;
تفریح و سرگرمی

اگه عدد مخفی این تصویر را تشخیص بدی، چشات هیچ مشکلی نداره!

آزمون بینایی با عدد مخفی: تست ها، سوالات هوش، بازی های فکری و پازل‌هایی که در شبکه های اجتماعی ارائه می شوند، راهی مطمئن برای محک زدن دقت، تمرکز و بینایی شما. این پازل ها مغز شما را به چالش می کشند و به شما گوشزد می کنند که تا چه اندازه مغز شما فعال است.  در آزمون بینایی با عدد مخفی بار دیگر دقت، تمرکز و قدرت بینایی شما را در وب سایت چشمک به چالش می کشیم.

شما با انجام اینن تست ها خواهید توانست، قدرت بینایی، تمرکز و دقت خود را بسنجید. اگر آماده هستید با چالش امروز وب سایت چشمک همراه باشید. در تصویر مربوط به آزمون بینایی با عدد مخفی زیر یک عدد از معرض دید پنهان شده است. آیا می توانید تشخیص دهید که عدد چیست؟ چه عددی در این تصویر پنهان شده است؟ با مجله خبری چشمک و آزمون بینایی با عدد مخفی همراه شوید

شاید بپسندید:قابل توجه چشم عقابیا: اگه قدرت دید بالا دارید تو یه نگاه بگید که گربه کجای تصویر قایم شده!

آزمون بینایی با عدد مخفی

در آزمون بینایی با عدد مخفی، شما با چنیدین عکس روبرو هستید. در هر کدام از این تصاویر، عدد پنهان شده است. تنها یک چشم تیز بین و یک مغز فعال می تواند در عرض 10 ثانیه عدد موجود در عکس را پیدا کنید. برای رمزگشایی از این بازی فکری، شما به دقت، تمرکز و همچنین صبر زیادی نیاز خواهید داشت.احتمالا خیلی از ماها نیاز به یک ذره بین خواهیم داشت. شما همواره می توانید جدیدترین تست ها و آزمون ها را در وب سایت چشمک مطالعه کنید. اگر آماده باشید به ترتیب، عکس را مرور می کنیم.

شاید بپسندید: اگه فکر می کنی رو دست همه باهوشا زدی، با دلیل بگو کدوم ظرف آب زودتر پر میشه!

آزمون بینایی با عدد مخفی

شاید بپسندید: اگه تو 10 ثانیه اشتباهات آشپزخانه خانم خانه دار را پیدا کنی، دقت و تمرکزت مثل عقابه!

.

.

.

.

شاید بپسندید:اگه دقت و تیزبنی ات مثل شاهینه، بگو اشتباه تصویر دخترک جلو آینه چیه!؟

 

 

 

.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل آخرش معلوم شد توی ظرف یارو چی بود

پاسخ آزمون بینایی با عدد مخفی

خوب اگر عدد را پیدا نکردید می توانید به این تصویر مراجعه کنید. این به معنای تسلیم نیست. شما با انجام پازل ها و تست مشابه در وب سایت چشمک می توانید، فعالیت های مغزی خود را افزایش دهید. با افزایش فعالیت های مغزی، توانائیهای شناختی شما را افزایش می دهد. خوب این شما و پاسخ.

شاید بپسندید: داستان تاریخی حماقت بشر انتها ندارد!

.

.

.

.

شاید بپسندید: شخصیت محافظه کار یا ماجرا جوی خود را با این تست شخصیت کشف کنید!

پاسخ آزمون بینایی با عدد مخفی: راه حل در این تصویر دیده شده است. این هم جواب. چقدر آسان.

شاید بپسندید:  اگه تو یه نگاه گربه دختر گردشگر رو پیدا کنی، چشات مثل عقابه!

پاسخ آزمون بینایی با عدد مخفی

شاید بپسندید: یکی از این دو زندانی از زندان فرار کرده، اما کدامیک؟ چطوری!؟

امیدوارم از آزمون بینایی با عدد مخفی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:اگه چشات مثل عقاب تیز باشه، شمع روشن پارک را پیدا می کنی!

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: داستان شنیدنی شیطان و زن مکار !

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: یکی از این 3 زن تظاهر می کند باردار است، کدامیکی است!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: چیستان: پسر مادربزرگ و پدربزرگ شماست، اما عموی شما نیست!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:در 10 ثانیه، چند گرگ را در تصویر شناسایی کردی!؟

 

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود

با پیدا کردن مقدار عددی برگها و گل، معادله آخر را حل کن!

حکایت مرد گل خوار و عطار قند فروش از داستان های پرمعنای مثنوی معنوی!

یه سگ خودش رو از چشم صاحبش مخفی کرده، اگه پیداش کنی چشات خیلی تیزه!

اگه 3 تفاوت دو تصویر دخترک تنها را تو 7 ثانیه پیدا کردی، حتماً برا خودت اسپند دود کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − شانزده =

دکمه بازگشت به بالا