;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناخت خون آشام: اگرتیزبینی فوق العاده داری، جوان خون آشام را شناسایی کن!

آزمون شناخت خون آشام: آزمونی که امروز در بخش تفریح و سرگرمی چشمک منتشر شده است، از جمله آزمون های دیگری است که برای انجام آن تنها 5 ثانیه فرصت دارید. باید بدانید که محدودیت زمانی باعث سختی بیشتر ازمون از یک سو و همچنین افزایش سطح دقت و تمرکز شما برای انجام آزمون از سوی دیگر می شود.

زمون شناسایی کودک گرگینه: گرگینه کدامیک از کودکان تصویر است!؟

شما می توانید با کمک آزمون شناخت خون آشام خود و توانائیهای شناختی خود را بهتر بشناسید. پس با انجام آزمون شناخت خون آشام اثبات کنید که یک نابغه تمام عیار برای حل سوالات و معماهای تصویری هستید. مطمئن هستیم که این آزمون از جمله آزمون هایی است که می تواند سطح دقت، بینایی و تمرکز شما را مشخص کرده و آن را به چالش بکشد.

شاید بپسندید:بگین چی جوری دستتون رو مشت می کنید، تا بگم چه شخصیتی دارید!؟

آزمون شناخت خون آشام

همانطور که بارها اشاره شده است، آزمون های تصویری می توانند با به چالش کشیدن مهارت های شناختی شما، مغز را وادار به فعالیت بیشتر بکنند. لذا لازم است به صورتمنظم و مستمر به حل آزمون ها و سوالات تصویری بپردازید. بدین ترتیب می توانید مغز خود را ورزش داده و سلامتی مغز خود را تضمین کنید. مجله خبری چشمک هر روز با جدیدترین چالش های تصویری و معماها نظیر آزمون شناخت خون آشام با شماست. خود را محک بزنید و مطالب ما را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

حتی کوچکترین جزئیات تصویر آزمون شناخت خون آشام را ارزیابی کنید و سعی کنید سرنخی را بیابید که شما را به خون آشام هدایت کند، تحت تأثیر ظواهر قرار نگیرید.

آزمون فرد در معرض خطر مرگ: کدامیک از افراد زودتر می میرد!؟| غواص یا فضا نورد؟

همانطور که در سطور بالای مطلب آزمون شناخت خون آشام اشاره شد، شما می توانید با این آزمون خود را اثبات کنید.  اگر جرأت دارید معمای امروز را حل کنید. ایا آماده هستید؟ ماموریت شما در آزمون شناخت خون آشام این است که به تصویر آزمون با دقت نگاه کنید. برای اینکه برای حل آزمون آزمون شناخت خون آشام، فقط 5 ثانیه فرصت دارید که خون آشام چه کسی است؟

 

شاید بپسندید: آزمون شناسایی قاتل در ساندویچی: اگر هوش کارآگاهی داری، می تونی قاتل را پیدا کنی!

آزمون شناخت خون آشام

.

برایتان جالب خواهد بود:تست بررسی داشتن زندگی سالم: یکی از چشم ها را انتخاب تا بفهمید آیا سبک زندگی سالمی دارید؟

.

.

 

.

 

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی حیوانات مخفی: تتیزبینی خودت رو با پیدا کردن خرگوشهای مخفی درون درخت ثابت کن!.

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناخت بیمار در حال مرگ: کدام بیمار  با توجه به بریدن لوله سرم ها، اول خواهد مرد!؟

.

پاسخ آزمون شناخت خون آشام

اگر آزمون شناخت خون آشام را در زمان مشخص شده حل کردید، به این معنی است که شما یک متخصص در حل معماهای تصویری هستید و چالش تصویری سختی برای شما وجود ندارد. به مهارت های شما تبریک می گویم!با این حال، اگر شک دارید یا می خواهید پاسخ خود را بررسی کنید، در اینجا نشان می دهیم که خون اشام واقعی کیست؟

جالب است: آزمون تشخیص فرد ثروتمند: نکته سنجی خود را با شناسایی فرد ثروتمند تصویر اثبات کنید!

.

.

 

تست شخصیت براساس حمل کیف: چگونه کوله پشتی یا کیف خود را حمل می کنید؟

 

.

.

برایتان جالب خواهد بود: ببین گوشات شبیه کدوم یکی از گوش های تصویر داخل متن هست،تا بگم دقیقا چه جور آدمی هستی!؟

پاسخ آزمون شناخت خون آشام: اگر به هر یک از آنها دقت کنید، مطمئناً متوجه می‌شوید که مرد جوان سمت چپ لیوانی دارد که ظاهراً درون آن آبمیوه است. اما حقیقت این است که درون لیوان خون است. این پسر خون آشام بود!

 

شاید بپسندید:آزمون شناسایی قاتل در شهربازی: اگر قاتل را در 3 ثانیه شناسایی کنی، باید بگم فوق العاده باهوشی!

 

پاسخ آزمون خون آشام

شاید بپسندید: قابل توجه باهوشا: با توجه به تصویر، چه کسی وزن بیشتری را تحمل می کند!؟

امیدوارم از آزمون شناخت خون آشام استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی زن احمق: کدامیک از این دو زن با توجه به فعالیت خود، می تواند یک احمق باشد!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید:آزمون شناخت فرد روانی: فقط یک نابغه تیزبین، فرد روانی را شناسایی کند!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

آزمون شناسایی افراد بینا: فردی را که ادای نابینایان را در می‌آورد را شناسایی کنید!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

آزمون شناسایی زن کودک ربا: اگر هوش کارآگاهی داری، زن کودک ربا را شناسایی کنید!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

احتمالاً بپسندید: اگر می کنی خیلی تیزبینی، پس اشتباه تصویر اتاق نشیمن را در عرض 5 ثانیه پیدا کن؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

آزمون شناخت اشتباه در تصویر: اگر در 3 ثانیه، خطای موجود در تصویر این خانواده را پیدا کنی نابغه ای!

بازی ها کمک می‌کنند تا بهتر بتوانیم روی کارهای مهم تمرکز کنیم

تمرکز کردن کار سختی نیست ولی، گاهی به کاری غیرممکن تبدیل می‌شود. مخصوصا زمان‌هایی که با مسائل زیادی روبرو هستیم. نداشتن تمرکز باعث می‌شود نتوانیم کارهایمان را به خوبی و سر موقعی که باید به اتمام برسانیم. اگر یاد بگیریم که در هر زمان، فقط به یک چیز فکر کنیم مطمئنا می‌توانیم کارها را بهتر انجام دهیم و زودتر تمام کنیم.

برایتان جالب خواهد بود:بعیده این سوال هوش هولناک و حل کنی مگر اینکه نترس باشی!

انجام بازی های فکری، تمرین خوبی هستند تا میزان تمرکزمان را افزایش بدهیم. هدف ما در انجام بازی‌‌های فکری نزدیک است. می‌دانیم چه چیزی از بازی می‌خواهیم و قرار است چه کاری انجام بدهیم. مسیر مشخص است. حتی می‌دانیم که قرار است کی آن را تمام کنیم. همه‌ی این عوامل در کنار هم، باعث می‌شود تا موقع انجام دادن بازی‌ فکری، بیشترین تمرکز را داشته باشیم و اجازه ندهیم که فکرمان درگیر مسائل دیگر شود.

بازی های فکری،هوش هیجانی را در ما پرورش می‌دهد

از دیگر مزایای بازی فکری پرورش هوش هیجانی و تقویت آن می باشد. هوش هیجانی به مجموعه‌ای از مهارت‌ها و صلاحیت‌های اجتماعی می‌گویند که بر توانایی‌های ما برای درک و تشخیص و مدریت هیجان، حل مسائل تاثیر می‌گذارد و کمک می‌کند تا بتوانیم با چالش‌ها، نیازها و فشارهای زندگی سازگار شویم.

به این هوش EQ می‌گویند.  که با ضریب هوشی یا همان IQ فرق میکند. همه فکر می‌کنند که ضریب هوشی از اهمیت بیشتری برخوردار است و همان است که تایین می‌کند چه کسی در زندگی موفق باشد و چه کسی نباشد! اما تحقیقات چیز دیگری نشان می‌دهد! هوش هیجانی در میزان موفقیت ما تاثیر بیشتری دارد.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

برایتان جالب خواهد بود

 

اگر فردی که در حال طراحی برای کودک ربایی است را پیدا کنی، نابغه ای!

اگر قاتل عروس را در یک نگاه پیدا کنی قابلیت این را داری در FBI استخدام شوی!

شناسایی بچه گمشده در باغ وحش: چه کسی بچه را در باغ وحش دزدیده است!؟

تست قدرت بینایی نوشته مبهم: قدرت بینایی خود را با شناسایی نوشته درون تصویر بسنجید!

شناسایی دزد: چه کسی بچه گربه دزدیده است!؟

نوشته های مشابه

5 دیدگاه

    1. غلط وسطی خون آشام چون توی روز روشن هیشکی خودش رو اینقدر نمیپوشونه و بعد هم فرد وسطی رنگش خیلی سفیده( مثل خون آشام ها ) و چون اوجا یک رستوران فست فودیه طبیعیه که نوشیدنی‌ها و سس هایی به رنگ قرمز باشه (دلیل قرمز بودن نوشیدنی و کیف افراد سمت چپ و راست)

  1. بیشتر بهش میخوره آبمیوه باشه تا خون
    خون غلیظه و نی درونش مشخص نیست، ولی اینجا مشخصه
    وسطی بیشتر به خون‌آشام می‌خوره

  2. وسطی چون خودش رو از نور قایم کرده خون آشام تو نور میسوزه اما اگر آخری آب میوه اش خون هم باشه او از آفتاب پنهان نشده و نمی سوزه اما وسطی خودشو از نور پنهان کرده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

دکمه بازگشت به بالا