;
تفریح و سرگرمی

تست هوش: کدومیک از این دو بزرگوار آرایشگر نیست!؟

آزمون تصویری شناخت آرایشگر تقلبی: در آزمون تصویری شناخت آرایشگر تقلبی امروز شما به دنبال پاسخ به این سوال باشید که اساساً چه کسی آرایشگر اصلی نیست؟ معمای تصویری امروز را که با عنوان آزمون تصویری شناخت آرایشگر تقلبی در مجله خبری چشمک منتشر شده است را حل کنید و به همه اثبات کنید که واقعا کسی به تیزبینی، زیرکی و قوه تحلیل شما در میان اطرافیانتان وجود ندارد. برای اثبات این موضوع با آزمون تصویری شناخت آرایشگر تقلبی و مجله خبری چشمک همراه باشید.

به واقع یک کارآگاه واقعی قادر خواهد بود این معمای تصویری را در 5 ثانیه حل کند. شاید زمان محدود این آزمون به این علت باشد که شما را برای تمرکز کردن آموزش دهد. تمرکز کردن سریع و دقت صد در صدی می تواند به شما در بالا بردن توانائیهای فردی و شناختی شما کمک کند. لذا تلاش کنید این آزمون و آزمون های مشابه مجله خبری چشمک را از دست ندهید. این آزمون ها می توانند به خوبی شما را برای تبدیل شدن به یک نابغه آماده کنند.

شاید بپسندید: حاصل عبارت فوق چند می شود | خیلی ها اشتباه جواب دادن!

آزمون تصویری شناخت آرایشگر تقلبی

نتایح موجود در صفحه فیس بوک آزمون تصویری شناخت آرایشگر تقلبی نشان می دهد که تنها 25 درصد از مشارکت کنندگان در این آزمون توانستند در زمان اول و اولین تلاش آن را رمزگشایی و حل کنند. ما برای موفقیت شما در این تست تصویری، توصیه می کنیم که کارهایتان را به کناری بگذارید و تمام جزئیات عکس را مورد بررسی قرار دهید تا راه حل معما را پیدا کنید.

چه کسی آرایشگر نیست؟ این چالش تصویری، شامل دو زنی است که هر کدام به یک ارایشگاه مراجعه کرده اند. همه چیز در نگاه اول نرمال و طبیعی به نظر می رسد. اما آیا فکر نمی کنید که آرایشگرها واقعا ارایشگر نیستند. کدامیک ناشی است!؟ زودتر او را شناسایی کنید و به زن نگون بخت اطلاع دهید تا مبادا موهایش خراب شود. برای این کار شما 5 ثانیه فرصت دارید. آیا برای رمزگشایی آزمون تصویری شناخت آرایشگر تقلبی اماده اید؟ خوب، شروع کنید. زمان شما شروع شد.

شاید بپسندید: اگر نکته سنجی، بگو همسر آقای خوش تیپ عصبی کیه!؟

آزمون تصویری شناخت آرایشگر تقلبی

شاید بپسندید:داستان شنیدنی پیرمرد برزگر و خرس طماع!

 

 

 

 

شاید بپسندید: حکایت زنان حیله گر و جذاب و قول و قرار در حمام+ قسمت اول

.

 

 

.

شاید بپسندید: آزمون دقت ذهن: تنها عده کمی قادر به دیدن خرگوش پنهان تصویر هستند!

پاسخ آزمون تصویری شناخت آرایشگر تقلبی

اگر در تلاش اول نتوانستید راه حل آزمون تصویری شناخت آرایشگر تقلبی را پیدا کنید، ناراحت نشوید. شما به این علت که توانستید مغز خود را ورزش دهید، برنده هستبد. پس بهتر است برای بار دیگر با دقت و تمرکز به کل تصویر نگاه کنید، همچنین سعی کنید هیچ نوع حواس پرتی نداشته باشید.

شاید بپسندید: چیستان: دختر و یا پسر باباته ولی خواهر و برادرت نیست!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: فقط 8 درصد افراد قادر به شناسایی گربه بین جغذها در عرض 10 ثانیه بودند!

پاسخ آزمون تصویری شناخت آرایشگر تقلبی: مرد سمت چپ واقعا یک ارایشگر نیست. او تلاش دارد تا با استفاده از یک حشره کش برای حالت دادن موهای مشتری استفاده کند. او فکر می کند هر چیزی که بشود اسپری کرد برای حالت دادن مو مناسب است. در عین حال او غیر از قیچی و حشره کش هیچ وسیله آرایشگاهی همراه ندارد. برخی دیگر معتقدند که هر دو ناشی هستند. برای مشتری از پیش بند اصلاح استفاده نکرده اند و می خواهند اصلاح را شروع کردند. این مسئله باعث تعجب هر دو مشتری شده است. اما در کل آرایشگر سمت چپ از سمت راستی ناشی تر است.

به این ترتیب می توان گفت که هیچکدام آرایشگر نیستند و این مسئله از نگرانی و عصبانیت مشتری ها عیان است!شما چه فکر می کنید. در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

شاید بپسندید: چیستان: کدام شهر است که اگر حرف آخرش را برداریم متضاد نسیه می شود!؟

آزمون شناخت آرایشگر تقلبی

امیدوارم از آزمون تصویری شناخت آرایشگر تقلبی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: حکایت حرف مفت زدن| اصطلاح حرف مفت نزن از کجا آمد!؟

برایتان جالب خواهد بود

چه کسی مرد نگون بخت را در رستوران مسموم کرده است!؟

ضرب المثل آواز خر در چمن | حکایت مردی که در حمام آواز می خواند و فکر می کرد که خواننده است!

کدامیک از افراد کافه می تواند یک قاتل باشد!؟

چیستان: آن چیست که اگر گریه کند می‌میرد!؟

تست قدرت دید: عروسک خرسی را بین خرس های قهوه ای واقعی پیدا کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + بیست =

دکمه بازگشت به بالا