;
تفریح و سرگرمی

کدوم یکی از افراد تو آرایشگاه یه رباته و آدم واقعی نیست!؟

آزمون شناخت ربات آرایشگر: همان طورکه می دانید معماها و سوالات تصویری از جمله مطالبی هستند که در فضای اینترنت و به ویژه شبکه های اجتماعی طرفداران زیادی دارد. ربات آرایشگر کیست؟ این سوال کوتاه و ساده ای است که شما باید در آزمون شناخت ربات آرایشگر به آن پاسخ دهید. البته برای پاسخ گفتن نیز زمان زیادی ندارید و شما باید در 3 ثانیه و در واقع یک نگاه پاسخ دهید. محدودیت زمانی و علاقمندی مغز به کل نگری سبب می شود که این معماها و سوالات به خوبی ذهن شما را به چالش بکشند.

البته باید گفت که از یک نگاه، این چالش می تواند یک تمرین ورزشی مناسب برای مغز و ذهن شما باشد. بر همین اساس هر کدام از ما برای سلامت مغز و همچنین بالا بردن سطح مهارت های فردی نیازمند ورزش مغز هستند. بر همین اساس و با توجه به نکاتی که در بالا اشاره شد، بخش تفریح و سرگرمی چشمک به انتشار منظم و روزانه انواع سوالات و معماهای تصویری برای مخاطبان خود اقدام می کند. هر کس می تواند با کمک این آزمون ها از یک سو اوقات فراغت خود را پر کند و از سوی دیگر می توانید مهارت ها و توانائیهای شناختی خود را اندازه گیری کند.

در چنین حالتی می توانید در صورت ضعف، توانائیهای فردی خود را با انجام منظم بازی های فکری، رشد و توسعه داده و بر مهارت های خود تاثیر بگذارید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناخت ربات آرایشگر همراه باشید.

شاید بپسندید: انتخاب شما در این تست نشان می دهد که شخصیت قاطع داری یا منفعل!؟

آزمون شناخت ربات آرایشگر

در تصویر آزمون شناخت ربات آرایشگر با یک تصویر جالب روبرو هستید. زنی به یک ارایشگاه مدرن مراجعه کرد. او دو ارایشگر را مشاهده کرد که کاملاً شبیه هم هستند. اما یکی از این ارایشگر ها یک انسان نیست. او در واقع یک ربات است. شما باید با تیزبینی و مهارت خود تشخیص دهید که کدامیک از این دو آرایشگر یک ربات است و شبیه سازی شده است؟

برای دیدن و رمزگشایی تصویر آزمون شناخت ربات آرایشگر لازم است که ابتدا تصویر را با جزئیات کامل بررسی کنید. در واقع رمز و راز اصلی برای حل آزمون شناسایی ربات آرایشگر، استفاده از دقت و تمرکز کافی است. برای انجام این آزمون تنها 4 ثانیه فرصت دارید. تلاش کنید در زمان مشخص شده آزمون شناخت ربات آرایشگر را رمزگشایی کنید.

شاید بپسندید: حکایت هیزم تر به کسی فروختن!

آزمون شناخت ربات آرایشگر

احتمالاً بپسندید: چیستان: سه برادر که جان ندارند، اما حرکت می کنند، آن سه برادر کدامند!؟

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: اطرافیان تو رو احساساتی می شناسند یا فرد قابل اعتماد!؟ | بگو اول چی دیدی!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: با پیدا کردن سگ میون دسته گاوها، تمرکز خودت رو محک بزن!

پاسخ آزمون شناخت ربات آرایشگر

در صورتی که هنوز به پاسخ آزمون شناخت ربات آرایشگر دست پیدا نکردید و در حال جستجو هستید باید بگوئیم که وقت شما به پایان رسیده است. اما می توانید از شانس دوم خود استفاده کنید.

شاید بپسندید: حکایت دو همسایه و ترس شان از مرگ!

.

.

.

 

شاید بپسندید: چیستان: چه چیزی می تواند یک اتاق را پر کند اما فضایی را اشغال نمی کند!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان پندآموز مرد فقیر و بقال از سری داستان های هزار و یک شب!

پاسخ آزمون شناخت ربات آرایشگر: کافی بود که با دقت بیشتری به تصویر نگاه می کردید. آرایشگر سمت راست یک ربات است. این مسئله از سیمی که به او متصل است و نوع شانه ای که به دست دارد کاملا مشخص است.

شاید بپسندید: با حل آزمون ریاضی حیوانات قطبی اثبات کن که ریاضی ات عالیه!؟

پاسخ آزمون شناخت ربات آرایشگر

احتمالاً بپسندید: یک ساعت را انتخاب کن تا بگم چقدر در گذشته گیر کردی!؟

امیدوارم از آزمون شناخت ربات آرایشگر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید:اگه ریاضی ات خوب باشه در 15 ثانیه، مجموع معادله آخر را بدست میاری!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

داستان ضرب المثل یک کلاغ چهل کلاغ!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: اگه تو یه نگاه گربه ای که داره نگات می کنه رو پیدا کنی، چشات مثل شاهینه!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:چیستان: یک واژه بگوید که همه حروف در آن باشد!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: 3 تفاوت دو تصویر سگ خالدار را پیدا کن و اثبات کن چشات هیچ مشکلی نداره!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: چیستان جالب: پسر مادربزرگ و پدربزرگ شماست، اما عموی شما نیست!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: با توجه به ارزش عددی درختای میوه و گلدان، مجموع معادله آخر را بدست بیار!

برایتان جالب خواهد بود

اگه چشات مثل شاهینه، در یک نگاه جغد متفاوت تصویر را پیدا می کنی!

کمی عجیب است اما با انتخاب یکی از این گربه ها می توانید خود واقعی خود را کشف کنید!

تنها 12 درصد از افراد موفق به اصلاح معادله غلط با حرکت دادن 2 چوب کبریت می شوند!

ضریب هوشی خود را با مجموع عددی سگ های بامزه ارزیابی کن!| فقط نابغه ها موفق می شوند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

دکمه بازگشت به بالا