;
تفریح و سرگرمی

اگه این دو نفر با هم مسابقه سرعت بدن، کدومیکی برنده مسابقه خواهد بود!؟

آزمون شناسایی برنده مسابقه اتومبیل: تصاویر معمایی یا آنچه که بیشتر تحت پازل های تصویری از آن ها یاد می شود، هزاران کاربر اینترنت را به دردسر انداخته است. برخی فکر می کردند که از هوش بالایی برخوردارند، اما در رمزگشایی یا حل این تصاویر با مشکلات فراوانی روبرو شده اند. در آزمون شناسایی برنده مسابقه ماشین سواری، بار دیگر بینایی و دقت شما به چالش کشیده می شود. پس با مجله خبری چشمک همراه شوید و ذهن و مغز خود را ورزش داده و توانائیهای خود را افزایش دهید.

در تصویر آزمون شناسایی برنده مسابقه اتومبیل شما باید شناسایی کنید که کدامیک از دو اتومبیلی که در تصویر می بینید در صورت مسابقه دادن، برنده خواهد شد. با آزمون شناسایی برنده مسابقه اتومبیل و بخش سرگرمی کجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید:باهوشا بگن: با بررسی تعداد و فاصله سنی هر فرزند، سن مادربزرگ را تشخیص دهید!

آزمون شناسایی برنده مسابقه اتومبیل

وب سایت مجله خبری چشمک امروز هم یک معما و سوال تصویری جالب را با شما به اشتراک گذاشته است. این تصویز نه تنها چشم خوانندگان را آزمایش می کند، بلکه سعی می کند ظرفیت واقعی آنها را در سطح شناختی رمزگشایی کند. همانطور که قبلاً در سایر ازمون ها و تصاویر معمایی نشان داده ایم، این استثنا نیست و دیدن پاسخ بسیار دشوار است. همه چیز به سطح فکری شما بستگی دارد.

اگر دقت کرده باشید در تصویر آزمون شناسایی برنده مسابقه اتومبیل شما دو اوتومبیل را مساهده می کیند که راننده های آنها در حال ژست گرفتن در مقابل دوربین هستند. این دو نفر قصد دارند که با یکدیگر مسابقه بدهند. اگر اماده هستید با دقت به تصویر نگاه کرده و بگوئید کدامیک از این دو اتومبیل برنده مسابقه خواهد بود؟ تصویر را بررسی و تحلیل کنید. یادتان باشد برای رمزگشایی آزمون شناسایی برنده مسابقه اتومبیل تنها 3 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل از این ستون به آن ستون فرج است!

آزمون شناسایی برنده مسابقه اتومبیل

شاید بپسندید: فال سرنوشت ماه تولد + فال عشق، سرنوشت آینده و چگونه عاشق شدن تان را بدانید!

.

.

.

جالب خواهد بود: کدومیکی از این خانمای خوشکل، همسر آقای خوش تیپه!؟

.

.

.

احتمالاً بپسندید: صاحب اسب دختر خانما هستن یا پسر جوون!؟ | فقط باهوشا متوجه میشن!

جواب آزمون شناسایی برنده مسابقه اتومبیل

زمان مشخص شده شما به پایان رسیده است. شاید تاکنون آزمون شناسایی برنده مسابقه اتومبیل را حل کرده باشید، اما اگر تاکنون پاسخ را پیدا نکرده باشید، می توانید چند ثانیه بیشتر تصویر را بررسی کنید و جزئیات را تحلیل کنید.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل از دماغ فیل افتاده !

.

.

.

احتمالاً بپسندید: کدوم مادر تصویر نسبت به فرزندش، بی خیال تر و بی مسئولیت تر است!؟

 

 

 

 

احتمالاً بپسندید: فال سرنوشت ماه تولد + فال عشق، سرنوشت آینده و چگونه عاشق شدن تان را بدانید!

پاسخ آزمون شناسایی برنده مسابقه اتومبیل: در صورتی که هم اکنون مسابقه دهند، اتومبیل اول از سمت چپ برنده خواهد شد. اگر چه اتومبیل سمت راست، به نظر می رسد جزو اتومبیل های اسپرت است، اما اگر دقت کنید متوجه می شوید که تایر ماشین پنچر است و راننده نیز تاکنون متوجه نشده است.

شاید بپسندید: صاحب سگ توی پارک کیه!؟ | اگه تو 5 ثانیه پیداش کنی نابغه ای!؟

شناسایی برنده مسابقه اتومبیل

امیدوارم از آزمون شناسایی برنده مسابقه اتومبیل استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: برای اثبات تیزبینی بودن در کمتر از 10 ثانیه عدد 200 را در میان کلمات zoo پیدا کنید!

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید:  کدام زوج در این تصویر از تمکن مالی کمتر برخوردار و احتمالاً فقیرند!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل آشی برایت بپزم که یک وجب روغن رویش باشد !

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

چیستان جالب: اگر در مسابقه دومیدانی از نفر دوم عبور کردید، در چه مقامی قرار می گیرید!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: چیستان: کدام کشور است که اگر حرف اولش را بردارید نام یک بیماری می شود!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: از زندگی‌ات راضی هستی یا نه!؟ میخای بدونی یه عکس رو انتخاب کن!؟

شاید برایتان جالب باشد

چیستان جالب: آن چیست که شیرین است و طعم ندارد، سنگین است و وزن ندارد!؟

آیا عروس خانم اون طور که ساقدوش داماد گفته، دیگه زنده نیست!؟

چقدر نسبت به دوستان تان وفادارید!؟ | با انتخاب یه دونه از این گربه ها متوجه خواهید شد!

اگه مطمئنی خیلی نابغه ای، بگو کدوم یکی از این خانما تظاهر می کنه پولداره!؟

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − یک =

دکمه بازگشت به بالا