;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناخت قاتل فراری در رستوران: به پلیس کمک کنید تا قاتل زنجیره ای را در رستوران پیدا کند!

آزمون شناخت قاتل فراری در رستوران: قاتل کیست؟ ماموریت تازه شما در آزمون شناخت قاتل فراری در رستوران ارائه پاسخ به همین سوال دو کلمه ای ساده است. اما اشتباه نکنید، رمزگشایی آزمون شناخت قاتل فراری در رستوران اصلاً هم ساده نیست. 75 درصد از شرکت کنندگان در این آزمون در صفحه فیس بوک سازنده این آزمون به نشانه تسلیم دستان خود را بالا بردند. با مجله خبری چشمک و آزمون شناخت قاتل فراری در رستوران همراه شوید.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون تشخیص فرد ثروتمند: نکته سنجی خود را با شناسایی فرد ثروتمند تصویر اثبات کنید!

کارآموزان پلیس برای تقویت هوش ذهنی خود باید هر روز معماها و پرونده های جنایی مختلف را بررسی و سپس با توجه به شواهد، پرونده را رمزگشایی کنند. در صورتی که افراد نتوانند این معماها و سوالات را حل کنند، هیچگاه مجوزی پیدا نمی کنند تا پرونده های واقعی را در دست بگیرند. امروز نیز مجله خبری چشمک با یکی از چالشی ترین آزمون های تصویری با شما همراه است. باید تلاش کنید در زمان 5 ثانیه ای قاتل را در آزمون شناخت قاتل فراری در رستوران پیدا کنید.

شاید بپسندید: قابل توجه چشم عقابی ها: نکته کلاس درس را پیدا کنی، باید بگم خیلی تیزبینی!

آزمون شناخت قاتل فراری در رستوران

مجله خبری چشمک از شما می خواهد تا هر یک از مهارت های خود را امتحان کنید. سعی کنید تنها در 5 ثانیه بر آزمون شناخت قاتل فراری در رستوران غلبه کنید. باید بدانید که این آزمون ها، همگی نقشی جدی و موثر در رشد توانائی های شما در شناخت را دارند. لذا تلاش کنید هر روز انجام این بازی ها را در برنامه های خود قرار دهید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی الاغ در تصویر: الاغ مرد کجاست؟

به آزمون شناخت قاتل فراری در رستوران می پردازیم. پلیس پس از گزارش یک قتل، قاتل را تعقیب کرد. قاتل متواری و وارد یک رستوران شد. این رستوران محل کسب و کار خانواگی این قاتل است. پلیس قیافه قاتل را ندیده است و فقط متوجه شده است که قاتل وارد این رستوران شده است. پلیس با سه مظنون در این رستوران روبرو می شود. هر کدام از این مطنونان ممکن است در صورت اشتباه پلیس، قتل جدیدی مرتکب شوند. پس عجله کنید و قاتل را در رستوران شناسایی کنید.

مطلب مرتبط: در تصویر تست شخصیت شناسی اسب و چهره ابتدا چی دیدی،بگو تا بگم دقیقاً کی هستی!؟

پس اگر فرصت دارید برای حل آزمون شناخت قاتل فراری در رستوران، هر یک از مهارت های خود را به عنوان یک کارآگاه متمرکز کنید و با دقت به تصویر آزمون شناخت قاتل فراری در رستوران نگاه کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناخت اشتباه در تصویر: اگر در 3 ثانیه، خطای موجود در تصویر این خانواده را پیدا کنی نابغه ای!

آزمون شناخت قاتل فراری در رستوران

شاید بپسندید: یکی از این دو زندانی یکی از اعضای مافیا و ثروتمند است، اما کدامیک!؟

.

.

 

 

 

 احتمالاً بپسندید: تست شخصیت براساس حمل کیف: چگونه کوله پشتی یا کیف خود را حمل می کنید؟

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: تست شخصیت بر اساس اخم کردن:اخم کردنت چه جوریه، تا بگم چه جور شخصیتی داری!؟

پاسخ آزمون شناخت قاتل فراری در رستوران

زمان شما به پایان رسیده است! شما 5 ثانیه فرصت خود را از دست دادید. باید به شما تبریک بگویئم. شما توانستید مغز خود را وادار به فعالیت مثبت کنید. اگر تمایل دارید برای یافتن پاسخ شانس دوم 5 ثانیه ای خود را امتحان کنید. سعی کنید در 5 ثانیه دوم، آزمون شناخت قاتل فراری در رستوران را رمزگشایی کنید.

 احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی پرستار قاتل: اگر نکته سنج و دقیق باشی، خیلی سریع پرستار قاتل را پیدا می‌کنی!

.

.

 

 

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی فرد خاطی کلاس درس: باهوشی، نویسنده جمله روی تخته را شناسایی کن!

 

.

.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی سایه الاغ و بز: باهوشا در 3 ثانیه، سایه دقیق این دو حیوان بامزه را تشخیص می دهند! 

پاسخ آزمون شناخت قاتل فراری در رستوران: قاتل صندوقدار سمت راست تصویر شماست. دلیل؟ او فقط لکه های قرمز بر روی لباس خود دارد. در حالی که مرد دیگر تصویر در کنار لکه های خونی قدیمی، لکه های چربی و … نیز دارد. از سوی دیگر مرد ریش دار نیز نمی تواند قاتل باشد. هیچ قاتلی ابزار قتل را با خود حمل نمی کند و در ملا عام حاضر نمی شود. شما چه فکر می کنید. در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

حتما خیلی از شما خوانندگان با خود گفته اید چه رستوران کثیفی، بله کاملاً درست است. پلیس پس از دیدن وضعیت بد بهداشتی در این رستوران، نمایندگان بهداشت را برای بازرسی این واحد فرستادند و این رستوران برای همیشه تعطیل شد.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی آدم واقعی: آدم واقعی را در میان مانکن ها شناسایی کنید!

شناسایی قاتل رستوران

احتمالاً بپسندید: در معمای خانواده یک اشتباه فاحش وجود دارد! نابغه ها بگن!

امیدوارم از آزمون شناخت قاتل فراری در رستوران استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناخت نادان ترین فرد: کدامیک از افراد تصویر در حماقت و نادانی رودست ندارد!؟ چرا؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی فرد احمق تصویر: واقعاً کدوم یکی از افراد در حماقت و خنگی دست همه رو از پشت بسته!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون تشخیص فرد مرده: با پیدا کردن فرد مرده تصویر در 3 ثانیه، تیزبینی و نکته سنجی خود را اثبات کنید!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

 احتمالاً بپسندید: تست شخصیت براساس حمل کیف: چگونه کوله پشتی یا کیف خود را حمل می کنید؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

برایتان جالب خواهد بود:یه مورد غیر عادی در تولد اشکان ضبط شده، اون چیه؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

 شاید بپسندید: تست بینایی با موش کنار شیر: اگه فکر می کنی قدرت دیدت عالی هست، دو موش تصویر شیر را پیدا کن!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

برایتان جالب خواهد بود: وضعیت واقعی رابطه خود یا اطرافیانتان را با نوع دست گرفتن، بفهمید!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

آزمون دردناک که نتیجه اش شما را غمگین می کند! کی پولداره؟!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

برایتان جالب خواهد بود

 

آزمون شناخت معلم فقیر: کدامیک از معلمان حاضر در سلف سرویس، فقیر است!؟ چرا؟

با پیدا کردن قاتل تصویر، اثبات کنید که هوش کارآگاهی بالاتری از شرلوک هلمز دارید!

بگو کدوم نوع شکلات را دوست داری تا بگم دقیقا چه جور آدمی هستی!؟

آزمون شناخت فرد جانی: اگر فکر می کنی باهوشی سریعاً فرد جانی را در این تصویر شناسایی کنید!؟

شناخت فرد قدیمی: در میان افراد حاضر در فروشگاه، چه کسی از زمان گذشته آمده است؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا