;
تفریح و سرگرمیزندگی

شخصیت شناسی از روی جوراب: با نگاه به جوراب طرف مقابلت او را بشناس که چجور آدمیه!

شخصیت شناسی از روی جوراب: اگر فکر می‌کنید کسی متوجه جوراب‌های شما نمی‌شود و به همین دلیل در تأثیری که شما ایجاد می‌کنید نقشی ندارند، بهتر است دوباره فکر کنید، چراکه اطرافیانتان متوجه آنها می شوند. مردم نه تنها متوجه جوراب های شما می شوند، بلکه بر اساس جوراب هایتان درباره شما قضاوت می کنند. تا حالا چیزی درمورد شخصیت شناسی از روی جوراب به گوشتان خورده، با ما در این بخش از تفریح و سرگرمی همراه شوید تا شخصیت طرف مقابلتان را تنها با نگاه کردن به جورابش پی ببرید.

بیشتر بخوانید: چقدر پیگیر و خستگی ناپذیری!؟ یکی از این 3 کاملیا را انتخاب کن تا متوجه شوی!؟

۱.جوراب مارک دار

افرادی که علاقه به پوشیدن جوراب مارک دار دارند، بیش از اندازه علاقه مند به دیده شدن و جلب توجه هستند و برایشان مهم است که تمام جزئیاتش پوشش آنهاف خاص و منحصربه فرد باشد.

شاید بپسندید: یعنی چشم شور به این میگن! بزکوهی رو ترکوند!

۲.جوراب مشکی ساده

جوراب های مشکی ساده یک انتخاب ایمن و محافظه کارانه برای ست کردن با اکثر لباس های غیر رسمی تجاری و شیک هستند. پوشیدن جوراب‌های مشکی با لباس‌های مناسب میهمانی، نشان می‌دهد که حواستان به همه چیز در اطراف و زندگی تان جمع است.

جوراب‌های مشکی نشان می‌دهند که شما تمایل ندارید از قواعد خود خارج شوید یا به خارج از چارچوب فکر کنید. اگر می خواهید خلاق یا جسور دیده شوید، جوراب های مشکی ساده این کار را انجام نمی دهند.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل بشنو و باور نکن!

۳.جوراب راه راه

اگر علاقه به پوشیدن جوراب های راه راه دارید پس احتمالا شما از آن دسته افرادی هستید که مرزها را به راحتی کنار زده و برای رسیدن به اهداف خود از همه موانع عبور میکنید. طرح راه راه جوراب،  برای افراد خلاق و افرادی که می دانند چگونه خود را جدی بگیرند عالی است.

احتمالاً بپسندید: جاه طلبی‌ات برای چیه!؟ | اگه خبر نداری یکی از خورشیدها را انتخاب کن تا بگم!

۴.جوراب های کهنه و سوراخ

شخصیت شناسی از روی جوراب، اگر جوراب‌های سوراخ‌دار یا رنگ‌ پریده می‌پوشید، به دنیا نشان می‌دهید که برایتان خیلی از مسائل، مهم نیست و متاسفانه این یعنی شما فردی نیستید که به ظاهرتان اهمیت کافی بدهید و به همین واسطه دیگران شما را فردی میبینند که چندان نمیتوان روی او حساب کرد. بی اهمیتی به ظاهر کم کم به بی توجهی به مسائل مهمتر هم سرایت کرده و نتیجه ای حاصل می شود که قطعا برایتان قابل پیش بینی است.

 احتمالاً بپسندید: ضریب هوشی‌ات رو با ایجاد 3 مثلث آن هم تنها با جابجایی 2 کبریت، ارزیابی کن!

۵.جوراب قهوه ای ساده

اگر لباس قهوه‌ای یا خاکی می‌پوشید، انتخاب جوراب‌های قهوه‌ای ساده نشان می‌دهند که می‌دانید چگونه لباس مناسب بپوشید و با رنگ‌ها هماهنگ شوید. با این حال، قهوه ای رنگی است که به لحاظ انرژی نسبتاً ضعیف بوده و جوراب های قهوه ای برای افرادی که می خواهند در معرض دید نباشند و حواس اطرافیان بیش از حد به جزئیات پوشش آنها پرت نشود، مناسب تر است. رنگ قهوه ای برای جوراب چندان محبوبیت ندارد اما اگر از جلب توجه هراس دارید، انتخاب خوبی برای شماست.

۶.جوراب سفید ساده

جوراب های سفید ساده، اسپرت و ورزشی هستند که پوشیدن آنها نشان می دهد که برای رفتن به هر جایی آماده هستید. افرادی که جوراب سفید را به هر رنگ جوراب دیگری ترجیح میدهند غالبا اعتماد بنفس بالاتری نسبت به دیگران داشته و از اینکه در هر جمعی، مدیریت گفتگو را در دست بگیرند هراسی ندارند.

شاید بپسندید: یه آبشار رو انتخاب کن تا بفهمی موقع عصبانیت‌، چه جوری کنترلش می کنی!

۷.جوراب رنگی رنگی

جوراب های رنگی در همه اشکالشان، نشان می دهد که شما اعتماد به نفس بالا داشته و حرفی برای گفتن دارید. شما مایلید که شخصیت تان در حال دیده شدن باشد. اگر بلد باشید رنگ ها را با هم هماهنگکنید و حس تعادل خوبی داشته باشید، استفاده از جوراب های رنگی به شما کمک می کند. معمولاً رنگ‌هایی را انتخاب می‌کنید که مکمل بقیه لباس‌هایتان هستند، رنگ‌های سرد با رنگ‌های سرد مانند آبی یا سبز، اما کنتراست نیز می‌تواند تأثیری جذاب داشته باشد.

شاید بپسندید: تست شخصیت: چه ارتباطی میان سبک مویتان و شخصیت تان وجود دارد!؟

شخصیت شناسی از روی جوراب

۸.جوراب های طرح دار

وقتی درباره جوراب های طرح دار صحبت میکنیم، شروع به مواجهه با عباراتی همچون جسورانه و با درایت در شخصیت فرد، می کنیم. استفاده از جوراب های طرح دار نشان می دهند که شما یک روش سازمان یافته و ساختار یافته برای انجام کارهایتان دارید و در کار شما احتمالاً همه چیز بی عیب است و در جای خود قرار دارد.

(ویدیو) یک لیوان از این آبمیوه خیابانی هندی بخوری،در برابر همه میکروب ها واکسینه میشی!

۹.بدون جوراب

انتخاب نپوشیدن جوراب با کفش هایی که معمولاً به جوراب نیاز دارند، نشان می دهد که شما فردی خشک و احتمالاً کمی عصبی هستید. به عقیده برخی نپوشیدن جوراب نشان از بد سلیقگی است اما همهیش نظرات یکسان نیست.

۱۰.جوراب تمیز

موافق هستید که از جوراب‌های تمیز، سالم و با رنگ زنده استفاده کردن، نشان‌دهنده زندگی سالم و محیطی آرام برای لباس‌پوشیدن است. البته باید توجه داشت که آدم‌های وسواسی از این قاعده ممکن است مستثنی باشند. آنها، با وجود داشتن جوراب‌های تمیز، خوشرنگ و درخشان، معمولاً به عنوان افرادی عصبی و کم‌طاقت شناخته می‌شوند که با ناخن‌جویدن یا نگاه‌های مستاصل و بی‌قرار، قابل تشخیص هستند.

شاید بپسندید:اگه هوش ریاضی‌ات خوب باشه، پاسخ معادله چهارم را در 9 ثانیه بدست بیار!؟

۱۱.رنگ جوراب زرد

شخصیت شناسی از روی جوراب، رنگ زرد به عنوان نماد دانش و زیرکی در نظر گرفته می‌شود و افرادی که جوراب‌های زرد را انتخاب می‌کنند، معمولاً افراد باهوشی هستند.

۱۲.جوراب آبی

شخصیت شناسی از روی جوراب، رنگ آبی به عنوان نماد صلح جویی شناخته می‌شود و افرادی که از جوراب‌های آبی استفاده می‌کنند، اعتماد به نفس بالایی دارند و خوی آرام و هماهنگی دارند. آنها از استرس به دور هستند.

۱۳.جوراب بنفش

رنگ بنفش به عنوان نماد تمایز و خلاقیت شناخته می‌شود. افرادی که این رنگ را دوست دارند، به دنبال الهام‌بخشی هستند و معمولاً شخصیت خلاق و متمایزی دارند.

۱۳.جوراب نارنجی

شخصیت شناسی از روی جوراب، افرادی که جوراب نارنجی می‌پوشند، معمولاً افرادی مثبت‌اندیش و خون‌گرم هستند و این ویژگی‌ها سبب می‌شود که اجتماعی و مهارتمند در معاشرت باشند. اگر کسی جوراب نارنجی پوشیده باشد، مناسب است با او به صحبت بپردازید زیرا احتمالاً مهارت‌های ارتباطی بالایی دارد.

۱۴.جوراب سبز

افرادی که جوراب‌های سبز می‌پوشند، نماد آرامش و تعادل روحی هستند و احساس شادی و پیشرفت را تجربه می‌کنند. در معاشرت با این افراد، شما نیز احساس خوبی خواهید داشت.

بیشتر بخوانید: اگه تک تیراندازهای تصویر را تو 5 ثانیه پیدا کردی، بدون که چشات عقابی هست!

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:با شناسایی پلنگ برفی دراین منظر کوهستانی، ثابت کن که چشات مثل عقاب تیزه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگه مثل هرکول پوآرو باهوش و دقیق باشی، قاتل را در یک نگاه پیدا می کنی!

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + بیست =

دکمه بازگشت به بالا