;
تفریح و سرگرمی

فقط باهوشا تو یه نگاه اشکال این تصویر زیبا را پیدا می کنند!

آزمون شناسایی اشتباه تصویر غروب زیبا: همان طور که می بینید بخش تفریح و سرگرمی وب سایت چشمک به همراه محمد شایسته، امروز هم با یک معمای تصویری جالب و چالشی همراه شما است. باید بدانید که این سوال یا معمای تصویری می تواند به خوبی مهارت ها و توانائیهای شناختی و همچنین اطلاعات عمومی شما را محک بزنند، علی الخصوص توانائیهایی همچون بینایی، دقت و نیز تمرکز شما. پس از انتشار در فیس بوک، تعداد بسیاری کمی از شرکت کنندگان توانستند در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای، خطای موجود در آزمون شناسایی اشتباه تصویر غروب زیبا را شناسایی کنند.

باید گفت که سوالات هوش و در کل معماهای تصویری از جمله مطالبی است که در فضای اینترنت طرفداران زیادی دارد. به واقع این قبیل سوالات در عین سرگرمی می توانند زمینه خوبی برای آزمایش ما وتوانائیهای ما باشند. بناربراین بخش سرگرمی مجله خبری چشمک به صورت مرتب جدیدترین و جذاب ترین سوالات تصویری را با شما به اشتراک می گذارد. معماها و سوالات تصویری می توانند سبب افزایش دقت و تمرکز شما در بلند مدت شوند. پس هر روز با چشمک همراه باشید. امروز نیز آزمون شناسایی اشتباه تصویر غروب زیبا را امتحان کنید.

شاید بپسندید: حکایت مرد و مار و روباه | حکایت مردی که مار را نجات داد و گرفتار شد!

آزمون شناسایی اشتباه تصویر غروب زیبا

با توجه به آنچه در سطور بالا گفته شد، آیا برای محک زدن تیزبینی و دقت و تمرکز خود آماده اید؟ آزمون شناسایی اشتباه تصویر غروب زیبا از جمله سوالات تصویری است که شما برای ارائه پاسخ و رمزگشایی آن، از توانائیهای شناختی و مهارت های دیدن، تمرکز کردن و … به نحو احسن استفاده کنید.

در تصویر آزمون شناسایی اشتباه تصویر غروب زیبا شما با تصویری از یک روستای زیبا روبرو هستید. کودکی مشغول بادبادک بازی است. او خوشحال است و غروب دل انگیزی در تصویر مشاهده می شود. شاید در نگاه اول همه چیز عادی باشد، اما اشکالات یا خطاهای فاحشی در تصویر دیده می شود. آن ها را باید شناسایی کنید.

به نظر شما اشتباه و خطای تصویر آزمون شناسایی اشتباه تصویر غروب زیبا چیست ؟ تحلیل شما و دلیل شما چیست؟ اگر آماده هستید به تصویر آزمون شناسایی اشتباه تصویر غروب زیبا نگاهی بیندازید. به گفته طراح این سوال تصویری، فقط یک فرد نابغه واقعی می تواند در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای پاسخ را بیابد. بیایئید تصویر را مرور می کنیم.

شاید بپسندید: با جابجایی 2 چوب کبریت، یه معادله صحیح درست کن!

آزمون شناسایی اشتباه تصویر غروب زیبا

شاید بپسندید:اشکال تصویر خفت گیرها و دخترک مدرسه ای چیه!؟

.

.

.

.

.

احتمالا بپسندید:  داستان شنیدنی آرزوی دختر فقیر | فاش شدن آرزوی دختر و اعتراف پادشاه

 

 

.

.

شاید بپسندید: حکایت شاه عیاس و پِهِن اسب| درسی که شاه عباس به چاپلوس های دربار داد!

پاسخ آزمون شناسایی اشتباه تصویر غروب زیبا

ایا پاسخ را پیدا کردید؟ اگر در زمان 5 ثانیه شما خطای موجود در تصویر آزمون شناسایی اشتباه تصویر غروب زیبا را پیدا کردید باید به شما تبریک گفت. شما نکته سنج و تیزبین هستید و می توانید کارآگاه خوبی باشید. اما اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید، اشکالی ندارد. آزمون شناسایی اشتباه تصویر غروب زیبا سبب ورزش مغز شما شده است.در بلند مدت انجام این آزمون ها شما را نیز نکته سنج و تیزبین خواهد نمود.بهتر است باز شانس خود را برای یافتن پاسخ امتحان کنید.

شاید بپسندید: اگه اشتباه تصویر رو پیدا کنی، در باهوشی رو دست شرلوک هولمز زدی!

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: با جابجایی 2 تا چوب کبریت 3 تا مثلث ایجاد کن | خیلی ها شکست خوردن!

پاسخ آزمون شناسایی اشتباه تصویر غروب زیبا: آیا 2 خطا را پیدا کردید؟ اگر چنین است، به شما تبریک می گویم. همه در اولین بار موفق نمی شوند. اگر نه، در اینجا پاسخ ها وجود دارد. دم بادبادک ثابت است، در حالی که بادبادک در هواست و باید دم بادبادک تکان می خورد. همچنین ساعتهای برج، زمان های مختلفی را نشان می‌ دهند.

شاید بپسندید:چشات مثل شاهین تیزه اگه 3 تا اختلاف دو تصویر سگ قهوه ای را پیدا کنی!

پاسخ آزمون شناسایی اشتباه تصویر غروب زیبا

امیدوارم از آزمون شناسایی اشتباه تصویر غروب زیبا استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:تست هوش: کدومیکی به همسرش خیانت کرده!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: با حل این معادله تصویری در کمتر از 10 ثانیه ضریب هوشی خود را بیازمائید!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

حکایت جالب و شنیدنی عهد شب زفاف!

کدام تصویر مراسم خواستگاری واقعی است!؟

یکی از چترها را انتخاب کن تا متوجه بشی که ذاتاً آدم تک رو هستی یا علاقمند کار تیمی!؟

تست قدرت بینایی: گوجه فرنگی را در مزرعه پیدا کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا