;
تفریح و سرگرمی

اگه چشات تیزه، گربه ای که خودش رو میون جغدها مخفی کرده را شناسایی کن!

آزمون شناخت گربه میان جغدها : فکر می‌کنید برای پیدا کردن تفاوت ها یه تصویر چه چیزی لازم است؟ به تصویر آزمون شناخت گربه میان جغدها نگاه کنید ببینید آیا می توانید جغدی را که با بقیه متفاوت است شناسایی کنید.تنها کاری که باید انجام دهید این است که به تصویر زیر نگاه کنید و تشخیص دهید کدام جغد با بقیه متفاوت است. به تصویر اول توجهی نکنید؛ این تصویر از کیفیت چندانی برخوردار نیست، ما آن را فقط برای مصور سازی قرار داده ایم. لذا با مجله خبری چشمک و آزمون شناخت گربه میان جغدها همراه باشید.

انجام بازی های مشاهده ای می تواند راهی عالی برای تمرین مهارت های مشاهده ای شما باشد. این فعالیت‌ها از شما می‌خواهند که اشیا یا جزئیات را با دقت مشاهده و به خاطر بسپارید و آن را به روشی سرگرم‌کننده و جذاب برای یادگیری و اصلاح توانایی‌های مشاهده‌ای خود تبدیل کنید.

خود را به چالش بکشید تا جغد متفاوت را پیدا کنید. آیا اماده چالش هستید؟ مهارت و تونائیهای شماختی و تصویری خود را آزمایش کنید و ببینید آیا می توانید جغدی را که با بقیه جغدها متفاوت است را شناسایی کنید. در واقع گربه ای خود را در میان جغدها مخفی کرده و شما باید این گربه را در زمان محدود 5 ثانیه ای پیدا کنید.

شاید بپسندید: تست هوش: با دست زدن به یکی از لیوان ها تعادل صف بین لیوان های خالی و پر ایجاد کنید!؟

آزمون شناخت گربه میان جغدها

بهترین راه برای نزدیک شدن به یک بازی فکری تصویری این است که وقت خود را صرف کنید و به دنبال تفاوت های ظریف بین هر جغد باشید. با اسکن کردن کل صحنه شروع کنید و سپس روی هر جغد جداگانه تمرکز کنید.

الگوی بدن، رنگ، اندازه، وضعیت بدن و چشمان هر جغد را مقایسه کنید. هنگامی که جغد را با ویژگی های متمایز از سایرین شناسایی کردید، می توانید به توانائی بالای خود مطمئن شوید. با مشاهده دقیق، می توانید در کوتاه ترین زمان، جغد متفاوت یا گربه را شناسایی کنید. آیا در میان جغدها یک مورد عجیب و غریب را دیده‌اید!؟

شاید بپسندید: فقط افراد دقیق و تیزبین ها اشتباه تصویر صحنه نمایشی سرخپوستی را پیدا می کنن!

آزمون شناخت گربه میان جغدها

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل حرف مرد یکی است!

.

.

.

.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل به جمالت نناز به تبی بند است!

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل کینه شتری : کینه شتری از کجا آمده!؟

پاسخ آزمون شناخت گربه میان جغدها

در ابتدا ممکن است دشوار باشد، اما با تمرین، متوجه خواهید شد که هر بار می توانید اشیاء بیشتری را تشخیص دهید. علاوه بر این، بسیاری از این بازی ها را می توان با خانواده یا دوستان خود به اشتراک گذاشت.

شاید بپسندید: یکی از ساعت ها را انتخاب کن: نکات جالبی را درباره شخصیت و نگاهت به زندگی خواهی فهمید!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: فقط یه نابغه که چشاش مثل عقابه تو یه نگاه عدد 311 را بین اعداد 811 پیدا می کنه!

جواب آآزمون شناخت گربه میان جغدها : به کسانی که در کمتر از 8 ثانیه مورد متفاوت را پیدا کردند تبریک می گویم! برای کسانی که این کار را نکردند، نگران نباشند، ما تصویر را برای شما ارائه داده ایم.

شاید بپسندید: داستان چه کسی زنگوله را به گردن گربه می اندازد؟

پاسخ آزمون شناخت گربه میان جغدها

امیدوارم از آزمون شناخت گربه میان جغدها استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: چیستان: اگر حرف آخر این رنگ را برداریم، یک جانور می‌ شود؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: داستان خر مفت و زن زور، حکایتی شنیدنی و جالب!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: تست هوش: کدوم سایه مربوط به بزغاله بامزه و زبل تصویره!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: تست قدرت دید با عدد 36: آیا می توانید عدد 36 را در کمتر از 8 ثانیه پیدا کنید؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: داستان زبان خوش مار را از سوراخ بیرون می‌ آورد

 

 

برایتان جالب خواهد بود

فقط یک نابغه می تواند با جابجایی یک چوب کبریت معادله 511-2=309 را تصحیح کند!

در تصویر چه چیزی نظرت را جلب کرد!؟ نوع دید شما نشان می دهد که رویاپردازی یا واقع گرا!؟

شخصیت محافظه کار یا ماجرا جوی خود را با این تست شخصیت کشف کنید!

کدام پنگوئن با بقیه فرق دارد!؟ | اکثر افراد نمی توانند این پنگوئن را شناسایی کنند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا