;
تفریح و سرگرمی

باهوشا با دلیل بگن: چه کسی شیشه پنجره را شکسته است!؟

آزمون شناخت مقصر: بسیاری از مواقع برای یادگیری یک شغل جدید لازم است، تمرینات درست داشت. کارآگاهان و افسران پلیس قابل از اینکه وارد فعالیت اصلی خود شوند، مورد امتحانات و آزمون های گوناگون قرار می گیرند. معماها و سوالات هوش فراوانی در اختیار آنها قرار می گیرد تا میزان زیرکی و هوش آنان سنجیده شود. سوالات و صحنه های شبه جرم ترتیب داده شده و از آنها خواسته می شود که آن را حل نمایند. مجله خبری چشمک، امروز نیز با یک ازمون خاص با شما همراه شده است. سوال یا آزمونی که می تواند شبیه یکی از همان سوالاتی باشد که به کارآموزان داده می شود. پس با دقت آزمون شناخت مقصر را مورد توجه قرار دهید.

شما احساس می کنید که یک کارآگاه خبره هستید؟ بنابراین این رمز و رازی که در آزمون شناخت مقصر نهفته است، ممکن است برای شما جالب باشد. برای فهمیدن راز آزمون شناخت مقصر تا پایان آزمون با مجله خبری چشمک همراه شوید. تعداد زیادی از مردم برای حل این معما تلاش خواهند کرد، اما تنها یک ذهن خلاق و کارآگاهی می تواند در زمان مشخص شده (فقط نگاه اول) آزمون شناخت مقصر را تحلیل و پاسخ دهد. برای یافتن پاسخ در زمان محدود باید به مهارت های خود تکیه کنید.

شاید بپسندید:داستان ضرب‌المثل‌ جیک جیک مستونت بود فکر زمستونت نبود!

آزمون شناخت مقصر

آنچه که تحت عنوان آزمون شناخت مقصر، نامگذاری شده است، تصویری جالب با شما به اشتراک گذاشته شده است. شیشه های یک ساختمان شکسته شده است و سه مظنون برای این کار وجود دارد.شخصیت های مشکوک یک آشپز، مردی که مسئول نگهداری باغ است و مرد جوانی است که با توپ فوتبالش از کنار خانه رد می شد. به نظر شما کدامیک از افراد زیر در شکستن شیشه ساختمان نقش دئاشته اند؟ به نظر شما کدامیکی شیشه ها را شکسته است؟ چرا؟

شما برای یافتن راه حل آزمون شناخت مقصر، باید تمام جزئیات این تصویر را مرور کنید. باید تمرکز کنید، زیرا هر حواس پرتی می تواند به سرعت و به طور قطعی شما را از پاسخ دور کند.

شاید بپسندید:کدام یکی از این دو زن حقه باز است و می خواهد شما را فریب دهد!

آزمون شناخت مقصر

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل آش کشک خالته بخوری پاته نخوری پاته!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: اگه تو یه نگاه پرنده را میان شکوفه ها تشخیص بدی، چشات مثل عقابه!

.

.

.

.

شاید بپسندید: کدومیک از این سه زن تنها، متهم فراری را تو خونه اش پنهون کرده!؟

پاسخ آزمون شناخت مقصر

آیا توانسید در تلاش اول پاسخ آزمون شناخت مقصر را پیدا کنید یا خیر!؟ اگر هنوز پاسخ ها را پیدا نکردید، می توانید بیشتر تلاش کنید. به بالا برگشته و تصویر را بیشتر بررسی کنید.

احتمالاً بپسندید: معمای ریاضی چالشی که بیش از ۵۰ میلیون بار منتشر و ذهن هزاران نفر را درگیر کرد (+عکس)

.

.

.

.

 

.

.

احتمالاً بپسندید: چیستان: آن چیست که خار دارد اما گل ندارد!

پاسخ آزمون شناخت مقصر: مرد جوان با پیش بند نارنجی که هرس روزانه گیاهان در خانه را بر عهده دارد، مقصر است، زیرا اگر متوجه شوید در پشت شاخه ای وجود دارد که اکنون بر روی زمین افتاده است. احتمالاً موقع هرس درخت، این شاخه با شیشه برخورد داشته است. جوان با توپ همانطور که اشاره شد، فقط در حال عبور بوده است و به نظر نمی رسد آشپز هم در شکستن شیشه نقش داشته باشد. شما چه فکر می کنید؟

شاید بپسندید: چیستان: اگر اسم این بازیکن معروف فوتبال را برعکس کنی، یک اسم فارسی پسرانه می شود!

پاسخ آزمون شناخت مقصر

امیدوارم از آزمون شناخت مقصر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: آزمون ریاضی: آیا می توانید معادله ریاضی 91-22÷2+6-45÷5= را در 10 ثانیه حل کنید؟

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: داستان وزیر باهوش پادشاه که از عالم آخرت زنده به نزد پادشاه بازگشت!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: تست قدرت تمرکز: چند نهنگ در تصویر وجود دارد!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: کدومیکی از این دختر خانما، نوه پیرزن است!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:اگه چشات مثل عقاب باشه میان گربه های بامزه، قورباغه را پیدا می کنی!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: اگه ضریب هوشی ات بالا باشه در 8 ثانیه معادله نادرست 9-2=3 را اصلاح می کنی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: مثل هرکول پوآرو زرنگ باشی تو یه نگاه می فهمی کی جمله رو روی تخته نوشته!؟

برایتان جالب خواهد بود

خرگوش خودش رو از شعبده باز پنهان کرده، آیا تو میتونی پیداش کنی!؟

چشم عقابیا تو 8 ثانیه 3 تفاوت تصویر میکی ماوس را پیدا می کنند!

اگه چشات تیزه مثل عقاب باشه تو یه نگاه چهره مخفی کشاورز را پیدا می کنی!

حکایت مرد جوجه فروش و سه زن حقه باز!

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − ده =

دکمه بازگشت به بالا