراسم ازدواج به تصویر کشیده شده است و عروس و داماد و ساقدوش ها در حال گرفتن عکس یادگاری هستند. همه چیز نرمال و عادی به نظر می رسد. اما اگر خوب دقت کنید یه چیز عادی نیست. یک فرد کاملا غیر عادی در تصویر حضور دارد. ایا می توانید او را شناسایی کنید. یادتان باشد یک چشم تیزبین در یک نگاه فرد غیرعادی تصویر را شناسایی می کند!

شاید بپسندید:آزمون شناسایی مادر بزرگ واقعی: کدامیک از دو پیرزن با نوه خود به گردش آمده است!؟

 

آزمون شناسایی فرد غیرعادی

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی قاتل زرنگ: با توجه به شواهد، کدامیک از سه زن تصویر می تواند قاتل باشد!؟

.

.

.

.

 

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی سوپر قهرمان: در کتابخانه، سوپرقهرمان را شناسایی کنید!؟

.

.

.

 

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناخت قاتل در خانه: در کدامیک از تصاویر، زن می خواهد همسرش را بکشد!؟

.

پاسخ آزمون شناسایی فرد غیرعادی

اگر نتوانستید در یک نگاه فرد غیر عادی تصویر آزمون شناسایی فرد غیرعادی را پیدا کنید، اشکالی ندارد. می توانید به بالایی صفحه برگشته و بار دیگر تصویر را بررسی کنید.

برایتان جالب خواهد بود:معمای تصویری چالش برانگیز:با کوچکترین حرکت، کدامیک خواهد مرد!؟| گرگینه، زامبی یا خون‌آشام!؟

.

.

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود:آزمون: کدام بازیکن فوتبالی در رختکن دچار حمله قلبی شده و فوت کرده است!؟

 

.

 

 

شاید بپسندید: به هوش تصویری امروز نگاه کنید، به نظر شما کدام شخص یک دکتر نیست؟

 

بله کاملا مشخص است. عروس خانم دارای سه دست است. به تصویر بیشتر دقت کنید متوجه خواهید شد. آیا غیر از این مورد، موارد غیر عادی دیگر در تصویر وجود دارد؟

 

شاید بپسندید:تیزبینی خود را با شناسایی معلمی که در حال تبدیل شدن به زامبی است، محک بزنید!

 

احتمالا بپسندید: معمای چگونگی نجات از سقوط: زن تصویر از طبقه سی ام سقوط کرد، اما نجات پیدا کرد، چطور!؟

 

پاسخ ازمون غیر عادی

 

جالب خواهد بود: با شناسایی فرد متهم به کودک ربایی، میزان قدرت تحلیل و هوش خود را بسنجید!

 

امیدوارم از آزمون شناسایی فرد غیرعادی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

شاید بپسندید: آزمون شناخت اشتباه پارک: اگر تیزبنی در یک نگاه، اشکال را در این تصویر پیدا کن!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی همسر گنگستر:در یک نگاه تشخیص دهید که کدام زن،همسر مرد گنگستر است!؟

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

برایتان جالب خواهد بود: تست هوش: یک چوب کبریت را حرکت دهید تا تساوی 2=7+5 تصحیح شود

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

برایتان جالب خواهد بود:تست بینایی هالووین: فقط عقاب چشم ها، همه کدو حلوایی ها را می یابند!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

برایتان جالب خواهد بود: دزد لپ تاپ چه کسی است؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

احتمالاً بپسندید: تست هوش اشتباه در عکس: اگر در 3 ثانیه اشتباه تصویر این دو زن را تشخیص بدی، باهوش و نابغه ای!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

آزمون شناسایی زوج تقلبی: کدامیک از این 3 زوج،حاضر به ازدواج نبوده و تقلبی هستند!؟

بازی های فکری،هوش هیجانی را در ما پرورش می‌دهد

از دیگر مزایای بازی فکری پرورش هوش هیجانی و تقویت آن می باشد. هوش هیجانی به مجموعه‌ای از مهارت‌ها و صلاحیت‌های اجتماعی می‌گویند که بر توانایی‌های ما برای درک و تشخیص و مدریت هیجان، حل مسائل تاثیر می‌گذارد و کمک می‌کند تا بتوانیم با چالش‌ها، نیازها و فشارهای زندگی سازگار شویم.

به این هوش EQ می‌گویند.  که با ضریب هوشی یا همان IQ فرق میکند. همه فکر می‌کنند که ضریب هوشی از اهمیت بیشتری برخوردار است و همان است که تایین می‌کند چه کسی در زندگی موفق باشد و چه کسی نباشد! اما تحقیقات چیز دیگری نشان می‌دهد! هوش هیجانی در میزان موفقیت ما تاثیر بیشتری دارد.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

شاید برایتان جالب باشد

 

آزمون شناسایی دزد کیف: کدامیک از افراد تصویر راست می گویند! کیف دختر را کی دزدیده!؟

نکته سنجی خود را با پیدا کردن، اشتباهات موجود در آشپزخانه ماریا اثبات کن!

جنجال جدید: کتک خوردن خانم خواننده از طرفدارش در کنسرت!

آزمون شناسایی چهره های استتار شده: اگر میگی تیزبینی، 2 چهره استتار شده را پیدا کن!؟

شناسایی عروس زندانی: کدامیک از سه عروس تصویر در زندان بوده است!؟

آزمون شناسایی اشتباه در گروگان گیری:در یک نگاه، اشتباه حادثه گروگانگیری را پیدا کنی نابغه ای!

شناسایی خطای تصویر: باهوش باشی، خطای تصویر زن مقابل آینه را در یک نگاه می بینی!

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − یک =

دکمه بازگشت به بالا