;
تفریح و سرگرمی

کدومیکی از مسافرا بارداره!؟ | افراد با ضریب هوشی بالا تو یه نگاه متوجه میشن!

آزمون تصویری شناخت فرد باردار: کاملاً واضح است و بر کسی پوشیده نیست که یکی از مزیت های خوب بازی های فکری، جنبه سرگرم کنندگی آن هاست. به خصوض پس از فراگیری بیماری کرونا، سرگرمی ها در اینترنت فراگیرتر شدند. به گونه ای که بخش  قابل توجهی از صفحات شبکه های مختلف اجتماعی از توئیتر تا فیس بوک و … را سرگرمی هایی همچون انواع و اقسام بازی های فکری تشکبل می دهد. به هر صورت باید گفت که بازی های فکری علاوه بر اینکه اوقات فراغت را پر می کنند، می توانند زمینه را برای ورزش مغز نیز فراهم کنند.

محققان و دانشمندان حوزه سلامت معتقدند که بخشی از بیماری های مغز در کنار نوع سبک زندگی و تغذیه، مربوط به کم تحرکی مغز و ذهن است. لذا با کمک بازی های فکری می توان، مغز و ذهن را ورزش داد و از بیماری هایی همچون آلزایمر و … پیشگیری کرد. از سوی دیگر زمینه توسعه و رشد مهارت ها و توانائی های شناختی را فراهم نمود. آزمون تصویری شناخت فرد باردار مجله خبری چشمک از جمله همین بازی های فکری است که شما برای پیدا کردن فرد باردار تصویر، باید از تمام دقت و تمرکز خود استفاده کنید. با چشمک و آزمون تصویری شناخت فرد باردار همراه باشید.

شاید بپسندید:تست شخصیت: منظره ای که انتخاب می کنی نشان می دهد که چقدر در زندگی ریسک پذیری!؟

آزمون تصویری شناخت فرد باردار

بر اساس آنچه در پاراگراف های بالا اشاره شد، مجله خبری چشمک بهترین و چالش برانگیزترین بازی های فکری را در حوزه سوالات و معماهای تصویری برای شما به اشتراک می گذارد. شما با مراجعه به وب سایت چشمک و بررسی و تحلیل این ازمون ها می توانید ذهن و مغز خود را به صورت روزانه ورزش دهید. در صورتی که مرتب این فعالیت ها را ادامه دهید، پس از مدتی متوجه خواهید شد که ذهن تان متمرکزتر و نگاه تان به پدیده ها جزئی نگرانه شده است. پس با مجله خبری چشمک همراه باشید و مطالب آن را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.

در تصویر آزمون تصویری شناخت فرد باردار شاهد حضور چند نفر در یک گیت امنیتی که احتمالاً یک فرودگاه است، هستید. تصویر عجیبی در مقابل چشمان شما قرار گرفته است. دو زن و یک مرد که وظیفه امنیتی دارد در تصویر مشاهده می شوند. اما سوالی که آزمون از شما می پرسد این نکته است که کدامیک باردار است؟ اگر شما چشمانی عقابی و دقت و تمرکزی عالی داشته باشید به آسانی می توانید پاسخ آزمون تصویری شناخت فرد باردار را در 5 ثانیه ارائه نمائید.

با هم تصویر آزمون تصویری شناخت فرد باردار را مرور می کنیم.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل دیوار موش داره موشم گوش داره!

آزمون تصویری شناخت فرد باردار

شاید بپسندید: یکی از کوله پشتی ها را انتخاب کن تا بگم کلاً چه جور آدمی هستی، کینه توز یا مهربان!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست شخصیت: آیا می دانید دیگران شما را با کدام ویژگی خاص می شناسند!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: نبوغ ریاضیاتی خودت را با حل معادله تصویری اثبات کن!

پاسخ آزمون تصویری شناخت فرد باردار

احتمالا تاکنون پاسخ آزمون تصویری شناخت فرد باردار را پیدا کرده اید.اگر هنوز گیج هستید و زمان بیشتری برای پاسخ می خواهید، می توانید به بالا برگردید و جزئیات تصویر آزمون تصویری شناخت فرد باردار را بیشتر بررسی کنید.

شاید بپسندید: 3 تفاوت تصویر سنجاب بامزه رو تو 10 ثانیه پیدا کنی، چشای تیز مثل عقاب داری!

آزمون تصویری شناخت فرد باردار

شاید بپسندید: تست قدرت تمرکز: 10 ثانیه فرصت دارید تا تعداد کرگدن های تصویر را پیدا کنید!

 

.

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: معرفی زیباترین و محبوب ترین پرنسس های دیزنی+تصاویر

پاسخ آزمون تصویری شناخت فرد باردار: کاملا درست گفتید. در این تصویر هیچکس باردار نیست. فرد اول از سمت چپ یک مرد است و وظیفه بازرسی وسایل مسافران را به عهده دارد. زن وسطی نیز مقداری وسایل را زیر لباس خود پنهان کرده است که کاملا مشخص است. شاید او تلاش کرده با حامله جلوه دادن خود، خود را از ایستادن در صف های طولانی امنیتی نجات دهد. فرد سوم نیز یک مرد است که کلاه گیس زنانه گذاشته است. احتمالا او تصمیم شومی دارد که چنین کاری کرده است. لذا در این تصویر هیچ کس باردار نیست!؟

شاید بپسندید: اگر چشمات مثل عقاب باشه 3 تفاوت تصویر جوجه تیغی را در 10 ثانیه پیدا می کنی!

پاسخ آزمون تصویری شناخت فرد باردار

امیدوارم از آزمون تصویری شناخت فرد باردار استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید. 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: چشات تیز باشه توستر متفاوت را در یک نگاه شناسایی می کنی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: تست شخصیت: در مواجه با شرایط سخت، چیکار می کنی!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: کدومیک از این سه زن تنها، متهم فراری را تو خونه اش پنهون کرده!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: با حل این معادله تصویری در کمتر از 10 ثانیه می توانید ضریب هوشی خودتان را ارزیابی کنید!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: فقط باهوشا در یک نگاه میتونن بگن چند نفر در این کمپینگ حضور دارند!؟

 

شاید برایتان جالب باشد

اگه نابغه ریاضی هستی، با توجه به معادلات دیگر، عدد مربوط به معادله آخر را پیدا کنید!

داستان شنیدنی شتر خوش باور، عاقبت ساده دلی و اعتماد به دشمن!

 تیز و دقیق مثل عقاب باشی در 1 دقیقه تمام تفاوت های تصویر مغازه نانوایی را پیدا می کنی!

با انتخاب یکی از این 3 درخت سبک رابطه خود با دیگران را شناسایی کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا