;
تفریح و سرگرمی

تست هوش: پدر دختر کوچولوی در حال بازی کیه!؟

آزمون تصویری شناخت پدر دختر: آیا جرأت این را دارید که خود و توانائی های خود را با آزمون شناخت پدر دختر امتحان کنید. آزمونی که تنها 5 درصد از شرکت کنندگان در این معمای تصویری توانستند آن را حل کنند. به گفته طراح این آزمون، فقط یک نابغه واقعی که دارای چشمانی تیزبین چون عقاب و دقت و تمرکزی همچون کارآگاهان پلیس هستند، می توانند آن را در زمان تعیین شده 5 ثانیه ای رمزگشایی و تحلیل خود را ارائه دهند.

پس فرصت را غنیمت شمرده و با کمک آزمون تصویری شناخت پدر دختر بررسی کنید که مهارت های منطقی و شناختی شما چگونه است؟ آیا می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن آن را رمزگشایی کنید یا خیر؟  پس اگر “کارآگاه” خوبی هستید، می توانید این معمای تصویری جالب را که با عنوان آزمون تصویری شناخت پدر دختر، در بخش تفریح و سرگرمی چشمک منتشر شده است را حل کنید. با مجله خبری چشمک و آزمون تصویری شناخت پدر دختر همراه باشید.

شاید بپسندید: حکایت میراث پیرمرد برای پسرانش | داستان سه میراث بی ارزش پیرمرد به پسرانش که ثروت ساز شدند!

آزمون تصویری شناخت پدر دختر

شما همواره می توانید جذاب ترین، پیچیده ترین و چالش برانگیز ترین سوالات و  معماهای تصویری را به همراه پاسخ در مجله خبری چشمک دنبال کنید. همکاران ما در مجله خبری چشمک تلاش دارند با انتشار این معماهای تصویری هم لحظاتی خوشی را برای اوقات فراغت شما رقم بزنند و هم در رشد و توسعه مهارت های فردی و شناختی شما نقش داشته باشند. شما با کمک این آزمون ها می توانید توانائیهای خود را بهبود ببخشید. پس با چشمک همیشه همراه باشید و این آزمون ها را با دوستان و نزدیکان خود همرسانی کنید.

اگر اغراق نباشد،آزمون تصویری شناخت پدر دختر آنقدر چالشی است که تنها 5 درصد از افراد در اولین تلاش موفق شدند پاسخ صحیح را ارائه دهند. این معما از آن حیث پیچیده است که ذهن و مغز ما عادت کرده است به کلی نگری و دیدن جزئیات برای او سخت است. پس اگر می خواهید پیروز آزمون تصویری شناخت پدر دختر باشید، تلاش کنید دقت خود را متمرکز کرده و با نگاهی دقیق تصویر آزمون را بررسی کنید.

شما در تصویر آزمون تصویری شناخت پدر دختر با سه فرد بزرگسال و یک کودک در پارک مواجه هستید. یکی از مردان تصویر آزمون تصویری شناخت پدر دختر، پدر این دختر کوچولو است. به نظر شما کدومیک از افراد تصویر می تونه پدر این دختر کوچولو باشه!؟ اگر در 5 ثانیه پدر دختر را شناسایی کنید شما کاملا یک نابغه هستید.

شاید بپسندید: یکی از نمادها را انتخاب کن تا بعدش بگم دقیقا چه جور آدمی هستی!؟

پاسخ آزمون تصویری شناخت پدر دختر

شاید بپسندید: اگر ببر مخفی را در تصویر تشخیص دهید، جزو 1 درصد تیزبین جهان اید!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: یه چیز تو تصویر بابانوئل درست نیست، اون چیه!؟

.

 

 

 

احتمالا بپسندید: کدومیکی از این خانم خوشکلا همسر واقعی این مرد هست!؟

پاسخ آزمون تصویری شناخت پدر دختر

احتمالا درجه سختی آزمون تصویری شناخت پدر دختر، شما را گیج کرده است و هنوز به دنبال پاسخ هستید، اشکالی ندارد. می توانید زمان بیشتری را در اختیار داشته باشید. به دنبال یک نشانه کوچک باشید تا این آزمون را رمزگشایی کنید.

بیشتر بخوانید: افسانه گنج گمشده | قصه جوانی که در خواب نشانی گنجی را به او می‌گویند و او به دنبال گنج به راه می‌افتد!

.

.

.

 

.

.

احتمالاً بپسندید: داستان شرط چهل دروغ: حکایت چوپانی که چهل دروغ گفت و با دختر پادشاه ازدواج کرد!

پاسخ آزمون تصویری شناخت پدر دختر: ما پاسخ را در تصویر زیر علامتگذاری کرده ایم. اگر دقت کنید هم دختر کوچولو و هم مرد قوی هیکل یک نقاشی جالب روی دست خود دارند. احتمالاً دختر کوچولو این نقاشی را روی بازوی پدرش کشیده باشد. برخی به پارچه سبزرنگی که به دست دختر و فرد روبروی او وجود دارد اشاره کرده اند. اگر دقت کنید فرد روبروی این دختر هم بچه ای کم سن و سال و نوجوان به نظر می رسد. احتمالاً این دو خواهر و برادر هستند و پدرشان مرد قوی هیکل تصویر است.

شاید بپسندید: تست قدرت دید: 2 کودک مخفی تصویر را در 7 ثانیه پیدا کن!

آزمون تصویری شناخت پدر دختر

 

امیدوارم از آزمون تصویری شناخت پدر دختر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: تست بینایی: چشمات تیز مثل عقاب باشه وزغ های مرداب را پیدا می کنی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: چیستان: متعلق به شماست، اما افراد دیگر هم از آن استفاده می كنند!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگر تفاوت دو تصویر گربه های بازیگوش را پیدا کنی چشمات مثل شاهین تیزه!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

از لحاظ منطقی کدومیکی از این دو کودک در معرض خطر قرار دارد!؟

حکایت زن و شوهر لجباز| داستان مردی که زن شد تا شرط را نبازد!

اگر سه تفاوت تصویر سگ شکاری را پیدا کردی، حتماً برای خودت اسپند دود کن!

با دلیل بگو که کدوم پرستار میخاد نوزاد را از بیمارستان بدزده!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 10 =

دکمه بازگشت به بالا