;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی شخص زامبی: نکته سنج ها در یک نگاه زامبی را شناسایی خواهند کرد!

آزمون شناسایی شخص زامبی: برخی از معماها وسوالات تصویری می توانند بسیار چالش برانگیز یاشند.از جمله این سوالات تصویری آزمون یا معمایی است که امروز توسط  مجله خبری چشمک به اشتراک گذاشته شده است. پس از انتشار این معما در صفحه فیسبوک تنها عده کمی از شرکت کنندگان توانستند پاسخ درست این معما را ارائه دهند. برخی پاسخ این سوال را بسیار بدیهی به شمار آوردند و همین مسئله سبب خطای آنان شد. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی شخص زامبی همراه باشید. شما در این آزمون می بایست فردی را که یک انسان عادی نیست را شناسایی کنید. به واقع فردی که یک زامبی است.

احتمالاً بپسندید: اگه هوش منطقی‌ات بالا باشه، راحت مادر پسر بچه عکس رو شناسایی می کنی! |خیلیا اشتباه جواب دادن!

به واقع این افراد، با دیدن تصویر و دیالوگ موجود میان افراد تصویر در آزمون شناسایی شخص زامبی، به این نتیجه رسیده بودند که اساساً این سوال تصویری بسیار ساده است. لذا نتوانستند در این سوال موفق عمل کنند. اگر آماده هستید شما نیز خود را بسنجید و تلاش کنید آزمون شناسایی شخص زامبی را در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای حل کنید. تنها نکته سنج ها و تیزبین می توانند این آزمون را در زمان مشخص شده حل کنند. پس این آزمون می تواند یک سنجش خوب برای سنجش توانائیهای فردی شما باشد.

شاید بپسندید: آزمون هوش تصویری شناخت همسر:کدامیک از افراد تحت تعقیب، شوهر این زن است!؟

آزمون شناسایی شخص زامبی

سوال تصویری که امروز تحت عنوان آزمون شناسایی شخص زامبی در مجله خبری چشمک منتشر شده است، می تواند میزان توانائیهای شناختی و همچنین سطح درک، تحلیل و تفکر منطقی شما را مورد آزمایش قرار دهد. افراد بسیاری کمی که دارای نکته سنجی و تحلیل منطقی هستند می توانند این معما را در زمان 5 ثانیه ای حل کنند.

اگر می خواهید یکی از معدود افرادی باشید که در آزمون شناسایی شخص زامبیمی گویند “من آن را انجام دادم” باید به تصویر دقت کنید. شما در تصویر آزمون شناسایی شخص زامبی شاهد حضور سه نفر هستید. یکی از این افراد کسی یک فرد عادی نیست. او توانسته است خود را یک آدم عادی جلوه دهد. اما افراد تیزبین می توانند با قدرت تحلیل و منطق خود او را به راحتی شناسایی کنند. اگر آماده هستید در آزمون شناسایی شخص زامبی حتماً شرکت کنید.

یک شخص تیزبین خواهد توانست که زامبی را شناسایی کند. به نظر شما شخص زامبی چه کسی است؟ 5 ثانیه زمان شما برای ارائه پاسخ از اکنون شروع شد.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی حقیقت: کدام یک از افراد تصویر در مورد دو نوزاد حقیقت را می گوید؟| دکتر یا پدر نوزاد!؟

آزمون شناسایی شخص زامبی

.

شاید بپسندید: قابل توجه تیزبین ها: به زن قبل از سوار شدن به هواپیما نگاه کنید: 5 تفاوت دو تصویر را پیدا کنید!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: شناخت خطای جالب: در این تصویر چند اشتباه وجود داره!؟ فقط تیزبینا همه رو تو 3 ثانیه پیدا می‌کنند!

پاسخ آزمون شناسایی شخص زامبی

فکر می کنید زمان شما بسیار محدود بود؟هنوز برای ارائه پاسخ به وقت بیشتر نیاز دارید. اشکالی ندارد. شما 5 ثانیه دیگر فرصت دارید. پس تلاش کنید در تلاش دوم حتما این آزمون را پشت سر بگذارید.

شاید بپسندید: تست حسادت با ماهی: یکی ماهی را انتخاب کن تا بگم چه کسی به شما حسودی می کنه!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست هوش با شناسایی قاتل: اگر خیلی باهوشی تو 5 ثانیه قاتل را بین این سه نفر پیدا کن!

پاسخ آزمون شناسایی شخص زامبی: بیشتر افراد معتقد بودند که دو زامبی در تصویر حضور دارد. اما واقعیت اینجاست که تنها یک زامبی در تصویر حضور دارد. زن اول از سمت راست یک زامبی است. به چشمهای قرمز او نگاه کنید. سفیدی چشم او قرمز شده است و به زودی تمام بدن او دچار فساد می شود. فرد اول از شمت راست را نیز زامبی معرفی کرده اند. اما او فقط گریم کرده است و از لنز قرمز رنگ استفاده کرده است. چرا که سفیدی چشم او هیچ مشکلی ندارد. لذا تنها زن اول از سمت راست یک زامبی است.

شاید بپسندید: آزمون شناخت زن راستگو: به نظر شما کدامیک از این سه زن در حال دروغگویی است!

پاسخ شناسایی شخص زامبی

 

شاید بپسندید:آزمون هوش شناخت فرد عادی در زندان: کدامیک از افراد تصویر، زندانی نیست!؟ 

امیدوارم از آزمون شناسایی شخص زامبی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمیچشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی مرد در میان زنان: کدامیک از این سه نفر تلاش کرده خودشو یه زن جا بزنه!؟

 

 

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی میوه سالم: اگه خودت رو متخصص می دونی سریع بگو کدوم میوه ارگانیک و سالمه!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت فرد دروغگو در هواپیما: آیا مرد داخل هواپیما، واقعا یک زندانی فراری است!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

بازی های فکری باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی.

بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از  بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

شاید بپسندید: بزرگی کنید و به دختر خانمه کمک کنید که گزینه مناسبش برای ازدواج را انتخاب کنه!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی 5 تفاوت دخترک: با پیدا کردن 5 تفاوت این دو تصویر، دقت و تیزبینی خود را اثبات کنید!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی پلیس ساختگی:کدامیک از افراد تصویر،در پوشش لباس پلیس تصمیم دارد که طلا قاچاق کند!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: تست شخصیت براساس انتخاب گل: یکی از گل ها را انتخاب تا بگم آیا واقعاً فرد شادی هستی یا خیر!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: تست هوش دروغ: کدوم یکی دروغ میگه!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: آزمون هوش شناخت دروغگو: اگر باهوشی سریع بگو کدومیکی داره دروغ میگه!؟| زنه با بچه!

برایتان جالب خواهد بود

آزمون شناسایی اظهارات درست: کدامیک از این دو زن درباره کودک تصویر راست می گوید!؟

آزمون شناسایی پرستار مشکوک: کدامیک از این سه زن، تصمیم به ربودن نوزاد دارد!؟

تست شخصیت براساس تصمیم: در این شرایط قرار بگیرید، دقیقا چه کاری انجام می دهید!؟

شناخت خون آشام مهمانی: در این مهمانی جالب، خون آشام را پیدا کنید!

آزمون شناسایی فرزندخوانده:با هوش کارآگاهیت،کودکی که به فرزندی پذیرفته شده است را شناسایی کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 11 =

دکمه بازگشت به بالا