;
فرهنگ و هنر

طراحی نوزاد کشورهای مختلف با کمک هوش مصنوعی+ تصاویر بخش دوم

طراحی نوزاد کشورهای مختلف: پیشرفت سریع هوش مصنوعی (AI) به طور قابل توجهی بر صنایع مختلف از جمله تولید تصویر تأثیر گذاشته است. MidJourney، یک پلتفرم مبتنی بر هوش مصنوعی، به دلیل توانایی خود در ایجاد تصاویر واقعی از افراد بر اساس معیارهای خاص مورد توجه قرار گرفته است.

احتمالاً بپسندید: بیوگرافی افرا ساراچ اوغلو بازیگر سریال چشم چران عمارت + تصاویر جذاب

طراحی نوزاد کشورهای مختلف

در این گزارش از سری مطالب فناوری مجله خبری چشمک، تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی از طراحی نوزاد کشورهای مختلف را نشان خواهیم داد. همچنین توضیح خواهیم داد که چگونه پیشرفت سریع هوش مصنوعی (AI) به طور قابل توجهی بر صنایع مختلف از جمله تولید تصویر تأثیر گذاشته است.

هوش مصنوعی به طور مداوم ما را با توانایی های خود شگفت زده کرده است. به تازگی، همانطور که در ChatGPT دیده می شود، پیشرفت شگفت انگیزی در درک زبان طبیعی و ایجاد پاسخ های مبتنی بر متن داشته است. چندی پیش، مایکروسافت ادغام هوش مصنوعی خود را با مرورگر اج و موتور جستجوی بینگ فاش کرد. گوگل نیز راه حل خود را ارائه کرد، اگرچه به اندازه رقبای خود موفق نبود.

علاوه بر زبان نوشتاری، در سال‌های اخیر بحث‌های زیادی در مورد پیشرفت‌های هوش مصنوعی برای فناوری تصویربرداری وجود داشته است که نتایج قابل توجهی را به همراه داشته است. ابزارهای مختلفی مانند DALL-E 2، Stable Diffusion و Midjourney در میان سایر ابزارها وجود دارند که توانایی تولید تصاویر جدید و حتی بازآفرینی هنر را دارند.

یبه این ترتیب یک حساب کاربری توییتری با نام dusunbildergisi از هوش مصنوعی استفاده کرده است. بازسازی و طراحی نوزاد کشورهای مختلف با هوش مصنوعی بسیار جالب است. بخش اول این تصاویر را در اینجا ببینید و در ادامه در بخش فناوری و فرهنگ و هنر مجله خبری چشمک این تصاویر را مرور می کنیم.

احتمالاً بپسندید: پرنسس های جنگجو کشورهای مختلف+تصاویر

احتمالاً بپسندید:عکسهای جالب تغییر چهره آشا محرابی که خبرساز شد+ بیوگرافی

 

احتمالاً بپسندید: واقعیت ها درباره قرون وسطی که اکثر فیلم ها نادرست به تصویر می کشند!

 

شاید بپسندید: هنر هوش مصنوعی در بازسازی شخصیت های کارتونی در واقعیت + تصاویر بخش اول

 

بیشتر بخوانید: تصاویر جالب از مهمانداران خطوط هواپیمایی کشورهای مختلف + تصاویر بخش دوم

 

 

شاید بپسندید: تصاویر جالب از مهمانداران خطوط هواپیمایی کشورهای مختلف + تصاویر بخش سوم

 

 

 

 

بیشتر بخوانید: عکس های دیدنی شهرزاد کمال زاده بازیگر سریال گاندو + بیوگرافی

 

 

 

 

 

 

 

طراحی نوزاد کشورهای مختلف

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

دکمه بازگشت به بالا