;
تفریح و سرگرمی

این معادله را در 10 ثانیه حل کن و اثبات کن در حل معادلات ریاضی رو دست نداری!

آزمون تصویری ریاضی با معادله خفن: اگر به حل پازل علاقه دارید، این چالش یکی بهترین پازل ها و بازی فکری در نوع خود است. این معما تمرینی است که به بهبود توانایی شناختی شما کمک می کند. هدف یافتن پاسخ این معادله است. در نگاه اول آسان به نظر می رسد، اما شما باید به سرعت آن را با استفاده از هوش ریاضی خود حل کنید. بسیاری از مردم شکست خوردند و از عملکرد خود بسیار ناامید شدند. اما اگر استراتژی خوبی برای یافتن آن ایجاد کنید، قطعا برنده خواهید شد. بنابراین، تمرکز کنید و پاسخ واقعی را پیدا کنید.

این پازل چگونه کار می کند؟ هدف از این چالش انجام یک محاسبه ذهنی بسیار سریع است. بنابراین قبل از شروع باید تمام اعداد را به دقت به خاطر بسپارید. از آنجایی که هدف یافتن پاسخ این محاسبه تصویری است. شاید در نگاه اول حل این معادله بسیار آسان به نظر برسد. با این حال، اگر به اندازه کافی تمرکز نداشته باشید، ممکن است شکست بخورید. با مجله خبری چشمک و آزمون تصویری ریاضی با معادله خفن همراه شوید.بهترین راه برای ادامه دادن، آرامش و تحلیل دقیق ریشه مشکل است. همچنین می توانید روش های مختلفی را برای رسیدن به نتیجه نهایی امتحان کنید.

شاید بپسندید:فقط باهوشا در یک نگاه میتونن بگن چند نفر در این کمپینگ حضور دارند!؟

آزمون تصویری ریاضی با معادله خفن

چرا انجام چنین فعالیتی برای شما می تواند مفید باشد؟ این نوع تمرین از حافظه بلند مدت استفاده می کند. علاوه بر این، ناحیه خاصی از مغز را تحریک می کند، ناحیه ای که با افسردگی مرتبط است. بنابراین، استفاده از آن به مبارزه با اضطراب و استرس کمک می کند.

بنابراین راهی برای فراموش کردن تمام مشکلات زندگی روزمره و در عین حال سرگرمی است. علاوه بر این، چنین عملیاتی باعث افزایش اعتماد به نفس و همچنین تقویت عزت نفس می شود. از آنجایی که این محاسبه نیازی به ماشین حساب ندارد، انجام موفقیت آمیز به شما شادی واقعی می دهد. پس با انجام آزمون تصویری ریاضی با معادله خفن که خوشحال میشی یا نه؟ با انجام آزمون ریاضی با معادله خفن اثبات کنید که یک نابغه تمام عیار هستید.

شاید بپسندید:اگه مجموع ارزش ساندویج، پسرک و کتونی را در 10 ثانیه پیدا کنی، واقعاً نابغه ای!؟

آزمون تصویری ریاضی با معادله خفن

شاید بپسندید: اگه تو 10 ثانیه تفاوت های دو کدوی هالووین را پیدا کنی، دقت ات عالیه!

 

 

.

.

احتمالاً بپسندید: با دلیل منطقی بگو کدومیکی از افراد تصویر مدیر یه شرکته!؟

.

.

.

.

بیشتر بخوانید: تا چه اندازه منظم و مرتب هستی!؟ | فقط کافیه بگی چه جوری از خمیردندان استفاده می کنی!

پاسخ آزمون تصویری ریاضی با معادله خفن

آیا راه حل و پاسخ آزمون تصویری ریاضی با معادله خفن را پیدا کرده اید؟ اگر هنوز به دنبال یافتن پاسخ و عدد مناسب هستید می توانید از فرصت دوم خود استفاده کنید، چرا که فرصت اول شما به پایان رسیده است.

