;
تفریح و سرگرمی

فقط کسی مثل شرلوک هلمز میتونه تو یه نگاه گارسون اصلی رو پیدا کنه!

آزمون تصویری شناخت گارسون واقعی: سوال آزمون شناخت فرد غیرعادی و ارائه پاسخ به آن نیازمند یک چشم قوی و دقتی بالاست. تنها 12 درصد از شرکت کنندگان در این آزمون توانستند در یک نگاه، فردی را که غیر عادی و در واقع یک انسان نیست را شناسایی کنند. مجله خبری چشمک آزمون تصویری شناخت گارسون واقعی را با مخاطبان خود به اشتراک گذاشته است تا میزان دقت و تیزبنی آنان را محک بزند. با آزمون تصویری شناخت گارسون واقعی و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شما می توانید با کمک آزمون تصویری شناخت گارسون واقعی چشمک، چابکی تصویری و ذهنی خود را در تلاش برای غلبه بر این چالش امتحان کنید. آیا همواره مدعی هستید که هیچ کس به نکته سنجی و تیزبنی شما نیست!؟ اگر مدعی هستید، اکنون در جای درستی قرار گرفته اید. شما باید با توجه به آنچه در تصویر می بینید، بلافاصله باید آزمون تصویری شناخت گارسون واقعی چشمک را حل کنید.

شاید بپسندید: چشات تیز و عقابی باشه تو یه نگاه همه بزهای کوهی تصویر رو شناسایی می کنی!

آزمون تصویری شناخت گارسون واقعی

این معمای تصویری جدید یکی از دشوارترین معمای‌هایی است که باید در یک نگاه حل ‌شود. هزاران نفر پس از شکست در اولین تلاش تسلیم شدند. ایا شما جرات داری که این ازمون را حل کنی؟

آیا برای نشان دادن چابکی تصویری خود آماده اید؟ در تمرین ذهنی یا آزمون شناخت گارسون واقعی امروز، زنی را خواهید دید که به رستورانی رفته و درخواست غذا داده است. دو گارسون کنار میز ایستاده اند و هر دو شبیه هم هستند. یکی از گارسون ها مدعی است که او  گارسون اصلی رستوران است. و دیگری اصلا  انسان نیست! او  راست می گوید. یکی از گارسون ها واقعا انسان نیست! اما کدامیک واقعا راست می گویند.  

اگر تیزبین باشی می توانی در یک نگاه این گارسون قلابی را شناسایی کنی! با دقت به تصویر آزمون تصویری شناخت گارسون واقعی نگاه کنید.

شاید بپسندید: تنها افراد با ضریب هوشی بالا، مربع های تصویر را شناسایی می کنند!

آزمون تصویری شناخت گارسون واقعی

شاید بپسندید: مهارت کارآگاهی داشته باشی فرد مشکوک به قتل رو شناسایی می کنی!

.

.

.

.

شاید بپسندید: با پیدا کردن تفاوت های تصویر دو پرنده، اثبات کن که توانائی های شناختی بالایی داری!

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی موجود فضایی: موجود فضایی تصویر کیه!؟

پاسخ آزمون تصویری شناخت گارسون واقعی

اثبات کنید که شما یک نابغه هستید. اگر هنوز گارسون اصلی را از غیر واقعی تشخیص ندادید، اشکالی ندارد. آزمون تصویری شناخت گارسون واقعی یک تمرین واقعی برای شناخت تیزبینی و مهارت های شما در قسمت جزئی نگری بود. می توانید به بالا برگشته و با دقت بیشتری تصویر آزمون تصویری شناخت گارسون واقعی را بررسی کنید.

احتمالاً بپسندید: 3 تفاوت بین دو تصویر رو نهنگ رو تو 8 ثانیه پیدا کن!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:یکی از این افراد بخاطر بیماری به زودی می میره، فقط باهوشا متوجه میشن!؟

پاسخ آزمون تصویری شناخت گارسون واقعی: بیگانه یا گارسون غیر واقعی در سمت راست تصویر شما قرار دارد، زیرا او  دو دست چپ دارد. دقت کنید.این فرد بیگانه یه دستان رنگی مرد اشاره می کند و آن را دلیلی بر بیگانه خواندن مرد می داند. در حالی که مرد گارسون دستان خود را خالکوبی کرده است.

شاید بپسندید: آدم عملگرا هستی یا محافظه کار و متفکر | این تست را انجام دهید تا متوجه شوید!

پاسخ آزمون تصویری شناخت گارسون واقعی

امیدوارم از آزمون تصویری شناخت گارسون واقعی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالا بپسندید: تست قدرت بینایی: گوجه فرنگی را در مزرعه پیدا کن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: اگه مثل هرکول پوآرو زرنگ باشی بابای نوزاد رو شناسایی می کنی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: اگر چشات تیز مثل شاهین باشه، اشکال تصویر زوج خوش‌تیپ رو پیدا می کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: بازی فکری ریاضی: اگر 3+4=19، 5+6=41، 2+7=51، باشد 1+3=؟ چند می شود!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: شرلوک هولمز باشی در یک نگاه مادر کودک را شناسایی می کنی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: 3 تفاوت تصویر دخترک باغبان را پیدا کنی، دقیق و تیزی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:حکایت ضرب المثل تا بوق سگ کار می کنم!

شاید برایتان جالب باشد

قصه عامیانه ارمنی: داستان بازرگان طماع و هیزم شکن فقیر!

معمای ریاضی چالشی که بیش از ۵۰ میلیون بار منتشر و ذهن هزاران نفر را درگیر کرد (+عکس)

کدومیکی از این خانم خوشکلای شبیه هم، همسر واقعی مرد تصویره!؟

اگه تو 10 ثانیه تفاوت های دو کدوی هالووین را پیدا کنی، دقت ات عالیه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا