;
تفریح و سرگرمی

با جابجایی 2 چوب کبریت، یک عبارت ریاضی صحیح درست کن!

چالش ریاضی با اصلاح معادله: لازم است تا یک معادله صحیح بدست بیاورید. البته برای این کار تنها 10 ثانیه وقت دارید و فقط باید 2 چوب کبریت را جابجا کنید. فکر می کنید می توانید این معادله را در 10 ثانیه حل کنید؟ مغز خود را آزمایش کنید و ببینید که آیا می توانید فقط 2 چوب را حرکت دهید تا این معادله درست شود! با مجله خبری چشمک و چالش ریاضی با اصلاح معادله همراه شوید.

تست‌های هوش، پازل‌ها و بازی‌های فکری دهه‌هاست که محبوب بوده‌اند. آنها ما را به فکر فراتر از بدیهیات و کشف راه حل های متعدد برای حل یک مشکل دعوت می کنند. در سال‌های اخیر، این چالش‌ها حتی در شبکه‌های اجتماعی محبوب‌تر شده‌اند. چالش ریاضی با اصلاح معادله به طور خاص طراحی شده است تا مهارت های حل مسئله و ریاضیات شما را در کمتر از 10 ثانیه آزمایش کند. معادله داده شده 9+2=5 است. اما این معادله اشتباه است! وظیفه شما یافتن پاسخ صحیح در عرض 10 ثانیه است.

شاید بپسندید: حکایت شنیدنی قضاوت روباه | حکایت مردی که گرفتار مهربانی خود در حق مار شد!

چالش ریاضی با اصلاح معادله

مهم نیست که چگونه به این چالش برخورد می کنید، مطمئن باشید که عضلات ذهنی خود را تمرین می دهید و با احساس موفقیت کنار می آیید. بیایید ببینیم چقدر سریع می توانید این معما را حل کنید! مغز خود را با پازل روز آزمایش کنید. آیا اماده چالش هستید؟ این معما شامل معادله ای است که تنها جق حرکت دادن یک چوب کبریت دارید. برای چالش ریاضی با اصلاح معادله آماده اید؟

پازل ها یک راه عالی برای تمرین ذهن و خلاقیت شما هستند. برای حل معما باید دقت کنید و تمرکز کنید. ما باید از مهارت های حل مسئله خود استفاده کنیم و تصمیم بگیریم که کدام چوب کبریت را حرکت دهیم و به کجا منتقل کنیم.

شاید بپسندید: با پیدا کردن کلمه BIRD در تصویر اثبات کن که مثل عقاب تیزبین هستی!

چالش ریاضی با اصلاح معادله

شاید بپسندید: در یک نگاه آدم فضایی تصویر رو پیدا کن!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: تفاوت های دو تصویر گنجشک را پیدا کنید!

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه باهوشی آدم واقعی را بین مانکن ها پیدا کن!

پاسخ چالش ریاضی با اصلاح معادله

آیا موفق شده اید 2 چوب کبریت را برای ایجاد معادله صحیح در چالش ریاضی با اصلاح معادله پیدا کنید. مهارت های حل پازل خود را آزمایش کنید!ما یک نوع سرگرم کننده و چالش برانگیز از پازل های کلاسیک چوب کبریت را پیشنهاد کردیم! اگر نتوانستید پازل را حل کنید بهتر است از شانس دوم خود استفاده کنید.

شاید بپسندید: پاسخ عبارت ریاضی 5+3×0-4=؟ چند است!؟ | فکر نکن ساده است!

.

.

.

.

 

شاید بپسندید: معنی ضرب المثل شستم خبردار شد!

پاسخ چالش ریاضی با اصلاح معادله : برای توضیح راه حل را قرار داده ایم.

شاید بپسندید: سوال هوش: اگر 13=16، 25=210، 66=612، پس 82= ؟ چند است؟

جواب آزمون ریاضی با اصلاح معادله

امیدوارم از چالش ریاضی با اصلاح معادله استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: تست قدرت تمرکز: کدام بشقاب نیمرو با بقیه فرق دارد!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: حکایت ریش گرو گذاشتن: از چه زمان ریش گرو گذاشتن میان مردان ایرانی مرسوم شد!

 

برایتان جالب خواهد بود

آزمون تمرکز: تفاوت های دو تصویر دخترک سبزه گره زن را پیدا کنید!

سوال هوش: با جابجایی 2 چوب کبریت 2 تا مربع بساز!

حکایت شنیدنی تاجری که می خواست همیشه دنیا به کام او باشد!

چیستان: کدام سبزی است که فقط به صورت تازه فروخته می شود!؟

نوشته های مشابه

6 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 5 =

دکمه بازگشت به بالا