;
تفریح و سرگرمی

اگه بگی ربات آرایشگر کدوم یکیه، آخر تیزبینا و باهوشایی!

آزمون شناسایی ربات آرایشگر: همان طورکه می دانید معماها و سوالات تصویری از جمله مطالبی هستند که در فضای اینترنت و به ویژه شبکه های اجتماعی طرفداران زیادی دارد. ربات آرایشگر کیست؟ این سوال کوتاه و ساده ای است که شما باید در آزمون شناسایی ربات آرایشگر به آن پاسخ دهید. البته برای پاسخ گفتن نیز زمان زیادی ندارید و شما باید در 3 ثانیه و در واقع یک نگاه پاسخ دهید. محدودیت زمانی و علاقمندی مغز به کل نگری سبب می شود که این معماها و سوالات به خوبی ذهن شما را به چالش بکشند.

البته باید گفت که از یک نگاه، این چالش می تواند یک تمرین ورزشی مناسب برای مغز و ذهن شما باشد. بر همین اساس هر کدام از ما برای سلامت مغز و همچنین بالا بردن سطح مهارت های فردی نیازمند ورزش مغز هستند. بر همین اساس و با توجه به نکاتی که در بالا اشاره شد، بخش تفریح و سرگرمی چشمک به انتشار منظم و روزانه انواع سوالات و معماهای تصویری برای مخاطبان خود اقدام می کند. هر کس می تواند با کمک این آزمون ها از یک سو اوقات فراغت خود را پر کند و از سوی دیگر می توانید مهارت ها و توانائیهای شناختی خود را اندازه گیری کند.

در چنین حالتی می توانید در صورت ضعف، توانائیهای فردی خود را با انجام منظم بازی های فکری، رشد و توسعه داده و بر مهارت های خود تاثیر بگذارید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی ربات آرایشگر همراه باشید.

شاید بپسندید: حکایت زورش به خر نمی رسد پالانش را می گیرد!

آزمون شناسایی ربات آرایشگر

در تصویر آزمون شناسایی ربات آرایشگر با یک تصویر جالب روبرو هستید. زنی به یک ارایشگاه مدرن مراجعه کرد. او دو ارایشگر را مشاهده کرد که کاملاً شبیه هم هستند. اما یکی از این ارایشگر ها یک انسان نیست. او در واقع یک ربات است. شما باید با تیزبینی و مهارت خود تشخیص دهید که کدامیک از این دو آرایشگر یک ربات است و شبیه سازی شده است؟

برای دیدن و رمزگشایی تصویر آزمون شناسایی ربات آرایشگر لازم است که ابتدا تصویر را با جزئیات کامل بررسی کنید. در واقع رمز و راز اصلی برای حل آزمون شناسایی ربات آرایشگر، استفاده از دقت و تمرکز کافی است. برای انجام این آزمون تنها 4 ثانیه فرصت دارید. تلاش کنید در زمان مشخص شده آزمون شناسایی ربات آرایشگر را رمزگشایی کنید.

شاید بپسندید: بازی ریاضی با چوب کبریت:ضریب هوشی خود را با حرکت دادن یک چوب کبریت و اصلاح معادله ارزیابی کنید!

آزمون شناسایی ربات آرایشگر

احتمالاً بپسندید: یکی از نمادها را انتخاب کن تا بگم دقیقا چه جور آدمی هستی!؟| نتیجه شگفت زده ات می کنه!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: فقط آدمای تیزبین میتونن تو 5 ثانیه حرف های متفاوت را بین Y ها ببینند!

.

.

.

احتمالاً بپسندید: سمت کدوم حیوون جذب شدی تا بگم بهترین ویژگی های شخصیتی ات چیه!| نتایج شگفت زده ات می کنه!

پاسخ آزمون شناسایی ربات آرایشگر

در صورتی که هنوز به پاسخ آزمون شناسایی ربات در خانه دست پیدا نکردید و در حال جستجو هستید باید بگوئیم که وقت شما به پایان رسیده است. اما می توانید از شانس دوم خود استفاده کنید.

احتمالاً بپسندید: اگه تیزبینی خیلی سریع تفاوت های تصویر پرنده سمت راست و چپ را پیدا کن!

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: کدومیکی از این سه تا جوون با یه زن سن بالا ازدواج کرده!؟

 

 

 

شاید بپسندید:اگه 3 تا تفاوت تو تصویر مادر و کودک را پیدا کنی، حتماً حتماً برا خودت اسپند دود کن!

پاسخ آزمون شناسایی ربات آرایشگر: کافی بود که با دقت بیشتری به تصویر نگاه می کردید. آرایشگر سمت راست یک ربات است. این مسئله از سیمی که به او متصل است و نوع شانه ای که به دست دارد کاملا مشخص است.

شاید بپسندید: با انتخاب یکی از شیرهای تصویر، ویژگی اصلی شخصیتی خود را بشناسید!

شناسایی ربات آرایشگر

احتمالاً بپسندید: اگه فکر می کنی آخر بادقتا و تیزبینایی، قهوه جوشای متفاوت بدون دسته را در تصویر پیدا کن؟

امیدوارم از آزمون شناسایی ربات آرایشگر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: معمای شناسایی چه کسی دروغ می گوید: آیا مرد تصویر، واقعاً به خانمش خیانت کرده!؟

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: کدومیکی از این 3 تا مرد قصد داره تا از خانم خواستگاری کنه!؟ | هوشت را محک بزن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: معمای شناسایی گرگینه: تیز و زبل باشی، گرگینه واقعی را در 3 ثانیه شناسایی می کنی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: یکی از این دو خواستگار قصد صدمه زدن به دختر بیچاره را داره، کدومیکی هست!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: حکایت ضرب المثل شاخ و شانه کشیدن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

برایتان جالب خواهد بود: دونستن نقاط قوت‌ات تو روابط اجتماعی سبب پیشرفت میشه،اگه ازشون خبر نداری یه منظره رو انتخاب کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: بازی فکری چالشی با چوب کبریت: ضریب هوشی خود را با اصلاح معادله ارزیابی کنید!

شاید برایتان جالب باشد

دو تا عدد 5 میان 3 ها گم شده، اگه چشات قوی باشه تو 5 ثانیه پیداشون می کنی!

آیا تو تصمیمات ثابت قدمی: فقط بگو که اول چی دیدی تا تست بهت جواب بده!

فقط افراد تیزبین قادرند تو 5 ثانیه، 3 تا تفاوت تو تصویر گربه بامزه را پیدا کنند!

اگه خیلی باهوشی، سریع بگو صاحب عروسک کدومیکی از این دختر بچه هاست!؟

 قابل توجه باهوشا: با جابجایی دو چوب کبریت، بزرگترین عدد ممکن را بدست بیاورید!

 حکایت حنایش دیگر رنگی ندارد !

نوشته های مشابه

6 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 16 =

دکمه بازگشت به بالا