;
تفریح و سرگرمی

چه کسی در این تصویر دزد است!؟

آزمون شناخت دزد بر بستر بیمار: بازی های فکری امرز به یکی از پرطرفدارترین مطالب موجود در شبکه های اجتماعی و فضای اینترنت تبدیل شده اند. این مطالب از یک سو می توانند بهترین گزینه برای سرگرم کردن و پر کردن اوقات فراغت باشند و از سوی دیگر می توانند زمینه را برای تمرین و افزایش فعالیت ذهنی و مغزی فراهم کنند. به همین دلیل این مطالب توانسته اند مخاطبان زیادی در میان مردم در رده های سنی مختلف پیدا کنند.

مجله خبری چشمک با در نظرداشت این موضوع، تلاش دارد هر روز با ارائه جدیدترین و متنوع ترین سوالات و معماهای تصویری در کنار مخاطبان خود باشد. این سوالات و معماهای تصویری همانند آزمون شناخت دزد بر بستر بیمار بعضاً بسیار ساده به نظر می رسند، اما با به چالش کشیدن دقت، تیزبین و تمرکز شما می توانند در افزایش مهارت های شناختی شما موثر باشند. با انجام مستمر این بازی ها در بلند مدت، بدون آنکه خود متوجه باشید، جزئی نگری و تمرکز شما افزایش پیدا می کند. امروز نیز چشمک با آزمون شناخت دزد بر بستر بیمار با شما همراه است.

شاید بپسندید: چیستان: کدام شهر است!؟ با نام یک خواننده شروع می شود و با یک ماده معطر تمام می شود!

آزمون شناخت دزد بر بستر بیمار

یکی از وجوه مشترک این سوالات و بازی ها، زمان کم پاسخگویی به آنهاست. به واقع زمان محدود به پاسخگویی باعث می شود تا شما تلاش کنید، تمرکز و حواس خود را به صورت کامل جمع نمائید. این مسئله می تواند توانائی شما را برای تمرکز کردن و دقت برای رسیدن به حل مشکلات افزایش دهد. در عین حال ذهن و مغزتان را برای یک درگیری ذهنی سازنده آماده کند. نوعی درگیری که ورزشی مناسب برای مغز به شمار می آید.

آزمون شناخت دزد بر بستر بیمار نیز از آن دست سوالات تصویری است که پاسخ دادن به آن نیازمند خوب دیدن و خوب درک کردن است. شما با دیدن و نیز تفکر منطقی و خلاق خود خواهید توانست سوال آزمون شناخت دزد بر بستر بیمار را رمزگشایی کنید. شما در آزمون شناخت دزد بر بستر بیمار با تصویری از یک اتاق بیمارستان و یک بیمار و چند پرستار و دکتر مواجه هستد. سوالی که این آزمون از شما می خواهد این است که دزد را در این اتاق شناسایی کنید.

اگر فکر می کنید دارای تفکر خلاق و سطح ادراک بالایی هستید، در 5 ثانیه دزد را در آزمون شناخت دزد بر بستر بیمار شناسایی کن!

شاید بپسندید: با انتخاب یکی از توپ های ساحلی، بفهمید که درونگرا هستید یا برونگرا و اجتماعی!

آزمون شناخت دزد بر بستر بیمار

شاید بپسندید: میان دو تصویر موش سرآشپز 3 تفاوت وجود دارد، آنها را شناسایی کنید!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: یکی از این سه نفر از بانک سرقت کرده،کدومیکی هست!؟

 

 

 

 

.

احتمالاً بپسندید: چیستان: اسم پرنده ای است که آگر به آخر آن الف اضافه کنیم نام دخترانه می شود!

پاسخ آزمون شناخت دزد بر بستر بیمار

اگر پاسخ را پیدا نکردید و به این قسمت از آزمون شناخت دزد بر بستر بیمار رسیده اید، شاید علاقمند باشید که زمان و فرصت بیشتری برای شما در نظر گرفته شود. شما 5 ثانیه دیگر نیز فرصت دارید تا تصویر  را بررسی کنید.

جالب است: داستان ضرب المثل دست کسی را توی حنا گذاشتن!

.

.

.

 

احتمالاً بپسندید: چشمان تیزبین داشته باشی همه حیوانات مخفی تصویر را در 7 ثانیه پیدا می کنید!؟

 

 

 

 

احتمالاً بپسندید: تنها 5 درصد از افراد موفق میشن که با حرکت دادن یک چوب کبریت، معادله اشتباه را اصلاح کنند!

جواب آزمون شناخت دزد بر بستر بیمار: به پرستار که ساعت مچی مردانه در دست دارد، دقت کنید. به نظر می رسد که او ساعت مچی مرد بیمار را سرقت کرده است. در واقع به نظر می رسد دو زن تصویر با توجه به نوع پوشش اصلا پرستار نیستند و خدمتکار خانه هستند.

شاید بپسندید:هوش کارآگاهی ات را با پیدا کردن قاتل، اثبات کن!

شناخت دزد بر بستر بیمار

احتمالاً بپسندید: قابل توجه باهوشا: میون دزدایی که وارد بانک شدن یه زن هم هست، اونو شناسایی کن!

امیدوارم از آزمون شناخت دزد بر بستر بیمار استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: اگه باهوشی با حرکت دادن 1 چوب کبریت معادله رو اصلاح کن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:حکایت شاه و دو غلام زرخریدش!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: حکایت سلمان کر و شعبان کر از مثنوی معنوی

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: اگه باهوشی باید تو یه نگاه، چیزی که این تصویر کم داره رو شناسایی کنی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: دقت ات خوب باشه تو 10 ثانیه 3 تفاوت دو تصویر را پیدا می کنی!| 90 درصد افراد موفی نمیشن!

برایتان جالب خواهد بود

در مسابقه طناب کشی کدام گروه برنده خواهد شد!؟

تو 10 ثانیه 3 تفاوت تصویر نقاشی شده گربه زیبا را پیدا کن!

داستان پیرمردی که خرشانس بود، اما خودش رو خرشانس نمی دونست!

کدومیکی از افراد ایستگاه اتوبوس، خون آشام است!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + هفده =

دکمه بازگشت به بالا