;
خانواده و زناشوییزندگی

ازدواجی نبودن: متولدین این ماه اهل ازدواج نیستن!

طالع بینی ازدواج: این روزها همه به دنبال ازدواج نمی روند و بعضی ترجیح می دهند که برای همیشه مجرد باشند‌، زیرا احساس می کنند در مجردی شرایط بهتری دارند و در نتیجه خیلی تمایلی به همسر نشان نمی‌ دهند. در این مطلب خانواده و زناشویی، به شما معرفی می کنیم که افراد کدام ماه کم تر تمایل به ازدواج دارند یا به اصطلاح ازدواجی نیستند. البته طبق روال مطالب این چنینی باز هم یادآور میشویم که تمامی این موارد بر اساس طالع بینی چینی و هندی است که در اصل بیشتر جنبه ی سرگرمی دارند.

یکی از ماه هایی که خیلی تمایل به ازدواج ندارد، شهریور است. شهریور ماهی ها خیلی رمانتیک نیستند. آن ها هر چیز را در زندگی به انتخاب خودشان انجام می‌ دهند و تحت تاثیر دیگران قرار نمی‌ گیرند و همین باعث می شود که مجرد باشند. آن ها در کل خیلی به مسائل عشقی اهمیت نمی‌ دهند.

بیشتر بخوانید: فال رنگ چشم + طالع بینی جالب و واقعی رنگ چشم

۱.فروردین

طالع بینی ازدواج، فروردین ماهی ها افراد با انگیزه ای هستند. دوست دارند که محبت بگیرند و ابراز محبت کنند اما در مورد ازدواج خیلی به خودشان سخت نمی گیرند و فکر می کنند که اگر مجرد هم بمانند، اتفاق خاصی نمی‌ افتد و خیلی خودشان را درگیر تعهد نمی کنند.

شاید بپسندید: ازدواج با این افراد، شما رو پولدار می کنه!

طالع بینی ازدواج

۲.آبان

آبان ماهی ها تنها زمانی ازدواج می کنند که کاملاً به طرف مقابل شناخت داشته باشند و مطمئن باشند که در کنار هم خوشبخت می شوند. در غیر این صورت حاضر به ازدواج نیستند و تصمیم می گیرند که تنها باشند، تا این که بخواهند درگیر رابطه عاشقانه با شخص مقابل شوند.

شاید بپسندید: اگر همسر متولد این ماه شدی، خوشبختی!

۳.خرداد

طالع بینی ازدواج، خرداد ماهی ها همیشه در تلاش و جنب و جوش هستند. دوست دارند چیز های جدیدی را یاد بگیرند. کارهای هیجان انگیز به انجام برسانند اما ازدواج را خیلی ملاک و معیار اصلی خودشان نمی دانند و اگر هم مجرد بمانند، با این مسئله مشکلی ندارند.

۴.بهمن

بهمن ماهی ها خیلی به دنبال چالش نیستند و دوست دارند که زندگی آرام و طبیعی خودشان را پیش ببرند. در نتیجه اهل تعهد دادن و ازدواج کردن نیستند. آزادی خود را با هیچ چیز عوض نمی کنند و سعی دارند که برای خودشان زندگی کنند.

برایتان جالب خواهد بود: شریک زندگی تان را مقدم بر والدین و فرزندان تان بدانید + ۱۲ دلیل منطقی!

طالع بینی ازدواج

۵.آذر

طالع بینی ازدواج، آذر ماهی ها افراد پر انرژی، خلاق و بشاشی هستند اما متاسفانه جزء افرادی هستند که به راحتی تن به ازدواج نمی دهند، زیرا عقیده دارند که ازدواج باعث می شود تا روتین زندگی شان تغییر کند.‌ به خاطر همین ترجیح می دهند که برای همیشه مجرد بمانند تا زیر بارِ تعهد بروند.

بیشتر بخوانید: طالع بینی ازدواج ماه ها با همدیگر برای پیوند زناشویی!

 

برایتان جالب خواهد بود

دلایل خواستگار نداشتن دختر: اگه می خواهی بدونی که چرا خواستگار نداری، اینو بخون!

جذابیت های زنان از نظر مردان: معیار زیبایی و نقطه جذاب چهره زنان در ذهن مردان چیست!؟

عاقبت دردناک ازدواج یواشکی پزشک با منشی مطبش!

۱۲ ویژگی مادرشوهر حسود و بدجنس

۸ نشانه مردی که همسرش را دوست دارد؛ فقط خانما بخونن

شاید بپسندید: ویژگی های زنان جذاب: با رعایت این نکات ساده، جذاب و باکلاس باشید!

جالب خواهد بود: دلایل خواستگار نداشتن دختر: اگه می خواهی بدونی که چرا خواستگار نداری، اینو بخون!

شاید بپسندید: نحوه برخورد با دخالت مادر شوهر در تربیت فرزند

بیشتر بخوانید: علائمی که نشان می ده کودک شما کمبود محبت داره! 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 5 =

دکمه بازگشت به بالا