;
تفریح و سرگرمی

آزمون تشخیص گرگینه سوپرمارکت: فقط نابغه ها میتونن پاسخ بدن: گرگینه تصویر کیه!؟

آزمون تشخیص گرگینه سوپرمارکت: هزاران نفر از این معمای تصویری جدید شگفت زده شدند. دلیل؟ سطح دشواری بالایی دارد که آن را بر خلاف تصاویر دیگر منحصر به فرد می کند، حتی از هر 10 کاربر فقط 3 نفر در زمان تعیین شده موفق به یافتن پاسخ شده است. آیا برای نشان دادن ظرفیت ذهنی خود آماده اید؟ در آزمون تشخیص گرگینه سوپرمارکت می توانید مشاهده کنید که سه نفر در حال خرید در سوپرمارکت هستند، اما تنها یکی از آنها یک گرگینه خطرناک است. کدامیکی گرگینه است!؟

احتمالاً بپسندید: آزمون تشخیص خدمتکار قاتل: یکی از این سه تا زن کسی رو تو هتل کشته، اگه باهوشی پیداش کن!

هیچ چیز مانند یک تست یا ازمون تصویری نمی تواند مار را سرگرم کند. معمایی که در عین جذاب بودن بتواند به خوبی توانایی های شناختی ما را به چالش بکشد. آزمون تشخیص گرگینه سوپرمارکت از جمله این آزمون هاست که شما را هم سرگرم و هم گرفتار خواهد کرد. گرفتار ارائه یک پاسخ درست. با مجله خبری چشمک و آزمون تشخیص گرگینه سوپرمارکت همراه باشید. زمان شما فرا رسیده است! با شناسایی فردی که یک گرگینه خطرناک است در مدت زمان 4 ثانیه ثابت کنید که نابغه هستید. قبل از شروع، برای شما آرزوی موفقیت تا در اولین تلاش پیروز شوید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی کارمند: میخای ببینی چقدر تیزبینی، پس کارمند واقعی شرکت را شناسایی کن!

آزمون تشخیص گرگینه سوپرمارکت

بازی های فکری، پازل ها و تست ها را می تواند از جمله سرگرمی های اصلی فضای اینترنت است. شما با انجام این تست ها و بازی های هوشی و تصویری می توانید توانائیهای شناختی خود را محک بزنید. بر همین اساس بازی فکر امروز که تحت عنوان معمای تصویری جنگل در چشمک منتشر شده است، یک تمرین ورزشی خوب برای مغز شما می باشد. شما باید تمام توجه خود را اختصاص دهید تا آزمون تشخیص گرگینه سوپرمارکت را رمزگشایی کنید.

احتمالاً بپسندید: افرادی که بینایی‌شان مشکل نداره، خیلی راحت چهره زن را در تصاویر مختلف این آزمون می‌بینند!+ 4 تصویر

درست نکردی؟ در اینجا ما فرصت جدیدی را به شما می‌دهیم تا به دوستان یا خانواده خود نشان دهید که می‌توانید در هر زمانی از روز اختلافات را حل کنید، اما فقط 4 ثانیه محدودیت زمانی خواهید داشت تا از دشواری آنها بکاهید. زمان شما از هم اکنون آغاز شد.

شاید بپسندید: کدوم یکی از این خانما تو چشم و هم چشمی دست همه رو بسته و این بار خودشو شاهزاده جا زده!

آزمون تشخیص گرگینه سوپرمارکت

.

شاید بپسندید: فقط هرکول پوآرو تو یه نگاه تونست مجرم تحت تعقیب را تو این تصویر شناسایی کنه!|خودتو امتحان کن!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست شخصیت براساس تعداد گرگ:بگو تو تصویر چند تا گرگ دیدی تا بگم چقدر آدم منطقی هستی!؟

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی خانم برندباز کی بید؟ یکیشون شیطون بلاست اگه گفتی کدوم؟

پاسخ آزمون تشخیص گرگینه سوپرمارکت

هنوز به دنبال پاسخ آزمون تشخیص گرگینه سوپرمارکت هستید. شاید پاسخ آنقدر اسان باشد که شما هنوز فکر می کنید. اشکالی ندارد. شما به هدف خود رسیده اید و برنده هستید. شما به صورت هر چند کوتاه ذهن و مغز خود را ورزش داده اید. می توانید بیشتر فکر هم فکر کنید. 3 ثانیه دیگر فرصت دارید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت پدر دختر: اگه فکر می کنی نکته سنجی، بگو پدر دختر کوچولو کدوم یکیه!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگر 12 اشتباه تصویر را پیدا کنی، دیگه یه لحظه صیر نکن، بخاطر اینکه چشم نخوری اسپند دود کن!

پاسخ آزمون تشخیص گرگینه سوپرمارکت: پیرزن گرگینه خطرناکی است، زیرا قدرت حمل یک سبد پر از محصولات غذایی را دارد. همچنین اگر دقت می کردید آثار خون در کوله پشتی اش دیده می شود، چیزی که چندان نرمال و عادی نیست.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی مسافر زمان: یه آدم از آینده در این تصویر حضور داره، کجاست!؟

پاسخ تشخیص گرگینه سوپرمارکت

شاید بپسندید: یکی از خرسا رو انتخاب کن تا بگم، میزان بلوغ عاطفی و فکری ات چقده!؟

امیدوارم از آزمون تشخیص گرگینه سوپرمارکت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: اگه خرس عروسکی رو تو این تصویر پیدا کردی،حتما بخاطر تیزبینی ات برا خودت اسپند دود کن!

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: کسی که با شما ازدواج می کنه، خوشبخت میشه!؟| یه دسته گل را انتخاب کن تا جوابش رو بفهمی!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: از چه چیز واقعاً نگرانی!؟ اگه میخای بدونی کافیه به عکس نگاه کنی و یکی از حیوونای خاص را انتخاب کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: فقط کسایی که دقت و تمرکز بالا دارند 6 تفاوت تصویر مزرعه را پیدا می کنند!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

 

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: حکایت فقیر پرخور و هیزم فروش از سری داستان های حکمت آمیز مثنوی معنوی

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: فکر می کنی جذابی!؟| یکی از گل ها را در تست شخصیت جذابیت انتخاب کن تا بفهمی!

چالش تصویری چیست؟

چالش تصویری یک جایگزین سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن حداکثر استفاده را ببرند. این شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. اما همگی برای افزایش دادن فعالیت های مغزی مفید هستند.

احتمالاً بپسندید:اگر دقت و تمرکزت 20 باشه، خیلی راحت 10 تا تفاوت اسب سمت راست و چپ را پیدا می کنی!

برایتان جالب خواهد بود

چی تو تصویر دیدی تا بگم چه جور آدمی هستی! | نتیجه شگفت زده ات می کنه!

قابل توجه باهوشا: کدومیکی از این دو تا یه آتش نشان واقعی نیس!

اگه قدرت دیدت مثل شاهینه، پس تفاوت های این تصویر زیبا را در 5 ثانیه پیدا کن!

اگر می خواهید اطرافیان خود را بشناسید، کافی است به انگشتان پای آنها دقت کنید!

اگه زندانی فراری حاضر در مراسم ازدواج را پیدا کنی، احتمالاً استعدادهای درخشان درس خوندی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا