;
خانواده و زناشوییزندگی

مرد بی تعهد: مردانی با این ۱۲ نشانه هیچ وقت به شما متعهد نمی شوند!

مرد بی تعهد: برای ازدواج و انتخاب شریک زندگی مناسب، نیاز به آشنایی بیشتر و شناخت قبل از ازدواج است. اما این شناخت و ارتباط هر روز وابستگی و دلبستگی دختران را نسبت به فرد مورد نظر افزایش می دهد. با این حال متاسفانه برخی از مردان در روابط با جنس مخالف، از تعهد و مسئولیت پذیری کمتری برخوردارند و دوست دارند بدون هیچ تعهدی فرد مورد نظرشان را به مدت طولانی کنار خود داشته باشند و عجله ای برای متعهد گشتن به یک رابطه درازمدت از خود نشان نمی دهند.

خانم ها پس از آشنایی با این مردان سوالاتی مانند آیا من را دوست دارد؟ آیا به من جدی فکر می کند؟ آیا روزی به من متعهد خواهد شد؟ در ذهن دارند. اگر شما نیز چنین سوالاتی در ذهن خود دارید، این بخش از خانواده و زناشویی را مطالعه کنید و با ویژگی های مردانی که هیچوقت به شما متعهد نخواهند شد، آشنا شوید.

بیشتر بخوانید: ویژگی های مردان بد: از مردانی با این ۱۰ ویژگی دوری کنید

مردانی با این ۱۲ نشانه هیچ وقت به شما متعهد نمی شود

۱.مردی که خیلی سریع پیش می رود

مرد بی تعهد، اگر با فردی آشنا شده اید که در همان جلسات اول آشنایی درخواست ازدواج می دهد، او آماده یک رابطه جدی نیست و به بلوغ لازم نرسیده است و به همان سرعت علاقه اش را از دست خواهد داد.

احتمالاً بپسندید: نشانه های علاقه مردان: ۸ نشانه واضح که مردی شما را دوست دارد

۲.مردانی که چیزی درمورد او نمی دانید

مردان عادت نشان دادن احساسات درونی شان را ندارند و در مورد در میان گذاشتن مسائل درونی خود با فردی دیگر بسیار سخت گیر هستند. اما اگر مردی درمورد زنی جدی باشد، همه چیز خود را با او در میان می گذارد و با او از آرزوها، ترس ها، امیدها و انگیزه هایش می گوید.

مردانی که نسبت به جنس مخالف خود متعهد نیستند، ممکن است ساعت ها با او حرف بزنند اما جزئیاتی درمورد زندگی خود نمی گویند. مردی که خود واقعیش را نشان نمی دهد و به طرف مقابل خود اجازه نمی دهد که ببیند درونش چه خبر است آینده ای برای خودش و او نمی بیند.

زمانی که مردی با شما درد و دل می کند روی تان سرمایه گذاری می کند و با سرمایه گذاری کردن روی شما خودش را به شما متعهد می کند. اگر می خواهید بدانید رابطه طرف مقابل تان درمورد شما جدی است یا خیر به چیزهایی که از او می دانید فکر کنید.

بیشتر بخوانید:‌ چرا مردان زنان را ترک می کنند؟ + رفتارهای زنانه ای که مردان را فراری می دهد

مرد بی تعهد

۳.مردی که نگاهش را کنترل نمی کند

اگر فرد مورد علاقتان حتی در حضور شما به خانم های دیگر توجه می کند، او نمی تواند به شما متعهد باشد و البته لیاقت شما را ندارد.

۴.مردی که همیشه از شما انتقاد می کند

مرد بی تعهد، اگر فرد مورد نظر شما برای شخصیت شما ارزش چندانی قائل نیست و همیشه شما را سرزنش می کند و یا در فکر تغییرتان است، از این رابطه خارج شوید.

۵.مردی که برای شما وقت ندارد

مرد بی تعهد، مردی که به شما توجه دارد برای شما در زندگی اش جایی باز خواهد کرد. او اگر مشغله زیادی داشته باشد نیز وقت برای شما دارد و اگر نتواند در دسترس باشد به شما پیامی دهد تا نگران نشوید.

مردانی که ارتباط خود را بدون دلیل با شما قطع می کنند و وقت برای شما ندارند، هیچ احترامی برای تان قائل نشده و به شما متعهد نخواهند بود و این رابطه چندان جدی نیست. زیرا او آزادی دارد هر کاری که دوست دارد انجام دهد و شما برای جاهایی که می رود و کارهایی که می کند عامل تصمیم گیرنده نیستید. اگر مردی واقعاً به شما توجه داشته باشد، جایی برای شما در زندگی اش باز خواهد کرد‎.

۶.مردی که از مسائل و مشکلاتش چیزی نمی گوید

اگر فرد مورد علاقه شما از مسائل و مشکلاتش چیزی نمی گوید، حرف نزدن او بخاطر غرور مردانه اش نیست. شاید دلیلش این است که رابطه با شما برایش جدی نیست و شما برایش کسی نیستید که برای دریافت حمایت و عشق بخواهد به او پناه آورد.

بیشتر بخوانید: جدایی از شوهر: این ۷  نشانه خبر بدی برای مردان دارد!

 مرد بی تعهد

۷.مردی که دوستانش در اولویت او قرار دارند

اگر فرد مورد نظرتان به شدت گرفتار کار است و تنها اوقات فراغت او آخر هفته است و ترجیح می دهد آخر هفته را با دوستانش بگذراند و برای شما وقت ندارد، او فرد متعهدی نیست.

۸.مردی که می گوید لیاقت شما را ندارد

مرد بی تعهد، اغلب مردان برای پایان دادن به رابطه خود این جمله معروف را می گویند پس هر وقت این جمله را شنیدید بدانید که رابطه شما برای او جدی نیست.

۹.مردی که می گوید به دنبال رابطه نیست

مرد بی تعهد، زمانی که مردی می گوید رابطه نمی خواهد، منظورش این است که رابطه با شما را نمی خواهد.پس اگر به شما می گوید که نمی خواهد وارد رابطه ای شود یا برای متعهد شدن مشکل دارد، از آن رابطه خارج شوید و به خودتان احترام بگذارید.

۱۰.مردی که شما را به خانواده اش معرفی نمی کند

مرد بی تعهد، اگر فرد مورد علاقه شما درباره خانواده خود حرفی نمی زند و زمان صحبت درباره خانواده او موضوع را عوض می کند او در مورد رابطه با شما جدی فکر نمی کند. برخی مردان، فرد مقابل خود را به دوستان شان معرفی می کنند اما این کار مهم نیست.

زمانی که در رابطه ای هستید، موضوع آشنا شدن با خانواده ها باید به میان آید و باید فرد مورد علاقه تان شما را به خانواده اش معرفی نماید. اگر فرد مورد نظرتان شما را به خانواده خود معرفی نکرد، بدین معنی است که رابطه تان برایش جدی نیست و او می خواهد به شما بفهماند که شما را در دنیای خود نمی بیند. اگر مردی درمورد شما جدی باشد، در جلسه معارفه شما به خانواده دوست دارد خانواده اش از شما خوششان بیاید و شما هم از آنها خوشتان بیاید.

۱۱.مردی که از صحبت درباره آینده طفره می رود

اگر شما هنگامی که در مورد آینده از او سوال می کنید، از صحبت یا برنامه ریزی کردن برای آینده اجتناب می کند و یا به شما می گوید آمادگی آن را ندارد و یا طوری رفتار می کند که حس می کنید تحقیر شده و یا محتاج او هستید، بدانید که تصمیم او در مورد شما چندان جدی نیست.

 

۱۲.مردی که شما را به قرار ملاقاتی واقعی و عاشقانه نمی برد

مرد بی تعهد، وقتی مردی برای آینده اش روی شما سرمایه گذاری می کند، به شما نشان می دهد که چقدر برای تان ارزشمند است و برای تحت تاثیر قرار دادنتان هر کاری از دستش بربیاید انجام می دهد. او اگر پول کافی نداشته باشد، راه های ارزان و خلاقانه ای پیدا می کند که نشان دهد دوست تان دارد.

اگر مردی برای قرار ملاقات های تان حداقل های خود را می گذارد و قرار ملاقات های شما شامل رفتن به سینما و فیلم دیدن و آشپزی کردن شما برای اوست، او شما و رابطه تان را جدی نمی گیرد.

بیشتر بخوانید: زبان بدن مردان: ۲۳ مهم ترین نشانه که یک مرد عاشق شما شده است  

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + هفده =

دکمه بازگشت به بالا