;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی دزد واقعی فروشگاه: چه کسی از افراد تصویر از فروشگاه سرقت کرده است!؟

آزمون شناسایی دزد واقعی فروشگاه: شناسایی تفاوت ها، یافتن تصاویر متفاوت با روند معمول یک تصویر، تصاویر معمای و … همه از آن دست سوالات تصویری هستند که می توانند به خوبی توانایی های شناختی و حتی قدرت منطق و تحلیل شما را به چالش بکشند. امروزه معماهای تصویری از پرمخاطب ترین مطالب موجود در شبکه های اجتماعی هستند. این مطلب هم مخاطب را سرگرم می کند و هم می تواند دقایقی با نوع سوال خود، مغز فرد را وادار به فعالیت کند.

آزمون شناسایی قاتل در ساندویچی: اگر هوش کارآگاهی داری، می تونی قاتل را پیدا کنی!

به باور بسیاری از پژوهشگران بازی های فکری سببب افزایش فعالیت های مغزی می شوند. این فعالیت نقش مستقیم در افزایش و رشد توانائیهای ذهنی و شناختی افراد دارد. جزئی نگری یکی از دستاوردهایی است که شما با انجام منظم پازل تصویری به آن دست پیدا کنید. چون مغز شما برای یافتن پاسخ کم کم عادت می کند جزئیات را بررسی کند و این روند در افزایش جزئی نگری شما نقشی مهمی ایفا می کند. آزمون شناسایی دزد واقعی فروشگاه که امروز در بخش سرگرمی چشمک منتشر شده است از همین نوع سوالات معمایی است. با ما همراه باشید.

شاید بپسندید:معمای تصویری قتل در بالن:فکر می‌کنی باهوشی در 5 ثانیه، قاتل کاپیتان بالن را پیدا کن!

آزمون شناسایی دزد واقعی فروشگاه

اگر حوصله و وقت دارید شما را با یک آزمون جدید به چالش خواهیم کشید. در این آزمون شما باید در مدت 4 ثانیه پاسخی مناسب و درست به آزمون شناسایی دزد واقعی فروشگاه ارائه دهید. برای موفقیت در این آزمون قدرت دید، دقت و تمرکز نقش اصلی را ایفا می کند و شما باید بتوانید در زمان مشخص شده آزمون را حل کنید. اگر در زمان تعیین شده توانستید آزمون را تحلیل و بررسی کنید، شما از قدرت دقت و تمرکز بسیار بالا برخوردار هستید.

آزمون شناخت زن ثروتمند: با نکته سنجی و هوش بالای خودت، زن ثروتمند تصویر را شناسایی کنید!

در تصویر آزمون شناسایی دزد واقعی فروشگاه شما با صحنه ای از یک فروشگاه و خریداران آن روبرو هستید. تصویر در دو قاب مختلف دیده می شود. اولین تصویر از سمت چپ پنج دقیقه قبل از سرقت مواد غذایی در فروشگاه را به تصویر می کشد و تصویر دوم بعد از سرقت. به نظرشما کدامیک از افراد حاضر در تصویر می توانند سرقت کرده باشند. با دلیل و منطق پاسخ خود را ارائه دهید. قدرت دید و دقت شما حرف اول را برای پاسخگویی به آزمون شناسایی دزد واقعی فروشگاه میزند.

زمان 4 ثانیه ای شما از هماکنون آغاز شده است. با دقت به تصویر زیر نگاه کنید.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی دختر نجات یافته: به نظر شما کدامیک از این دو دختر زنده می ماند؟

آزمون شناسایی دزد واقعی فروشگاه

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی دزدهای بانک: اگر باهوشی بگو که کدامیک از دزدهای بانک، یک زن است!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی چهره های استتار شده: اگر میگی تیزبینی، 2 چهره استتار شده را پیدا کن!؟

.

 

.

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی فرد باردار: آیا از طریق تصویر پاها، می توانید بفهمید چه کسی باردار است؟

.

پاسخ آزمون شناسایی دزد واقعی فروشگاه

همین که در این ازمون شرکت کردید و لحظاتی را به دقت و تمرکز کردن به عکس سپری کردید، نشان می دهد که شما پیروز اصلی این ازمون هستید. شما به هدف اصلی خود که ورزش دادن مغز بود، رسیدید. با انجام مستمر این گونه سوالات علاوه بر اینکه سطح مهارت های شناختی شما بالا خواهد رفت و پاسخ ها را سریعا ارائه می دهید، سلامت مغز خود را در سنین کهنسالی تضمین می کنید. می توانید بیشتر تصویر را ببینید!

