;
تفریح و سرگرمی

اگه چشات تیز باشه تو یه نگاه آدم فضایی تصویر رو پیدا می کنی!

آزمون تصویری شناسایی موجود بیگانه: آزمون ها، پازل ها و سوالات هوش تصویری می تواند برای شما مفید باشد. از این جهت که این سوالات می تواند شما را سرگرم کرده و ذهن و مغز شما را ورزش دهد. در آزمون تصویری شناسایی موجود بیگانه، شما با یک سوال تصویری جذاب روبرو هستید. اگر فکر می کنید مهارت های شناختی شما برای شکست دادن این معمای تصویری شگفت انگیز عالی است، نمی توانید فرصت بررسی و حل آن را از دست بدهید.

وب سایت مجله خبری چشمک امروز معمای تصویری جدیدی را به شما معرفی می کند که به یکی از محبوب ترین سوالات و معماهای تصویری شبکه های اجتماعی تبدیل شده است. بسیاری از کاربران در شبکه های مجازی پس از مواجه شدن با این آزمون دچار سردرد شدند و نتوانستند در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای آن را حل کنند. با مجله خبری چشمک و آزمون تصویری شناسایی موجود بیگانه همراه باشید و تلاش کنید در زمان مشخص شده بر این آزمون غلبه کنید. شما باید بتوانید موجود بیگانه یا همان آدم فضایی را در تصویر شناسایی کنید.

شاید بپسندید: اگه 3 تا تفاوت تصویر دو بز شاخدار را پیدا کنی، خیلی دقیق و تیزی!

آزمون تصویری شناسایی موجود بیگانه

موجود فضایی یا بیگانه (به انگلیسی: Extraterrestrial life )، به شکل‌هایی از زیست یا یک موجود زنده با منشأ غیرزمینی، خارج از کرهٔ زمین گفته می‌شود. در آزمون امروز مجله خبری چشمک شما باید به دنبال موجود بیگانه باشید.

هزاران نفر برای غلبه بر این معمای تصویری مرموز تلاش کردند، اما تنها 5 درصد موفق به یافتن پاسخ در مدت زمان تعیین شده شدند، گروه دیگر پس از چندین بار شکست منصرف شدند. آیا شما اماده ای؟ توصیه می کنیم از هرگونه حواس پرتی پرهیز کنید و برای یافتن پاسخ موجود فضایی یا بیگانه (به انگلیسی: Extraterrestrial life )، به شکل‌هایی از زیست یا یک موجود زنده با منشأ غیرزمینی، خارج از کرهٔ زمین گفته می‌شود.، تمام جزئیات تصویر را بررسی کنید.

در تصویر آزمون تصویری شناسایی موجود بیگانه شما سه شخص را می بینید. در نگاه اول، هر سه این افراد عادی به نظر می رسند. اما اگر خوب دقت کنید از میان این سه نفر، یک موجود بیگانه حضور دارد. این فرد کجاست؟با دقت به تصویر آزمون تصویری شناسایی موجود بیگانه نگاه کنید.

شاید بپسندید: داستان شنیدنی عبای شوهر!

آزمون تصویری شناسایی موجود بیگانه

احتمالاً بپسندید: فیلم برداشت تخمه کدو به روشی جالب از مزارع کدو!

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:تست قدرت دید: چند تفاوت میان تصویر گل رز سمت راست و چپ می بینی!؟

 

.

.

.

شاید بپسندید: اگه سرعت محاسبه‌ات خوب باشه در 10 ثانیه معادله را حل می کنی!

پاسخ آزمون تصویری شناسایی موجود بیگانه

آیا پاسخ صحیح آزمون تصویری شناسایی موجود بیگانه را پیدا کردید!؟ اگر پیدا نکردید، نگران نباشید، مجله خبری چشمک به همه چیز فکر می کند و تصویر حل شده را به شما نشان خواهد داد. اما قبل از دیدن پاسخ 5 ثانیه دیگر فرصت دارید!

شاید بپسندید:اگه ریاضی ات خوبه با جابجایی یک عدد در صورت مساله 101-102=1، معادله را درست کن!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: آیا می‌توانید 3 تفاوت تصویر کودکان در حال بازی را پیدا کنید!؟

پاسخ آزمون تصویری شناسایی موجود بیگانه: آدم فضایی پشت درخت مخفی شده است!

شاید بپسندید: تست قدرت دید: اگه تیزبینی بگو که سگ مخفی کجاست!؟

پاسخ آزمون تصویری شناسایی موجود بیگانه

امیدوارم از آزمون تصویری شناسایی موجود بیگانه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:  اگر چشات عقابی هست چکش را در این تصویر حیات وحش استرالبا پیدا کن!

 

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: حکایت چهل دروغ: چوپانی که با 40 دروغ داماد پادشاه شد!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: با جابجایی 2 چوب کبریت، یه معادله صحیح درست کن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:  معما: کدام شهر است که اگر حرف اول آن را برداریم یکی از برندهای مشهور نوشت افزار می شود!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: معما: آن چیست که هنگام خشک کردن خیس می‌شود!؟

 

 

 

 

شاید برایتان جالب باشد

3 تفاوت بین دو تصویر رو نهنگ رو تو 8 ثانیه پیدا کن!

فقط باهوشا نامزد این خانم خوشکله رو بین این 3 نفر تشخیص میدن!

تست قدرت تمرکز: کدوم خرس با بقیه فرق داره!؟

چیستان: اسم پسرانه است که سه حرف اولش با اسم یک گل شروع می‌شود!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا