;
تفریح و سرگرمی

اگر فکر می کنی خیلی تیزبینی، در یک نگاه زن و شوهر واقعی را شناسایی کن!

آزمون شناسایی زن و شوهر واقعی: مغز ما برای قوی بودن و سالم ماندن به ورزش مداوم نیاز دارد، درست مانند ماهیچه های بدن که برای قوی ماندن و تناسب اندام به ورزش نیاز دارد. در آزمون شناسایی زن و شوهر واقعی بار دیگر سلول های خاکستری مغز شما به چالش کشیده می شود. با آزمون شناسایی زن و شوهر واقعی  و مجله خبری چشمک همراه باشید.

آزمون شناخت اشتباه در تصویر: اگر در 3 ثانیه، خطای موجود در تصویر این خانواده را پیدا کنی نابغه ای!

برخی از این معماها ممکن است ساده به نظر برسند، اما پس از اینکه بخواهید آن ها را حل کنید، ممکن است گیج شده و نتوانید در زمان مشخص شده آن را حل کنید. این معماها می توانند توانائیهای شناختی شما را به چالش کشیده و سبب رشد و توسعه آنها شوند. سوالات و معماهای تصویری چشمک می توانند هم سرگرم کننده باشند و هم تمرین خوب ورزشی برای ذهن و مغز شما باشد. تلاش کنید در زمان مشخص شده آزمون شناسایی زن و شوهر واقعی را حل کنید.

شاید بپسندید:با شناخت موجود شبه انسان تصویر، تیزبینی خود را محک بزنید!

آزمون شناسایی زن و شوهر واقعی

شما در تصویر آزمون شناسایی زن و شوهر واقعی با یک تصویر جذاب مواجه می شوید. تلاش کنید از تمام مهارت ها و استعدادهای خود استفاده کنید تا بتوانید در 5 ثانیه  آزمون شناسایی زن و شوهر واقعی را رمزگشایی کنید.

شما باید بتوانید با نگاه کردن به تصویر بگوئید که در تصویر همسر واقعی مرد تصویر چه کسی هست. در صورتی که شما بتوانید این معما را در 5 ثانیه حل کنید، نشان می دهد که شما دارای تیزبینی بالا هستید. ممکن است معتقد باشید که شما بهترین هستید. پس باید بتوانید این معما را در کمتر از  5 ثانیه حل کنید.

 

شاید بپسندید:آزمون شناسایی خطای مادر نوزاد:در یک نگاه تشخیص دهید که کدام مادر بی مسئولیت تر است!؟

 

آزمون شناسایی زن و شوهر واقعی

.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی فرد آزاد: کدامیک از افراد تصویر، زندانی نیستند!؟

.

.

 

شاید بپسندید: آزمون شناخت اشتباه پارک: اگر تیزبنی در یک نگاه، اشکال را در این تصویر پیدا کن!

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: چه اشکالی در تصویر شادمانی زن از دریافت نتیجه تست بارداری می بینید!؟

.

پاسخ آزمون شناسایی زن و شوهر واقعی

حالا که به این قسمت از متن آزمون شناسایی زن و شوهر واقعی رسیدید، حتما پاسخ را پیدا نکرده اید و ادعای خود را که یک متخصص حل سوالات تصویری هستید را با هاله ای از ابهام فرو برده اید. اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید، از شما دعوت می کنیم که با دقت بیشتری به تصویر آزمون شناسایی زن و شوهر واقعی نگاه کنید.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی قاتل زن: اگر در یک نگاه قاتل را در این تصویر پیدا کنی، نابغه ای!

.

.

 

 

برایتان جالب خواهد بود:آزمون: کدام بازیکن فوتبالی در رختکن دچار حمله قلبی شده و فوت کرده است!؟

 

 

 

.

 

شاید بپسندید: یه اشتباه عجیب و غریب تو تصویره،آیا می تونی پیداش کنی؟

پاسخ: به خالکوبی گل بر روی بازوهای دو زن و همچنین خالکوبی تصویر قاب شده دیوار آزمون شناسایی زن و شوهر واقعی نگاه کنید. خالکوبی در سمت بازوی راست زن در قاب عکس دیده می شود. لذا راشل همسر مرد است. راشل و مرد، زن و شوهر واقعی هستند.

 

شاید بپسندید:آزمون شناسایی همسر گنگستر:در یک نگاه تشخیص دهید که کدام زن،همسر مرد گنگستر است!؟

 

احتمالا بپسندید: معمای چگونگی نجات از سقوط: زن تصویر از طبقه سی ام سقوط کرد، اما نجات پیدا کرد، چطور!؟

 

پاسخ آزمون زن و شوهر واقعی

 شاید بپسندید: آزمون شناخت زن باردار: کدامیک از زنان تصویر واقعاً باردار هستند!؟ چرا؟

امیدوارم از آزمون شناسایی زن و شوهر واقعی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

آزمون شناخت فرد قدیمی: در میان افراد حاضر در فروشگاه، چه کسی از زمان گذشته آمده است؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناخت قاتل در خانه: در کدامیک از تصاویر، زن می خواهد همسرش را بکشد!؟

بازی های فکری باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی.

بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از  بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید بپسندید: یک جای کار می لنگد؟ اشتباه تصویر چیست؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: تست بینایی هالووین: فقط عقاب چشم ها، همه کدو حلوایی ها را می یابند!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی جادوگر: کدامیک از زنان زیر می تواند یک جادوگر باشد!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید:معمای تصویری چالش برانگیز:با کوچکترین حرکت، کدامیک خواهد مرد!؟| گرگینه، زامبی یا خون‌آشام!؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

آزمون هوش جالب: آزمون شناسایی زن معروف: اگر تیزی، سریع بگو کدوم یک از این زنها معروف هستند!؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

احتمالاً بپسندید: اگر قاتل عروس را در یک نگاه پیدا کنی قابلیت این را داری در FBI استخدام شوی!

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

آزمون شناسایی زن کودک ربا: اگر هوش کارآگاهی داری، زن کودک ربا را شناسایی کنید!

شاید برایتان جالب باشد

به نظر شما کدامیک از افراد زیر احمق تر هستند!؟| خود را بهتر بشناسید!

آزمون شناسایی فرد غیرعادی: در این مراسم ازدواج، چه کسی یک انسان نیست!؟

آزمون شناسایی دزد کیف: کدامیک از افراد تصویر راست می گویند! کیف دختر را کی دزدیده!؟

نکته سنجی خود را با پیدا کردن، اشتباهات موجود در آشپزخانه ماریا اثبات کن!

آزمون شناسایی چهره های استتار شده: اگر میگی تیزبینی، 2 چهره استتار شده را پیدا کن!؟

شناسایی عروس زندانی: کدامیک از سه عروس تصویر در زندان بوده است!؟

آزمون شناسایی اشتباه در گروگان گیری:در یک نگاه، اشتباه حادثه گروگانگیری را پیدا کنی نابغه ای!

نوشته های مشابه

14 دیدگاه

  1. سلام خدمت شما دوست عزیز اتفاقا خالکوبی رو بازوی دست چپ ایشون شده نه راست به عکس دقت کن و خانم sarah که خالکوبی روی دست چپشون هست همسرشه🌺😍

      1. مهندسا تو عکسه نگاه کنین برگ بزرگه سبزه ک‌رو دست خانوم سمت چپ درسه ولی تو سمت راستیه برعکسه

  2. من که درست جواب دادم، ولی باید بیشتر توضیح داده میشد، مثلا باید میگفتین رنگ برگ ها فرق میکن🙄

  3. مسخره است رنگ خالکوبی تو قاب عکس با هر دو فرق دارد چطور ممکنه سمت راست همسر جعفر باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

دکمه بازگشت به بالا