;
تفریح و سرگرمی

یکی از زندانیان تصویر مدعی است که زندانی دیگر کودک است، آیا او راست می گوید!؟

آزمون شناسایی زندانی دروغگو: بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری چشمک امروز نیز یک سوال هوش تصویری را با مخاطبان خوب خود به اشتراک گذاشته است. آزمون شناسایی زندانی دروغگو از جمله سوالات و آزمون هایی است که می تواند توانائیهای شناختی شما و همچنین تحلیل و قدرت منطقی شما را محک بزند.

آزمون شناسایی قاتل در شهربازی: اگر قاتل را در 3 ثانیه شناسایی کنی، باید بگم فوق العاده باهوشی!

به باور سازنده این معمای تصویری، تنها عده کمی از شرکت کنندگان در این آزمون توانسته اند آن را حل نمایند. زمان محدود 5 ثانیه ای یکی از سختی های اصلی آزمون شناسایی زندانی دروغگو است. شما در این مدت کوتاه باید بتوانید هم جزئیات تصویر را بررسی کنید و هم اینکه بتوانید با قدرت منطقی و تحلیل خود بتوانید این آزمون را حل کنید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی زندانی دروغگو همراه باشید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی پرستار دزد: اگر ذهن کارآگاهی داری، دزد کودک را شناسایی کن!

آزمون شناسایی زندانی دروغگو

همان گونه که بارها اشاره شده است، سوالات هوش و در کل معماهای تصویری می توانند سبب افزایش دقت و تمرکز شما در بلند مدت شوند.

اگر به دنبال آزمایش مهارت های شناختی و همچنین تمرکز، تیزبینی، دقت و نیز میزان قدرت تحلیل خود هستید، آزمون شناسایی زندانی دروغگو بهترین گزینه است.

آزمون شناخت زن ثروتمند: با نکته سنجی و هوش بالای خودت، زن ثروتمند تصویر را شناسایی کنید!

در تصویر آزمون شناسایی زندانی دروغگو شما با تصویری از یک زندان روبرو هستید. یک زندانی جدید به زندان آورده می شود. او با فرد روبرو می شود که مدعی است 10 سال است در این زندان حضور داشته است. زندانی تازه با دیدن این زندانی، به حرف های باور نداشته و معتقد است که او دروغ می گوید.

به نظر شما کدامیک از زندانی ها دروغ می گویند؟ آیا زندانی تازه وارد فرد را متهم به دروغگویی می کند یا اینکه زندانی قبلی واقعا فرد کم سن و سالی است و به دروغ مدعی است ده سال در زندان حضور داشته است؟ به گفته طراح این سوال تصویری، فقط یک فرد نابغه واقعی می تواند در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای پاسخ را بیابد. بیایئید تصویر را مرور می کنیم.

شاید بپسندید: فقط یک نگاه تیزبین می‌تواند، زن مخفی شده در میان فلامینگوها را پیدا کند!

آزمون شناسایی زندانی دروغگو

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی فرد باردار: آیا از طریق تصویر پاها، می توانید بفهمید چه کسی باردار است؟

.

.

.

.

 

برایتان جالب خواهد بود:تیزبینی و نکته سنجی خود را با شناسایی قاتل سریالی تصویر اثبات کنید!

 

 

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت فرد سیگاری: تنها یک نابغه، فرد سیگاری را در 5 ثانیه تشخیص می دهد!

.

پاسخ آزمون شناسایی زندانی دروغگو

اگر هنوز نتوانستید به یک پاسخ دقیق در آزمون شناسایی زندانی دروغگو دست پیدا کنید، ناراحت نباشید. می توانید به بالا برگشته و با دقت بیشتری بر روی جزئیات تصویر دقت کنید. سپس پاسخ خود را ارائه دهید.

برایتان جالب خواهد بود: معمای شرلوک هلمز چگونه از قرص مرگ نجات یافت؟!

.

.

 

 

 

 

شاید بپسندید: معمای چگونگی نجات از سقوط: زن تصویر از طبقه سی ام سقوط کرد، اما نجات پیدا کرد، چطور!؟

.

فردی که کم سن و سال و حتی کودک به نظر می رسد، راست می گوید. کودکان زیر سن قانونی را در زندان بزرگسالان نگهداری نمی کنند و احتمالا این فرد تنها به لحاظ قیافه کودک به نظر می رسد. لباس های پاره او هم نشان می دهد که مدت زیادی است که در زندان به سر می برد. لذا او راست می گوید! و زندانی تازه وارد تنها چون قیافه این زندانی کودک به نظر می رسد، فکر کرده است او دروغ می گوید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی پرستار ربات: کدامیک از این دو زن پرستار یک ربات است!؟

پاسخ آزمون

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت مراسم خواستگاری واقعی:کدامیک از دو تصویر، یک مراسم خواستگاری واقعی است!

 

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

برایتان جالب خواهد بود: تست هوش موزه:چند نفر واقعا در این موزه وجود دارد؟!

 

چگونگی تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید بپسندید: تست هوش آدم ربا کیست؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

برایتان جالب خواهد بود: در تصویر تعداد زیادی راکون وجود دارند، حیوان متفاوت تصویر کجاست!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید: 14 تا از کاربردهای وازلین در زیبایی که شما را متعجب خواهد کرد!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی قاتل در ساختمان: یک باهوش می‌تواند در 3 ثانیه قاتل را در تصویر شناسایی کند!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

امیدوارم از آزمون شناسایی زندانی دروغگو استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد

آزمون شناسایی خدمتکار قاتل: کدامیک از این خدمتکاران هتل، قتل انجام داده است!؟

فقط یک جزئی‌نگر قادر است دریک نگاه، اشتباه موجود در شیرینی فروشی را پیدا کند!

آزمون شناسایی راننده مجرم: کدامیک از راننده های تاکسی، یک مجرم فراری خطرناک است!؟

شخصیت شناسی براساس برگهای پائیزی:کدام برگ زیباتر است|بیشتر درباره خودتان بدانید!

آزمون شناسایی مجرم تحت تعقیب:کدامیک از افراد در فروشگاه، متهم تحت تعقیب است!؟

شناسایی پیشخدمت خیانتکار: چه کسی نوشیدنی ها را مسموم کرده است؟

آزمون شناسایی زندانی ثروتمند: به نظر شما کدامیک از این زندانی ها ثروتمند است؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

دکمه بازگشت به بالا