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناخت تفاوت زرافه: اگر همه تفاوت های دو تصویر را پیدا کنی،یک تیزبین تمام عیاری!

.

 

 

شاید بپسندید: قابل توجه زرنگا: نکته سنج بودن خود را در آزمون شناسایی اشتباه مراسم ازدواج اثبات کنید!

 

 

.

.

 

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی زن باردار: کدامیک از زنان تصویر ممکن است باردار باشد!؟

 

همه افراد تصویر اقلامی را از فروشگاه سرقت کرده اند. زن در تصویر اول باردار نیست. اما در تصویر دوم مدعی است که یک زن باردار است. پسر در زیر لباس خود، اقلامی را پنهان کرده است و این مسئله از تفاوت میان تصویر اول و دوم به خوبی مشخص است. شخص سوم نیز که پیرزن است در حال قرار دادن چیزی درون کیف خود است. به این ترتیب همه افراد تصویر در حال سرقت از فروشگاه هستند.

 

شاید بپسندید:آزمون شناسایی مادر واقعی: مادر واقعی کودک تصویر کدامیک از زنان تصویر است!؟

 

پاسخ آزمون

 

شاید برایتان جالب باشد: آزمون شناخت کودک شیطون: کدامیک از این کودکان، موش را در غذا خوری مدرسه رها کرده است!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاد برایتان جالب باشد: آزمون شناسایی دانش آموز شیطون: کدام دانش‌آموز از ماژیک قرمز استفاده کرده است!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: سوال هوش معلم خطرناک: کدام معلم مشکوک به نظر می رسد؟!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید برایتان جالب باشد: کدام دختر وقتی برگردد جذاب‌تر خواهد بود؟ببینید انتخاب شما در مورد چه چیزی می گوید!؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

برایتان جالب خواهد بود:سوال هوش سیب: دکتر استرنج کدام را باید انتخاب کند؟!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی پدر واقعی نوزاد: کدامیک از این دو مرد، نوزاد را از بیمارستان ربوده است!؟

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

برایتان جالب خواهد بود:معمای سر به هوا ترین کدام است، پدر یا مادر؟!

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

شاید برایتان جالب باشد: تست هوش مدیر: فکر می کنید کدام مرد یک مدیر است؟

امیدوارم از آزمون شناسایی دزد واقعی فروشگاه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناخت گارسون واقعی: یک تیزبین در یک نگاه، گارسون واقعی را شناسایی می کند!

 

شاید برایتان جالب باشد

آزمون شناسایی دزد الماس: چه کسی در تصویر از فروشگاه الماس سرقت کرده است!؟

چالش شناسایی اشتباه در تصویر: آیا می‌توانید در 5 ثانیه خطای تصویر را پیدا کنید!؟

شناسایی خون آشام در فروشگاه: کدامیک از کودکان می تواند یک خون آشام باشد!؟

آزمون شناخت فرد سیگاری: تنها یک نابغه، فرد سیگاری را در 5 ثانیه تشخیص می دهد!

شناسایی صاحبخانه از دزد:به پلیس در شناسایی دزد واقعی تصویر کمک کنید!

آیا می توانید با یک نگاه در تصویر، دزد نوزاد را شناسایی کنید!

آزمون شناسایی گربه مخفی شده:اگر گربه را در 1 نگاه پیدا کردی، قدرت چشمت فوق‌العاده است!

چالش شناسایی اشتباه در تصویر: آیا می‌توانید در 5 ثانیه خطای تصویر را پیدا کنید!؟

آزمون شناسایی نجات یافته: کدامیک از افراد تصویر، احتمال نجات بیشتری (از مرگ) دارد!؟

نوشته های مشابه

5 دیدگاه

  1. به نظر من فقط خانوم باردار دزده چون پسره خم شده و شکمش مشخص نیست شاید قبل دزدی هم شکمش همون طوری بوده پیرزنه هم ممکن در حال برداشتن چیزی از داخل کیفش بوده باشه نه گذاشتن

  2. به نظر من گفتن اینکه هرسه نفر دزد هستن کاملا اشتباه میباشد چون اون خانوم مسن در حال گذاشتن دفترچه یاداشتی که لیست خریدهاشو توش نوشته بود میباشد پس گفتن اینکه هرسه نفر دزد هستن کاملا اشتباه است

  3. به نظر من هر سه دزدند ولی اون خانومه که حامله نبود بعد یه دفعه شکمش بزرگ شد اون دزده اون پسره هم دزده چون جیباش پر چیز بود اون پیرزن هم شاید اون دفترچه بود که گذاشت تو کیفش شایدم خوراکی بوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا