;
تفریح و سرگرمی

اگه چشات مثل عقاب تیز باشه، شمع روشن پارک را پیدا می کنی!

آزمون شناسایی شمع روشن: طراح آزمون شناسایی شمع روشن معتقد است که تنها در صورتی شما می توانید خود را باهوش و تیزبین خطاب کنید که بتوانید شمع روشن این تصویر را در 3 ثانیه شناسایی کنید. آزمون شناسایی شمع روشن حتی باهوش ترین ذهن ها و تیزترین چشم ها را نیز درگیر کرده است. تنها زمانی می توانید خود را تیزبین و باهوش بنامید که بتوانید در عرض 3 ثانیه شمع روشن را در این تصویر تشخیص دهید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی شمع روشن همراه شوید.

باید بدانید که بازی های فکری نیاز به منطق و مهارت های حل مسئله دارند. این بازی ها و سوالات تصویری، توانایی ما را برای تفکر خلاقانه و منطقی آزمایش می کنند. دلایل زیادی وجود دارد که حل بازی های فکری مفید است، اما به طور خلاصه، این معماهای ذهنی اگر به طور منظم حل شوند، می توانند شما را باهوش تر کنند، به علاوه سرگرم کننده هستند! به همین دلیل بخش تفریح و سرگرمی چشمک، بار دیگر با یک بازی تصویری تحت عنوان آزمون شناسایی شمع روشن با شماست.

شاید بپسندید: با انتخاب یک ماهی می توانید زوایای شخصیتی خود را بهتر بشناسید!

آزمون شناسایی شمع روشن

در تصویر آزمون شناسایی شمع روشن، شما با یک تصویر جالب از یک پارک و کودکانی را مشغول بازی مشاهده می کنید. همه چیز نرمال و عادی است و احتمالاً در نگاه اول هیچ جیزی را مشاهده نکنید. اما اگر خوب دقت کنید، یک اشتباه کوچک در تصویر دیده می شود. در واقع یک شمع روشن در پارک وجود دارد. آیا می توانید این شمع را در 3 ثانیه شناسایی کنید!؟

اگر می خواهید خود و یا اطرافیان خود را محک بزنید، توانایی ها و مهارت های شناختی آن ها را بسنجید در جای درستی قرار گرفته اید. ما اکنون تصویر آزمون شناسایی شمع روشن را برای شما به اشتراک می گذاریم. یادتان باشد برای رمزگشایی و حل آزمون شناسایی شمع روشن فقط 3 ثانیه فرصت دارید. زمان شما شروع شد.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل این شتری است که در خانه هر کس می خوابه!

آزمون شناسایی شمع روشن

اختمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل خوشی زیر دلش زده!

.

.

.

.

شاید بپسندید: 3 تفاوت تصویر سگ جهانگرد را در 10 ثانیه پیدا کنی، چشای تیز مثل عقاب داری!

.

.

.

.

شاید بپسندید:اگه تو 6 ثانیه 3 تفاوت تصویر دو گربه را پیدا کردی برا خودت اسپند دود کن!

پاسخ آزمون شناسایی شمع روشن

زمان شما به پایان رسیده است.آیا هنوز پازل مغزی که تحت عنوان آزمون شناسایی شمع روشن در مجله خبری چشمک منتشر شده است را حل کرده اید؟ اگر بله، پس تبریک می گویم. اگر نه، نگران نباشید؟ ما راه حل را در تصویر مشخص می کنیم. اما قبل از آن بهتر است بیشتر تصویر را بررسی کنید.

شاید بپسندید: داستان شتر را خواستند نعل کنند قورباغه هم پايش را بلند کرد!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه تو یه نگاه گربه داخل کوچه رو پیدا کنی، چشات مثل شاهینه!

پاسخ آزمون شناسایی شمع روشن: به این تصویر دقت کنید. شمع روشن در این تصویر علامتگذاری شده است.

شاید بپسندید: یکی از این هیولاهای خنده دار را انتخاب کنید، بعدش نتیجه را بخوانید! شگفت زده خواهید شد!

پاسخ آزمون شناسایی شمع روشن

امیدوارم از آزمون شناسایی شمع روشن استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: اگه چشات مثل عقاب تیز باشه، تو یه نگاه گربه دختر گردشگر رو پیدا می کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: اگه بتونی تو 10 ثانیه این معادله را حل کنی، نابغه ریاضی هستی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

بیشتر بخوانید: حکایت ضرب المثل زیر آب زدن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: چیستان: کدام حیوان است که دو حرف اولش تکراری است!؟

 

 

برایتان جالب خواهد بود

 آیا آنقدر تیزبین هستی که 3 پاندای متفاوت را پیدا کنی!

داستان ضرب المثل بند را آب دادن!

آزمون شناسایی تعداد ببر: در عرض 9 ثانیه چند ببر را می توانید در تصویر ببینید؟

داستان ضرب المثل از آب گل آلود ماهی گرفتن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا