تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی دزد غذا: چه کسی غذای همکار خود را خورده است؟ دروغگوکیست!؟

آزمون شناسایی دزد غذا: شبکه های اجتماعی هر روز در حال انتشار جدیدترین تست ها، پازل ها، سوالات هوش و بازی های فکر مشابه هستند. این مطالب طرفدارن فراوانی در فضای اینترنت و شبکه های دارند. این مسئله از دو جهت قابل تأمل و اهمیت است. این بازی ها می توانند بسیار سرگرم کننده باشند و یک گزینه عالی برای اوقات فراغت و همچنین تمرین و ورزش مغز. مجله خبری چشمک هر روز با جدیدترین بازی های فکری در خدمت شماست. با مطلب آزمون شناسایی دزد غذا با چشمک همراه باشید.

تحقیقات جدید نشان می دهد که بسیار از مشکلات و بیماری های مربوط به مغز بدلیل نبود یک زندگی سالم، تغذیه مناسب و در نهایت کاهش فعالیت های مغزی است. انجام منظم بازی های فکری، مغز خود را آماده و فعال نگه می دارد. مجله خبری چشمک آزمون شناسایی دزد غذا را با شما به اشتراک گذاشته است. برای ارائه پاسخ به آزمون شناسایی دزد غذا، نیاز است که شما از تمام مهارت های شناختی خود استفاده کنید.

شاید بپسندید: یکی از افراد تصویر یک ربات است، نابغه ای اگر در 5 ثانیه آن را شناسایی کنی!

آزمون شناسایی دزد غذا

برخی معتقدند که سوالات هوش تصویری و آزمون هایی مشابه آزمون شناسایی دزد غذا، می تواند میزان هوش و قدرت دقت وتمرکز شما را به چالش بکشد. در تصویر چهار کارمند یک اداره دیده می شود که در حال بحث و جدل در مورد چیزی هستند. ظاهراً زن دارای تی شرت به رنگ بنفش از اینکه ناهار او را فردی دیگر خورده، عصبانی است. او مشکوک به مردی است که تی شرت نارنجی پوشیده است.

طبق تحلیل شما، چه کسی غذای این زن را خورده اشت؟ مرد نارنجی پوش یا دو دوست زن که پشت سر او هستند؟ نظر خود را واضح بیان کنید! چه کسی واقعا اینجا دروغ می گوید؟ به یاد داشته باشید که شما برای حل این آزمون تنها 7 ثانیه وقت دارید. به دقت تصویر آزمون شناسایی دزد غذارا مشاهده و بررسی کنید.

شاید بپسندید: تیزهوشا جواب بدن: چه کسی از زندان فرار کرده است؟

آزمون شناسایی دزد غذا

.

شاید برایتان جالب باشد: اگر دید خوبی دارید بلافاصله موش ها را پیدا کنید

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی دزد غذا

اگرچه  آزمون شناسایی دزد غذا، ساده به نظر می رسد،اما برای اینکه بتوانیم در آزمون، پاسخ درستی بدهیم، نیاز به تمرکز بالا و استفاده از تمام مهارتهای شناختی خود هستیم. اگر هنوز به پاسخ نرسیده اید می توانید به جزئیات تصویر و توضیحات را بیشتر بررسی کنید.

.

.

.

.

.

.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که کلمات کلیدی را در سوال داده شده پیدا کنید. در این مورد مشخص است که کلمه کلیدی ناهار یا غذا است. بنابراین، سعی کنید چیزهای موجود در تصویر را با آن مرتبط کنید.

در  تحلیل اول، دزد غذا می تواند مرد پیراهن نارنجی باشد، زیرا زن با پیراهن بنفش مستقیماً او را متهم می کند. آیا نشانه ای هست که او غذای زن را خورده است؟ اما  به نظر می رسد که اصلا نشانه ای از آن وجود ندارد. پس قطعا او مقصر نیست.

حالا دو زن پشت سر را در نظر بگیرید. آیا یکی از آنها متهم است؟ به نظر می رسد دلیلی وجود ندارد که به عنوان مظنون معرفی شوند.

بنابراین تنها کسی که ممکن است دروغ بگوید خود خانمی است که پیراهن بنفش دارد. با دقت به پایین پیراهنش نگاه کنید، لکه هایی وجود دارد که نشان می دهد خودش ناهارش را خورده است و فقط می خواهد همکار خود را اذیت کند.

شاید بپسندید: اگر تیزبینی، سریع بگو که نامزد استاد کدامیک از دختران دانشجو است!؟

پاسخ آزمون

بنابراین به شما تبریک می گویم که از همان ابتدا به زن با پیراهن بنفش اشاره کردید. این مسئله نشام می دهد که شما دارای توانایی های شناختی یا IQ بالا هستید.

شاید برایتان جالب باشد: آیا می توانید 6 شی خواسته شده را پیدا کنید؟!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

امیدوارم از آزمون شناسایی دزد غذا استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد

آزمون شناسایی دزد لباس: دزد لباس را در میان زنان تصویر شناسایی کنید!

با پیدا کردن کرم متفاوت در آزمون شناسایی کرم متفاوت،تیزبینی خود را اثبات کنید!

آزمون شناسایی دانش آمور متقلب:اگر زرنگی، دانش‌آموز متقلب را در یک نگاه شناسایی کن!

نابغه ای اگر در 5 ثانیه، اشتباه تصویر جشن تولد را پیدا کنی!

آیا می‌توانید در یک نگاه تشخیص دهید که شوهر این زن کدامیک از مردان تصویر است؟

با کمک سوالات تست سن عقلی ساده در عرض 5 دقیقه، سن عقلی خود را بفهمید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =

دکمه بازگشت به بالا