;
تفریح و سرگرمی

قابل توجه زرنگا: نکته سنج بودن خود را در آزمون شناسایی اشتباه مراسم ازدواج اثبات کنید!

آزمون شناسایی اشتباه مراسم ازدواج: بخش تفریح و سرگرمی وب سایت چشمک به همراه محمد شایسته، امروز هم با یک معمای تصویری جالب و چالشی همراه شما است. باید بدانید که این سوال یا معمای تصویری می تواند به خوبی مهارت ها وتوانائیهای فردی و شناختی شما را محک بزنند، علی الخصوص توانائیهایی همچون بینایی، دقت و نیز تمرکز شما. پس از انتشار در فیس بوک، تعداد بسیاری کمی از شرکت کنندگان توانستند در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای، خطای موجود در آزمون شناسایی اشتباه مراسم ازدواج را شناسایی کنند.

آزمون شناسایی کودک گرگینه: گرگینه کدامیک از کودکان تصویر است!؟

باید گفت که سوالات هوش و در کل معماهای تصویری از جمله مطالبی است که در فضای اینترنت طرفداران زیادی دارد. به واقع این قبیل سوالات در عین سرگرمی می توانند زمینه خوبی برای آزمایش ما وتوانائیهای ما باشند. بناربراین بخش سرگرمی مجله خبری چشمک به صورت مرتب جدیدترین و جذاب ترین سوالات تصویری را با شما به اشتراک می گذارد. معماها و سوالات تصویری می توانند سبب افزایش دقت و تمرکز شما در بلند مدت شوند. پس هر روز با چشمک همراه باشید. امروز نیز آزمون شناسایی اشتباه مراسم ازدواج را امتحان کنید.

شاید بپسندید: تست بررسی داشتن زندگی سالم: یکی از چشم ها را انتخاب تا بفهمید آیا سبک زندگی سالمی دارید؟

آزمون شناسایی اشتباه مراسم ازدواج

با توجه به آنچه در سطور بالا گفته شد، آیا برای محک زدن تیزبینی و دقت و تمرکز خود آماده اید؟ آزمون شناسایی اشتباه مراسم ازدواج از جمله سوالات تصویری است که شما برای ارائه پاسخ و رمزگشایی آن، از توانائیهای شناختی و مهارت های دیدن، تمرکز کردن و … به نحو احسن استفاده کنید.

در تصویر آزمون شناسایی اشتباه مراسم ازدواج شما با تصویری از یک مراسم ازدواج مواجه خواهید شد. افرادی در این مراسم حضور دارند. شاید در نگاه اول همه چیز عادی باشد، اما یک خطای فاحش در تصویر دیده می شود. آن را باید شناسایی کنید.

اگر ضریب هوشی بالایی دارید، می توانید فرد دروغگو فروشگاه را در 3 ثانیه شناسایی کنید!

به نظر شما اشتباه و خطای تصویر آزمون شناسایی اشتباه مراسم ازدواج چیست ؟ تحلیل شما و دلیل شما چیست؟ اگر آماده هستید به تصویر آزمون شناسایی اشتباه مراسم ازدواج نگاهی بیندازید. به گفته طراح این سوال تصویری، فقط یک فرد نابغه واقعی می تواند در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای پاسخ را بیابد. بیایئید تصویر را مرور می کنیم.

شاید بپسندید:اگر در یک نگاه کودک گم شده زن تصویر را پیدا کنی، یک چشم عقابی تمام عیار هستی!

 

آزمون شناسایی اشتباه مراسم ازدواج

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی دزد: چه کسی بچه گربه دزدیده است!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگر قاتل عروس را در یک نگاه پیدا کنی قابلیت این را داری در FBI استخدام شوی!

 

.

.

.

.

جالب خواهد بود: به نظرت کدوم دختر برگرده از بقیه جذاب تر هست؟

.

پاسخ آزمون شناسایی اشتباه مراسم ازدواج

ایا پاسخ را پیدا کردید؟ اگر در زمان 5 ثانیه شما خطای موجود در تصویر آزمون شناسایی اشتباه مراسم ازدواج را پیدا کردید باید به شما تبریک گفت. شما نکته سنج و تیزبین هستید و می توانید کارآگاه خوبی باشید. اما اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید، اشکالی ندارد. آزمون شناسایی اشتباه مراسم ازدواج سبب ورزش مغز شما شده است.در بلند مدت انجام این آزمون ها شما را نیز نکته سنج و تیزبین خواهد نمود.بهتر است باز شانس خود را برای یافتن پاسخ امتحان کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود: شناسایی بچه گمشده در باغ وحش: چه کسی بچه را در باغ وحش دزدیده است!؟

 

.

برایتان جالب خواهد بود: اگر فکر می کنی باهوشی، بگو که کدام فرد تصویر در حال دروغ گفتن است!؟

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: ببین گوشات شبیه کدوم یکی از گوش های تصویر داخل متن هست،تا بگم دقیقا چه جور آدمی هستی!؟

پاسخ آزمون شناسایی اشتباه مراسم ازدواج: شاید برخی عروس پیر را خطای این تصویر بدانند. اما واقعیت این است که چنین ازدواج هایی ممکن است به هر دلیلی اتفاق بیفتد. اشتباه در دستان زن همراه عروس و داماد دیده می شود.آوردن آناناس به عنوان هدیه عروسی خیلی عجیب است. شاید اشتباه تصویر در همین نکته باشد. برخی به شش انگشتی بودن کشیش و سه انگشتی بودن پیرزن هم اشاره کرده اند.

شاید بپسندید: معمای چگونگی نجات از سقوط: زن تصویر از طبقه سی ام سقوط کرد، اما نجات پیدا کرد، چطور!؟

پاسخ ازمون اشتباه در ازدواج

 

شاید بپسندید:اگر ساعت برنارد رو داشتی اولین کاری که انجام می دادی چی بود؟

امیدوارم از آزمون شناسایی اشتباه مراسم ازدواج استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

جالب خواهد بود: در این مبارزه نفس گیر چه کسی، جان خود را از دست خواهد داد!؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

 احتمالا بپسندید: آزمون شناخت خون آشام: اگرتیزبینی فوق العاده داری، جوان خون آشام را شناسایی کن! 

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: قابل توجه چشم عقابی ها:تیزبینی خودت را با پیدا کردن تفاوت های دو تصویر و خطای آن اثبات کن!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی زن احمق: کدامیک از این دو زن با توجه به فعالیت خود، می تواند یک احمق باشد!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: آزمون شناخت بیمار در حال مرگ: کدام بیمار با توجه به بریدن لوله سرم ها، اول خواهد مرد!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

قابل توجه باهوشا: با توجه به تصویر، چه کسی وزن بیشتری را تحمل می کند!؟

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

آزمون فرد در معرض خطر مرگ: کدامیک از افراد زودتر می میرد!؟| غواص یا فضا نورد؟

بازی ها کمک می‌کنند تا بهتر بتوانیم روی کارهای مهم تمرکز کنیم

تمرکز کردن کار سختی نیست ولی، گاهی به کاری غیرممکن تبدیل می‌شود. مخصوصا زمان‌هایی که با مسائل زیادی روبرو هستیم. نداشتن تمرکز باعث می‌شود نتوانیم کارهایمان را به خوبی و سر موقعی که باید به اتمام برسانیم. اگر یاد بگیریم که در هر زمان، فقط به یک چیز فکر کنیم مطمئنا می‌توانیم کارها را بهتر انجام دهیم و زودتر تمام کنیم.

آزمون شناخت اشتباه در تصویر: اگر در 3 ثانیه، خطای موجود در تصویر این خانواده را پیدا کنی نابغه ای!

انجام بازی های فکری، تمرین خوبی هستند تا میزان تمرکزمان را افزایش بدهیم. هدف ما در انجام بازی‌‌های فکری نزدیک است. می‌دانیم چه چیزی از بازی می‌خواهیم و قرار است چه کاری انجام بدهیم. مسیر مشخص است. حتی می‌دانیم که قرار است کی آن را تمام کنیم. همه‌ی این عوامل در کنار هم، باعث می‌شود تا موقع انجام دادن بازی‌ فکری، بیشترین تمرکز را داشته باشیم و اجازه ندهیم که فکرمان درگیر مسائل دیگر شود.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی اشکال در تصویر: اگر احساس می کنی خیلی تیزبین هستی اشکال تصویر هواپیما را پیدا کن!

بازی های فکری،هوش هیجانی را در ما پرورش می‌دهد

از دیگر مزایای بازی فکری پرورش هوش هیجانی و تقویت آن می باشد. هوش هیجانی به مجموعه‌ای از مهارت‌ها و صلاحیت‌های اجتماعی می‌گویند که بر توانایی‌های ما برای درک و تشخیص و مدریت هیجان، حل مسائل تاثیر می‌گذارد و کمک می‌کند تا بتوانیم با چالش‌ها، نیازها و فشارهای زندگی سازگار شویم.

احتمالاً بپسندید: اگر می کنی خیلی تیزبینی، پس اشتباه تصویر اتاق نشیمن را در عرض 5 ثانیه پیدا کن؟

به این هوش EQ می‌گویند.  که با ضریب هوشی یا همان IQ فرق میکند. همه فکر می‌کنند که ضریب هوشی از اهمیت بیشتری برخوردار است و همان است که تایین می‌کند چه کسی در زندگی موفق باشد و چه کسی نباشد! اما تحقیقات چیز دیگری نشان می‌دهد! هوش هیجانی در میزان موفقیت ما تاثیر بیشتری دارد.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

آزمون شناسایی افراد بینا: فردی را که ادای نابینایان را در می‌آورد را شناسایی کنید!

برایتان جالب خواهد بود

 

از لحاظ منطقی کدامیک از این دو عروس با توجه به موقعیت، زودتر در معرض خطر مرگ قرار می گیرد!؟

قابل توجه باهوشا: با دلیل و منطق بگوئید کدامیک از والدین تصویر، احمق تر و بی فکرتر است!؟

آزمون شناسایی میزان هوش ریاضی: قابل توجه ریاضیدان ها: به جای علامت سوال، چه عددی باید بگذاریم!؟

کدام بازیکن فوتبالی در رختکن دچار حمله قلبی شده و فوت کرده است!؟

شناسایی خطای تصویر اسکلت: اگر باهوش باشید می توانید در عرض 5 ثانیه متوجه آن شوید

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. سوراخ دماغ کشیش جاش اشتباهه اون خانم جوان هم میتونه کیف شبیه آناناس داشته باشه نه اینکه آناناس آورده باشه برای کادو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − یک =

دکمه بازگشت به بالا