;
تفریح و سرگرمی

تست قدرت بینایی:آیا می‌توانید پلنگ برفی استتار شده را ببینید؟

یک عکاس هندی عکس‌های حیرت‌انگیزی از پلنگ‌های برفی استتار شده گرفته است. این عکس ها در پناهگاه حیات وحش کیبر در اسپیتی، هیماچال پرادش است. پناهگاه حیات وحش سرد بیابانی که در کرانه‌های رودخانه اسپیتی قرار دارد، به‌خاطر مشاهده پلنگ برفی‌اش محبوب است. منطقه کوهستانی پناهگاه و جمعیت طعمه هایی مانند گوسفندهای آبی هیمالیا، این منطقه را به خانه ای عالی برای پلنگ های برفی تبدیل کرده است. این تصاویر به تصاویری چالش برانگیز برای کاربران مجله خبری چشمک تبدیل شده است. شما در آزمون بینایی پلنگ برفی هندی باید بتوانید پلنگ برفی استتار شده را پیدا کنید. در واقع یافتن این پلنگ نشان می دهد که تا چه اندازه قدرت ذهن و بینایی شما عالی است.

شاید بپسندید: قدرت چشمتان را با پیدا کردن مداد در تصویر به رخ دیگران بکشید!

آزمون بینایی پلنگ برفی هندی

اسماعیل شریف، 41 ساله، اهل حیدرآباد در جنوب شرقی هند، از سال 2005 روی عکس‌های غروب، طلوع خورشید و حیات وحش کار می‌کند. پلنگ‌های برفی به سوژه مورد علاقه او تبدیل شدند. شریف با الهام گرفتن برای گرفتن تصویری از پلنگ برفی، دو سال را صرف تهیه تجهیزات کرد. اولین مشاهده پلنگ برفی او در پارک ملی همیس، لاداخ، در سال 2014 اتفاق افتاد.

در بهار 2021، چهار مورد از شگفت‌انگیزترین عکس‌های شریف از پلنگ‌های برفی استتار شده در کوه‌ها در مقابل منظره‌ای ناهموار و صخره‌ای در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شد و از خوانندگان دعوت کرد تا «پلنگ برفی را ببینند». یافتن هشت پلنگ در چهار تصویر تقریباً غیرممکن است و کاملاً در برابر منظره ناهموار و صخره ای استتار شده اند. لذا امروز هم مجله خبری چشمک یکی از تصاویر را با شما به اشتراک می گذاریم. به گفته شریف یافتن این پلنگ در کمتر از 10 ثانیه نشان می دهد که تا چه اندازه شما تیزبین هستید!؟

با دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: تنها تیزبین ها قادر به شناسایی اشتباهات تصویر در 20 ثانیه هستند!

آزمون بینایی پلنگ برفی هندی

برایتان جالب خواهد بود: در تصویر اول چی دیدی تا بگم دقیقا چه شخصیتی داری؟

.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست: به نظر شما مرد درون خانه نشسته است یا بیرون آن!؟

پاسخ آزمون بینایی پلنگ برفی هندی

پلنگ های برفی استاد استتار در کوه ها هستند. به گفاته شریف این پلنگ ها ممکن است درست در مقابل شما باشند و شما نتوانید آنها را ببینید. “به همین دلیل است که شما به یک چشم بسیار آموزش دیده و یک ذهن قوی نیازمند هستید. آیا شما این پلنگ را پیدا کردید!؟ آگر پیدا نکرده به پایین صفحه این آزمون مجله خبری چشمک مراجعه کنید.

شاید برایتان جالب باشد: آیا می توانید در کمتر از 3 ثانیه قارچ را بین عروس های دریایی پیدا کنید؟

اگر آماده باشید یک تصویر جالب دیگر را نیز مرور کنیم.

تصویر دوم

آیا در تصویر ذیل پلنگ خال خالی جنگلی را می توانید در یک نگاه تشخیص دهید. اگر این کار را انجام دهید، شما از دقت، تمرکز و بینایی خوبی برخوردار هستید. به تصویر نگاه کنید!

آزمون بینایی پلنگ برفی هندی

شاید برایتان جالب باشد: تست بینایی: آیا می توانید به دزدان دریایی برای یافتن گنج کمک کنید؟!

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تصویر دوم در آزمون بینایی پلنگ برفی هندی

آزمون بینایی

اهمیت پرداختن به این آزمون ها

چگونه در این پازل بصری چالش برانگیز عمل کردید؟ آیا احساس کردید که نورون های مغز شما فعال شدند؟ با این فعالیت ساده، به مقابله با کاهش طبیعی «ناهمسانگردی انتشار» کمک کرده‌اید. یعنی شما به معنای واقعی کلمه آب مغز خود را در جریان نگه داشته اید و به این ترتیب پیری، بیماری و آسیب را مهار می کند. هر چه از نظر ذهنی فعال تر باشید، آب راحت تر در بافت مغز حرکت می کند.

دکتر آرفناکیس از موسسه فناوری ایلینویز توضیح می‌دهد: «ناهمسانگردی انتشار بالاتر در بیماران مسن که فعالیت‌های شناختی مکرر دارند، نشان می‌دهد که این افراد دارای ویژگی‌های مغزی شبیه به افراد جوان‌تر هستند». بنابراین فعال نگه داشتن مغز خود با پازل هایی مانند این ممکن است به جوان نگه داشتن مغز شما بدون توجه به سن شما کمک کند.

امیدوارم از تست امروز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. این چی بود دیگه؟! 🤣 حتی با دیدن عکسی که جای پلنگ مشخص شده و زوم کردن روی عکس هم هنوز پلنگی دیده نمی‌شد. معلوم نیست سرش کجاس دمش کجاس! اصن واقعاً پلنگی در کار هست یا نیست! لااقل یه عکس باکیفیت آپلود کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا