;
تفریح و سرگرمی

زبان بدن کدوم یکی از این مردا نشون می ده که اون از همه زنا فراریه!

آزمون شناخت زبان بدن ارتباط: زبان بدن موضوعی است که ذهن روان شناسان را به شدت به خود مشغول کرده است. آشنایی با زبان بدن سبب می شود که شما بتوانید به آسانی روحیات و رفتارهای اشخاص را شناخته و حتی پیش بینی کنید. در آزمون شناخت زبان بدن ارتباط شما با تصویری روبرو هستید که باید با کمک زبان بدن بتوانید مردی را که از زنش فراریه را شناسایی کنید. با آزمون شناخت زبان بدن ارتباط و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: قدرت دید و تمرکزت عالی باشه، خیلی راحت موش زبل را میون ارواح پیدا می کنی!

آزمون شناخت زبان بدن ارتباط

در این تست هوش ما شما را به نوع تشخیص زبان بدن مرد هنگام مواجهه با زنی که او دوست دارد، خواهیم رساند. جدای از آن، این تست IQ همچنین پتانسیل مغز و شخصیت شما را هنگام تجزیه و تحلیل و مقابله با یک مشکل بررسی می کند. نحوه انجام این تست IQ نیز نسبتاً آسان است و زمان زیادی نمی برد. فقط باید دستورالعمل های ما را دنبال کنید، سپس متوجه خواهید شد که مغز شما در تکمیل این تست هوش چقدر هوشمند است. تا پایان مطلب آزمون شناخت زبان بدن ارتباط با چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: کدومیکی داره راست میگه، آیا این زنه واقعاً مرد هست و خودش رو شبیه خانمای باردار درست کرده!؟

آزمون شناخت زبان بدن ارتباط

احتمالاً بپسندید: اشکال تصویری اتاق انتظار برای مصاخبه آزمون شغلی، افراد تیزبین می تونن اشکال تصویری رو پیدا کنن!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: یکی از این خانمای خوشکل یه جادوگر خبیث هست، قبل اینکه کسی رو گول بزنه پیداش کن!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:یکی از این زنا با مشکل مالی دست و پنجه نرم می کنه اما تلاش می کنه به رو خودش نیاره، کدومه!؟

پاسخ آزمون شناخت زبان بدن ارتباط

به تصویر آزمون شناخت زبان بدن ارتباط و جزئیاتش با دقت نگاه کنید و درست حدس بزنید. به نظر شما کدام مرد، زنان را طرد می کند؟  در زیر تصویری از زبان بدن سه مرد آورده شده است. پس از انتخاب مرد مورد نظر می توانید به قسمت تفاسیر و پاسخ ها مراجعه کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی داماد، کدوم مرد با این زن ازدواج خواهد کرد!؟

.

.

.

احتمالاً بپسندید: بگو تو نگاه اول چی دیدی تا چیزایی درباره ات بگم که تا حالا خودت هم خبرنداشتی!

 

 

شاید بپسندید:  اگه نکته عجیب و غریب میز صبحونه را تشخیص دادی، حتماً برای خودت اسپند دود کن تا چشم نخوری!

او هنگام برخورد با زنان، دستانش را روی کمر می گذارد!

تفسیر انتخاب مرد شماره 1 در آزمون شناخت زبان بدن ارتباط: این مرد به طور ناخودآگاه اشاره می کند که زن می تواند به طور کامل او  را داشته باشد. زبان بدن این مرد نشان می دهد که او کاملاً در خدمت خانه و خانواده خود است. پس او کسی نیست که زنان اطرافش را از خود طرد کند.

او هنگام برخورد با زنان کراواتش را  به دست می گیرد!

تفسیر انتخاب مرد شماره 2 در آزمون شناخت زبان بدن ارتباط : توجه به این تصویر نشان می دهد که مرد تلاش دارد با گرفتن کرواتش این تفکر را القا کند که او در برخورد با خانم ها اعتماد به نفس دارد. به این ترتیب او ناخودآگاه تلاش می کند جلوی زنان و به خصوص زن خودش، بهتر به نظر برسه. این مرد هم کسی نیست که از دست زن ها یا زن خودش فراری باشه.

احتمالاً بپسندید:چیزی که تو نگاه اول می بینی، کلیت شخصیت ات رو روشن می کنه!

او هنگام نشستن روی صندلی و روبرو شدن با زنان، پاهایش را روی هم می اندازد!

تفسیر انتخاب مرد شماره 3 در آزمون شناخت زبان بدن ارتباط:او با این عملکرد نشان می دهد که هیچ علاقه ای به این زن ندارد. این حالت با حالت خمیده بدن و پاهای روی هم نشان داده می دهد که هیچ کش نباید وارد زندگی او شود! پش پاسخ صحیح مرد شماره 3 است. کاملاً واضح است که زبان بدن مرد شماره 3 قبول نمی کند کسی وارد زندگی او شود. اگر به این سوال پاسخ درستی بدهید، پس ضریب هوشی بسیار باهوشی دارید زیرا در تصمیم گیری حق با شماست.

شاید بپسندید: آخر کارآگاها هستی اگه تو یه نگاه بفهی کدوم بچه، عامل مرگ زن تصویر هست!؟

پاسخ آزمون زبان بدن ارتباط

احتمالاً بپسندید: قابل توجه چشم عقابی ها: فقط تیزبین ها تو 5 ثانیه 7 تا اختلاف بین دو تصویر را پیدا می کنند!

به نظر شما کدام مرد زنان را طرد می کند؟ در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

امیدوارم از آزمون شناسایی موش میان ارواح استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: اگر هوش کارآگاهی داری در 5 ثانیه کسی که قصد کودک ربایی دارد را شناسایی کنید!

 

 

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

احتمالاً بپسندید: ضریب هوشی خود را  با حرکت دادن 1 چوب کبریت و اصلاح معادله محک بزنید!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: یه کوه رو انتخاب کن تا از نقاط قوت‌ات باخبر شی!؟|نقاط قوتی که دونستنش سبب پیشرفت تو زندگی میشه!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: تست بینایی؛ آیا می تونید چهره زن را تو این تصویر پیدا کنید؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالا بپسندید:قابل توجه باهوشا: کدومیکی از این دو تا یه آتش نشان واقعی نیس!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

افرادی که بینایی‌شان مشکل نداره، خیلی راحت چهره زن را در تصاویر مختلف این آزمون می‌بینند!+ 4 تصویر

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: بچه ای که موش رو تو غذا خوری رها کرده شناسایی کن!| برا تیزبینا 3 ثانیه طول می کشه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

برایتان جالب خواهد بود

فکر می کنی نابغه ریاضی هستی، پس سریع این معادله را حل کن!| 70 درصد غلط جواب دادند!

بگو همین که به عکس نگاه کردی چی دیدی تا بگم واقعاً چه جور آدمی هستی!

 قابل توجه چشم عقابی ها: با پیدا کردن گل واقعی تصویر، میزان دقت و بینایی خود را اثبات کنید!

تست بینایی: اگر تصویر مخفی موجود در این توهم نوری را ببینید، بینایی اتون مشکلی نداره!

یه پرنده دریایی وحشی تو تصویر پنهون شده، فقط یه چشم عقابی میتونه ببینتش!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 19 =

دکمه بازگشت به بالا