احتمالاً بپسندید: افسانه های مغرب زمین: داستان دختر آسیابان که پوشال کاه را به طلا تبدیل می کرد!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست هوش: اگه خیلی باهوشی، سریع بگو عدد وسط دایره چی میشه!؟

پاسخ آزمون تصویری ریاضی با معادله خفن: در اینجا راه حلی است که مدت ها در انتظار آن بودیم. پاسخ عدد 1 است. اگر استراتژی خوب یا آشنایی با اولویت محاسبه را داشتید، مطمئناً این نتیجه را خواهید داشت. برای یافتن آن، نیازی به توسعه هیچ فرمولی نیست، فقط باید از خلاقیت و هوش خود استفاده کنید. اگر موفق شدید، به شما تبریک می گویم!

شاید بپسندید:با پیدا کردن پلنگ مخفی تصویر ثابت کن که چشات مثل شاهین تیزه!

پاسخ آزمون تصویری ریاضی با معادله خفن

امیدوارم از آزمون تصویری ریاضی با معادله خفن استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: گرگی را که در کمین بزهاست را شناسایی کنی، چشات مثل عقابه!

 

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: ماهیت واقعی خود را کشف کنید: درون گرا هستید یا برون گرا؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: سرباز مخفی که در کمین سرباز اصلی است را پیدا کن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: محافظه کاری یا ماجراجو؟ انتخاب یکی از گل های سفید پاسخ را افشا می کند!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: یکی از درخت های پائیزی را انتخاب کن تا بفهمی آدم احساسی هستی یا منطقی!؟

برایتان جالب خواهد بود

داستان ضرب المثل یک خشت هم بزار در دیگ!

یکی از این 3 نفر در لحظات اخیر گروگان گرفته شده است، اون کیه!؟

چیستان: اگر حرف آخر این رنگ را برداریم، یک جانور می‌ شود؟

با انتخاب یکی از این خرگوش ها می تونی اطلاعات جالبی را درباره خودت و اطرافیانت بفهمی!

نوشته های مشابه

13 دیدگاه

 1. اشتباه نوشتید ضرب بر تقسیم مقدم است
  اول پرانتز که میشه ۱۲
  بعد ضرب که میشه ۲۴
  بعد تقسیم که میشه۲

  1. شما اشتباه نوشیتید وقتی یک معادله میدهند که توی اون ضرب تقسیم باشی اونی که سمت چپ تر اول باید انجام بشه

 2. سلام.جناب آدمین نبایدهرمطلب نادرستی رونمایش بدید.مخصوصامطالب مهمی مثل ریاضیات که موردتوجه دانش آموزان قرار میگیره.وقتیکه مسئله ریاضی‌ای مثل این مورد روجوابش رواشتباه مینویسید،باعث بدآموزی میشه.جواب صحیح 2 میشه.خواهشادرقراردادن مطالب درسایتتون کمی بیشتر دقت کنید

 3. نه اول پرانتز
  دوم بین ضرب و تقسیم هر کدوم سمت چپ باشه
  و سوم بین عدد و جواب پرانتز چون علامت نیست باید ضرب بشه

 4. اول پرانتز و کروشه
  دوم توان و جذر
  سوم ×÷ به ترتیب از چپ
  اگر اینطور بود جواب شما درست بود
  (9+3)×2÷48
  .
  ولی الان اول پرانتز و چون عدد پشت پرانتز وجود داره و علامت×قید نشدهحکم یک جمله ریاضی رو داره و جزو محاسبه پرانتز حساب میشه
  ۱۲×۲=۲۴
  ۲=۲۴÷۴۸
  RESULT=2

 5. جواب ۲۸۸ میشه اول ۴۸ تقسیم بر ۲ میکنیم که جواب میشه ۲۴ بعد ۲۴ رو ضربدر ۹ و ۳ می کنیم و اعداد ۲۱۶ و ۷۲ رو با هم جمع می کنیم و جواب میشه ۲۸۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا