;
تفریح و سرگرمی

تیزبین باشی تو 5 ثانیه صورتک خوک را میان صورت آدمک های تصویر پیدا می کنی! صورتک خوک کجاست؟

آزمون شناسایی صورتک خوک: بعضی از هنرمندان تلاش می کنند تا از هنر در جهت تغییر و بهبود در زندگی مردم استفاده کنند. دوداس مجارستانی، یکی از همین هنرمندان است. او از جمله نقاسان و طراحانی است که توانسته است بواسطه طرح ها و نقاشی های معمایی خود، شهرت جهانی پیدا کند. او ابتکار جالبی در طرح های خود به کار برده است. وی در جنبه عمومی تصویر، جزئیات خاصی را به کار برده است و با کمک تصاویر ابداعی خودش ذهن و مغز مخاطبان خود را به چالش می کشد. در تصویر آزمون شناسایی صورتک خوک او یک صورت خوک را در میان حجم انبوهی از صورت آدمک ها قرار داده است که شما باید آن را در کمتر از 5 ثانیه شناسایی کنید.

بواقع او در همه آثار خود تلاش کرده است که توانائیهای شناختی افراد همچون دقت، تمرکز و بینایی و قدرت دید آنها را به چالش بکشد. این مهارت ها می تواند با بی توجهی دچار رکود و ضعف شوند. کاهش فعالیت های مغزی، منجر به ضعف توانائیهای شناختی می شود. چشمان ما کلی نگر می شود ونمی تواند به راحتی جزئیات را شناسایی کند. چنین تصاویری که در پوشش آزمون های مختلف همچون آزمون شناسایی صورتک خوک امروز در اینترنت منتشر می شود، می توانند عادت عمومی مغز و چشم را تغییر دهد. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی صورتک خوک همراه باشید.

شاید بپسندید: چابکی ذهنی و نبوغ ریاضی ات رو با جابجایی یه چوب کبریت و تصحیح معادله، اثبات کن!

آزمون شناسایی صورتک خوک

بر اساس آنچه گفته شد تصاویر این هنرمند مجارستانی بسیار چالش برانگیز هستند. این تصاویر و اشیا و پدیده ها همه به یک شکل هستند، اما وجود یک شی متفاوت، مخاطبان را گرفتار می کند و از آنان می خواهد که پدیده یا شکل متفاوت را پیدا کنند. البته برای پیدا کردن آنها، محدودیت زمانی دارد.

این تصاویر علاوه بر تفریح و سرگرمی، یک گزینه عالی برای آزمودن و شناسایی قدرت دقت و بینایی شماست. اگر آماده هستید به تصویر آزمون شناسایی صورتک خوک نگاه کنید. شما تصویری پر از صورتک آدم ها را مشاهده می کنید. در نگاه اول این گونه به نظر می رسد. اما اگر خوب دقت کنید،متوجه می شوید که یک صورتک خوک نیز در میان صورتک آدمک ها وجود دارد.

آیا می توانید این خوک را در 5 ثانیه شناسایی کنید. با دقت به تصویر آزمون شناسایی صورتک خوک نگاه کنید.

شاید بپسندید: تست شخصیت وابسته به فهم: وقتی یه اتفاق غیرقابل توضیح برات میوفته، چیکار می کنی!؟

آزمون شناسایی صورتک خوک

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی صاحب آثار هنری: به نظر شما این آثار متعلق به کدامیک از این سه هنرمند است؟

.

.

.

شاید بپسندید: بازی ریاضی با چوب کبریت: با حرکت دادن دو چوب کبریت، یک معادله صحیح درست کنید!

.

.

.

بیشتر بخوانید: اگه 3 تا تفاوت رو تو تصویر مهندسای راه و ساختمان پیدا کنی، آخر تیزبینایی!

پاسخ آزمون شناسایی صورتک خوک

اگر صورتک خوک را در میان آدمک ها شناسایی نکردید، باید بگوئیم که شما هنوز نتوانستید مهارت های شناختی خود را رشد و توسعه دهید. باید بیشتر دقت و تمرکز کنید. اما اگر خسته شدید می توانید به تصویر پایین صفحه مراجعه کنید.

احتمالاً بپسندید: ریاضی ات خوبه، پس این معادله رو تو 10 ثانیه حل کن!

.

.

.

 

احتمالا  بپسندید: اولین چیزی که می بینی نشون می ده که اهل تحلیل و منطقی یا احساس و تخیل!؟

 

 

 

شاید بپسندید: اگه همین که تصویر را دیدی و متوجه حیوان درون تصویر شدی، بینایی ات مشکلی نداره!| فقط تقلب نکنید!

پاسخ آزمون شناسایی صورتک خوک: در تصویر زیر جایگاه صورتک خوک علامتگذاری شده است. دقیقا جلوی چشمان شما بود. بهتر است با نگاهی دقیق تر این گونه تصاویر را بررسی کنید.مطمئن باشید که در بلند مدت، انجام این آزمون ها به شما در افزایش توانائیهای شناختی شما و افزایش سطح جزئی نگری شما کمک خواهند کرد.

شاید بپسندید: یه تیزبین واقعی می‌تونه تو 5 ثانیه تفاوت های دو تصویر لاک پشت را پیدا کنه!

شناسایی صورتک خوک

شما می توانید آزمون شناسایی صورتک خوک را به عنوان یک هدیه به دوستان خود نیز ارائه دهید. به این ترتیب لحظاتی آنان را شاد و سرگرم نمائید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: تیز و دقیق باشی سه تا تفاوت تصویر اردک و جوجه هاش رو تو برکه پیدا می کنی!

 

 

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: داستان کشاورز و خر بیچاره از سری داستان های پندآموز ادبیات فارسی!

 بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: اگه دقت ات بالاست، تفاوت های این تصویر زیبای هیزم شکن را در 10 ثانیه پیدا کن!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی اختلاف خرمن: اگه 6 تا اختلاف خرمن سمت راست و چپ رو پیدا کنی، خیلی تیزی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: نکته سنج و باهوشا بگن: مرد تصویر با کدومیکی از این خانم خوشکلا عروسی می کنه!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:اگه هوش و نبوغ ات مثل هرکول پوآروست، باید بگی کدومیکی از این دو تا زن تظاهر می کنه خیلی پولداره!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: حکایت ضرب المثل رفته آب خنک بخوره!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:فقط کسایی که دقت‌اشون بالاست میتونن 5 تا تفاوت رو تو تصویر سگ بامزه پیدا کنند!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

برایتان جالب خواهد بود: تا حالا فکر کردی نقطه قوت‌ات چیه!؟ یه درخت رو انتخاب کن تا ما بهت بگیم!

شاید برایتان جالب باشد

کدومیکی از این دو تا مرد، یک زندانی است که برای مرخصی از زندان آزاد شده!؟

حکایت ضرب المثل گاو بی شاخ و دم!

اگه هفت تا اختلاف رو تو این تصویر برفی پیدا کنی، آخر نابغه هایی!

این معادله را حل کن تا متوجه بشی که ریاضی دبستان رو خوب یاد گرفتی یا نه!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − پانزده =

دکمه بازگشت به بالا