;
تفریح و سرگرمی

از هوش کارآگاهی خود استفاده و بگوئید کدامیک از این دو زن تصویر در معرض خطر قرار دارد!؟

آزمون تشخیص زن در معرض خطر: این آزمون از شما می خواهد که شناسایی کنید چه کسی در معرض خطر قرار دارد؟ سوالات هوش تصویری به یک روند در شبکه های اجتماعی تبدیل شده اند. این سوالات به صورت های گوناگون ارائه می شوند. در نوع اول شما باید بتوانید تفاوت های موجود میان دو تصویر همسان را شناسایی کنید. در نوع دوم وجود یک خطا یا اشکال را بررسی کنید و در نوع سوم باید سوال تصویر را با قوه تحلیل و منطق خود رمزگشایی کنید.

تست شخصیت براساس حمل کیف: چگونه کوله پشتی یا کیف خود را حمل می کنید؟

آزمون تشخیص زن در معرض خطر از نوع سوالات هوش تصویری نوع سوم است. در این نوع سوالات علاوه بر تیزبینی باید از سطح قابل قبولی درک و توجه برخوردار باشید. با کمک آزمون تشخیص زن در معرض خطر می توانید به دیگران و خود اثبات کنید که یک نابغه واقعی در حل معماها و سوالات تصویری هستید. با مجله خبری چشمک و آزمون تشخیص زن در معرض خطر همراه باشید. یادتان باشد که این ازمون نیز با محدودیت زمان همراه است.

شاید بپسندید: اگر تیزبین و باهوشی، سریع بگو که کدامیک از این کارت های شناسایی پلیس، جعلی است!؟

آزمون تشخیص زن در معرض خطر

صدها کاربر در صفحه فیس بوک یکی از صفحات مربوط به تفریح و سرگرمی، از زمانی که آزمون تشخیص زن در معرض خطر منتشر شده است، در حال ارائه نظر و تحلیل هستند. آنان هر کدام منطق خاص خود را ارائه می دهند. شاید آزمون تشخیص زن در معرض خطربرای این کاربران یک سردرد ایجاد کرده است، چرا که به راحتی قابل حل نیست.

آزمون تشخیص زندانی فراری: فکر می کنی باهوشی، بگو زندانی فراری کدومیک از آدمای این فروشگاهه!؟

با توجه به این موضوع، این بار می خواهیم چالشی را که فقط برای نوابغ واقعی طراحی شده است را با همه خوانندگان خود به اشتراک بگذاریم. باید بدانید که فقط 5 ثانیه زمان دارید که باید از آن به بهترین شکل استفاده کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی فرد خاطی کلاس درس: باهوشی، نویسنده جمله روی تخته را شناسایی کن!

بیشتر از این منتظر نمانید و حواس پرتی ها را کنار بگذارید، توجه کنید و شروع به حل این معمای تصویری کنید. به یاد داشته باشید که ثانیه هایی که به شما داده ایم کم است، پس باید عجله کنید. شما در آزمون تشخیص زن در معرض خطر فقط باید به تصویر نگاه کنید و با شواهد و مدارک بگوئید که چه کسی در معرض خطر قرار دارد!؟

شاید بپسندید: بگو چه جوری دست میدی، تا بگم به لحاظ شخصیتی چه جور آدمی هستی!

آزمون تشخیص زن در معرض خطر

احتمالاً بپسندید: اگر در 3 ثانیه اشکال وحشتناک در مراسم عروسی را تشخیص بدی، واقعاً نابغه ای!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگر فکر می کنی باهوشی، بگو که کدام فرد تصویر در حال دروغ گفتن است!؟

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت خطاها در زمین فوتبال: تنها تیزبین ها می توانند 13 خطای زمین فوتبال را پیدا کنند!

پاسخ آزمون تشخیص زن در معرض خطر

اگر به این قسمت متن آزمون تشخیص زن در معرض خطر رسیدید، احتمالاً پاسخ را پیدا نکردید. ما 5 ثانیه دوم را هم در اختیارتان قرار می دهیم تا آزمون تشخیص زن در معرض خطر را رمزگشایی کنید.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی قاتل در دفترکار:اگر مهارت کارآگاهی داری،می‌تونی قاتل مرد کشته شده را پیدا کنی!

.

.

 

برایتان جالب خواهد بود: قبل از اینکه زامبی حاضر در کابین هواپیما به بقیه افراد آسیب برساند، او را شناسایی کنید!

 

.

.

احتمالاً بپسندید:تست سنجش ضریب هوشی: می تونی تو 4 ثانیه مشخص کنی که چه کسی را باید زودتر نجات داد؟

پاسخ آزمون تشخیص زن در معرض خطر: زن قرمز پوش در معرض خطر قرار دارد. اگر دقت کنید،  زن جوان آبی پوش تنها است،  اما اگر به دختر قرمز پوش نگاه کنیم، می بینیم که آنجا سایه مردی است که می تواند به او حمله کند تا تلفن همراهش را بدزدد. او نیز ترسیده است. احتمالاً دزد به او نزدیک بوده و او را تهدید جدی کرده است.

شاید بپسندید: آزمون تشخیص فرد ثروتمند: نکته سنجی خود را با شناسایی فرد ثروتمند تصویر اثبات کنید!

پاسخ زن در معرض خطر

شاید بپسندید: خطای عجیب تصویر چیست؟ امیدواریم زود پیدا کنید!!

امیدوارم از آزمون تشخیص زن در معرض خطر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: نحوه برخورد با افراد فضول: با یک فضول چطوری رفتار کنیم؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

در تصویر تست شخصیت شناسی اسب و چهره ابتدا چی دیدی،بگو تا بگم دقیقاً کی هستی!؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی زن بچه دار: با تیزبینی و هوش بالای خود تشخیص دهید که کدامیک از زنان، بچه دار است!؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

احتمالاً بپسندید: قابل توجه باهوشا: یکی از دو زن یک قاتل روانی است، در 3 ثانیه او را شناسایی کنید!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی خانواده ثروتمند در پارک: کدام خانواده ثروتمندتر است!؟

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

احتمالاً بپسندید: آزمون تشخیص زندانی مشکوک: باهوشا بگن که کدامیک از زندانیان تصویر در صدد فرار از زندان است!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید:تست شخصیت شناسایی در معرض خطر:اگر در شرایط تصویر قرار بگیرید، ابتدا چه کاری انجام می‌دهید؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی نکته عجیب در قطار: با پیدا کردن نکته تصویر، ثابت کنید که کارآگاهی تیزبین هستید!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

      احتمالا بپسندید: آزمون تشخیص احمق ترین فرد: احمق تر چه کسی است!؟

برایتان جالب خواهد بود

 

آزمون تشخیص فرد احمق: در این تصویر زمستانی چه کسی خنگ تر و احمق تره؟

اگر فکرمی کنی نکته سنجی، نکته عجیب تصویر دانش آموزان را در 3 ثانیه پیدا کن!

ببین گوشات شبیه کدوم یکی از گوش های تصویر داخل متن هست،تا بگم دقیقا چه جور آدمی هستی!؟

یکی از این دو زندانی یکی از اعضای مافیا و ثروتمند است، اما کدامیک!؟

آزمون شناسایی پرستار قاتل: اگر نکته سنج و دقیق باشی، خیلی سریع پرستار قاتل را پیدا می‌کنی!

شناخت قاتل فراری در رستوران: به پلیس کمک کنید تا قاتل زنجیره ای را در رستوران پیدا کند!

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. خب ممکنه سایه ب فرد عادی بوده باشه ولی اون یکی زیر قندیل های تیزِتیز ایستاده که ممکنه هر لحظه سقوط کنه🥺😒😰🤐😱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا