;
تفریح و سرگرمی

یکی از والدین تصویر به شدت احمق تشریف دارند، با دلیل بگو کدومیکی هست!؟

آزمون تصویری شناسایی والدین احمق: فقط یک نابغه واقعی می تواند کشف کند که کدام یک از این والدین احمق تر هستند. آیا می توانید آن را در چند ثانیه شناسایی کنید؟ فقط یک نابغه واقعی می تواند کشف کند که کدام یک از این والدین احمق تر هستند. آیا می توانید آن را در چند ثانیه شناسایی کنید؟ با مجله خبری چشمک و آزمون تصویری شناسایی والدین احمق همراه شوید.

معماهای تصویری روز به روز پیچیده تر می شوند و به همین دلیل است که هزاران کاربر شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر و اینستاگرام وسواس زیادی نسبت به این تست ها دارند، زیرا حل آنها آسان نیست و برای رویارویی با آنها به هوش بالایی نیاز دارد. قبل از شروع تست تصویری که در ادامه به شما نشان خواهیم داد، باید به شما هشدار دهیم که 98 درصد از کاربرانی که سعی در قبولی در آن داشتند، حتی نتوانستند به پاسخ صحیح نزدیک شوند. با این حال، ما به توانایی شما اعتماد داریم و معتقدیم که شما قادر به انجام آن خواهید بود.

شاید بپسندید: وقتی میگن چینی ها اعجوبه ان، الکی نیست| میخوای بدونی چرا این فیلمو ببین!

آزمون تصویری شناسایی والدین احمق

اگر باهوش باشید در عرض چند ثانیه آزمون تصویری شناسایی والدین احمق را رمز گشایی و کشف خواهید کرد. سوال آزمون تصویری شناسایی والدین احمق هم آسان است: با دلیل و مدرک بگوئید که چه کسی احمق تر است؟ برای بالا بردن سطح دشواری این معمای تصویری، تنها 5 ثانیه فرصت دارید تا کمترین هوش یکی از والدین را در این صحنه ببینید. اماده ای؟ زمان شمارش معکوس آغاز شده است و بازگشتی وجود ندارد! دریابید که کم هوش ترین فرد کیست؟

بهترین راه برای تقویت ذهن و تمام حواس، بازها و تمرین های فکری است، پس این معمای جدید را  برای شما به اشتراک می گذاریم تا حل کنید.

شاید بپسندید: اگه چشات مثل شاهین تیز باشه تو 5 ثانیه عدد 208 متفاوت رو پیدا می کنی!

آزمون تصویری شناسایی والدین احمق

شاید بپسندید: چقدر پیگیر و خستگی ناپذیری!؟ یکی از این 3 کاملیا را انتخاب کن تا متوجه شوی!؟

.

.

.

شاید بپسندید: یه آبشار رو انتخاب کن تا بفهمی موقع عصبانیت‌، چه جوری کنترلش می کنی!

.

.

.

شاید بپسندید: یعنی چشم شور به این میگن! بزکوهی رو ترکوند!

پاسخ آزمون تصویری شناسایی والدین احمق

چطور گذشت؟ امیدواریم توانسته باشید کم هوش ترین فرد را در این صحنه یا آزمون تصویری شناسایی والدین احمق شناسایی کنید. اگر نتوانستید، احساس بدی نداشته باشید، چند ثانیه دیگر به شما اجازه می دهیم تا در مورد پاسخ خود فکر کنید. اگر بعد از آن نتوانستید این کار را انجام دهید، پایین این مطلب را بررسی کنید.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل بشنو و باور نکن!

.

.

.

احتمالاً بپسندید: باهوشا جواب بدن: مجموع عددی ماسک ها در معادله آخر چند می شود!؟

.

.

.

شاید بپسندید: اگه دقت‌ات بالا باشه، اشتباهی که در ترتیب اعداد هست را در یک نگاه متوجه میشی!

پاسخ آزمون تصویری شناسایی والدین احمق: مرد تصویر که دوشاخه  را به پریز برق می زند احمق ترین است. سیم دو شاخه بر روی زمین قرار گرفته و به هیچ وسیله برقی وصل نست. از سوی دیگر سگ بر روی زمین ادرار کرده است. مرد ممکن است بدلیل جریان برق جان خود را از دست دهد. اما زن تصویر تصمیم دارد که تابلو را به دیوار بچسباند. فرزندش باعث زمین خوردن او شده است.

شاید بپسندید: اگه تو یه نگاه گربه ای که داره نگات می کنه رو پیدا کنی، چشات مثل شاهینه!

پاسخ آزمون تصویری شناسایی والدین احمق

(ویدیو) تا حالا دعوای دو تا زرافه رو دیده بودید!| نبردی که تا مرگ یکی از زرافه ها ادامه پیدا می کند!

امیدوارم از آزمون تصویری شناسایی والدین احمق استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: داستان خر بیار باقلا بار کن!

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:با شناسایی پلنگ برفی دراین منظر کوهستانی، ثابت کن که چشات مثل عقاب تیزه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگه مثل هرکول پوآرو باهوش و دقیق باشی، قاتل را در یک نگاه پیدا می کنی!

 

 

شاید برایتان جالب باشد

داستان کوتاه و شنیدنی کلوچه های خانم!

اگر فکر میکنی بسته‌بندی میتونه نشونه اصلی بودن کالا باشه، این فیلم رو از دست نده!

چیستان: چه کلمه ای است که مردم به دنبالش هستند ولی از برعکسش دوری میکنند؟

اگه تو یه نگاه موش رو تو تصویر شیر جنگل پیدا کنی، آخر نابغه هایی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا