;
تفریح و سرگرمی

تست هوش: با جابجایی 2 چوب کبریت عبارت ریاضی را اصلاح کن!

معمای ریاضی با اصلاح عبارت: ضریب هوشی خود را با این چالش ریاضی آزمایش کنید، کافی است که فقط 2 چوب کبریت را در کمتر از 10 ثانیه حرکت داده و یک معادله صحیح ایجاد کنید! پس با توجه به آنچه گفته شد آیا آماده اید تا مهارت های ریاضی خود را امتحان کنید؟ ببینید آیا می توانید این چالش ریاضی را با حرکت دادن و جابه جایی 2 چوب کبریت حل کنید و ضریب بالای هوشی خود را ثابت کنید!

آیا اماده چالش هستید؟ پازل ها، بازی های فکری و تست های هوش به طور فزاینده ای در شبکه های اجتماعی محبوب شده اند و روشی سرگرم کننده و سرگرم کننده برای گذراندن زمان ارائه می دهند. امروز یک معما را برای شما آورده ایم که در کمتر از 10 ثانیه قابل حل است. شروع عبارت با عبارت 12×3=34 است که بدیهی است اشتباه است. آیا می توانید پاسخ صحیح را بفهمید؟ با مجله خبری چشمک و معمای ریاضی با اصلاح عبارت همراه شوید.

شاید بپسندید: حکایت معلم بیچاره ای که می خواست مردم یک روستا را باسواد کند!

معمای ریاضی با اصلاح عبارت

بازی های فکری روشی موثر برای آزمایش و آموزش مهارت های حل مسئله و همچنین توانایی شما برای تفکر منطقی و سریع است. آنها اغلب به خلاقیت و تفکر انتقادی نیاز دارند، دو ویژگی بسیار مهم در دنیای مدرن. بنابراین، اگر آماده‌اید ظرفیت ذهنی‌تان را آزمایش کنید، پیش بروید و سعی کنید معمای روز را حل کنید!

آیا برای بازی فکری آماده اید؟ تمرکز کنید و با دقت نگاه کنید، زیرا برای حل این معما باید خارج از چارچوب فکر کنید. ما از شما دعوت می کنیم تا چالش روز را انجام دهید و فقط یک چوب کبریت را برای حل معادله حرکت داده و جابجا کنید.

حل یک پازل یک راه عالی برای فعال نگه داشتن ذهن و استفاده از خلاقیت است. برای تکمیل چالش، باید از نزدیک نگاه کنیم و روی کار در دست تمرکز کنیم. ممکن است دشوار باشد، اما همچنین راهی عالی برای سرگرم کردن و یادگیری چیزهای جدید است.

شاید بپسندید: تست هوش: کودک ربا را در تصویر شناسایی کنید!

.معمای ریاضی با اصلاح عبارت

شاید بپسندید: چه اشکال یا دروغی در این تصویر می بینید!؟ | آیا زن تصویر واقعا باردار است!؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ معمای ریاضی با اصلاح عبارت

آیا موفق شده اید در کمتر از 10 ثانیه چوب کبریت مورد نظر را حرکن داده و جابجا کنید؟ بررسی کنید که آیا موفق به حل معما در شده اید یا خیر! بازی با کبریت سرگرم کننده است! چالش این بود که معما را در زمان اختصاص داده شده حل کنید و بازی را هیجان انگیزتر و پویاتر کنید. اگر تاکنون نتوانستید باید بدانید که زمان شما به پایان رسیده است. اما می توانید از شانس دوم خود برای معمای ریاضی با اصلاح عبارت استفاده کنید.

.

 

 

.

.

.

احتمالا بپسندید: چه اندازه عمیق و متفکرید!؟ | کافی است که یکی از موجودات دریایی را انتخاب کنید!

پاسخ معمای ریاضی با اصلاح عبارت: آیا برای دیدن پاسخ چالش آماده ای؟ برای توضیح راه حل تصویر زیر را قرار داده ایم.  پاسخ 12×2=24 است. اگر درست متوجه شدید، به شما تبریک می گویم!

شاید بپسندید: راز این معما چیست؟| اسم برادر شهردار شهر “جان” است. اما آقای جان می‌گوید، که هیچ برادری ندارد!

معمای ریاضی با اصلاح عبارت

امیدوارم از معمای ریاضی با اصلاح عبارت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

باهوشا جواب بدن: در 10 ثانیه مجموع ارزش عددی مرغ، ماهی و خرگوش را پیدا کنید!

داستان شرط عجیب ازدواج دختر کشاورز: دم گاوی که شرط ازدواج بود!

چیستان | بچه ای است که وقتی به مادرش می رسد ناپدید می شود!؟

با دلیل بگوئید که کدامیک از دزدهای بانک تصویر، یک زن است!؟

نوشته های مشابه

6 دیدگاه

  1. من با جابجایی ۱ چوب کبریت میتونم
    چوب کبریت زیر چهار رو می‌بریم چپ میشه ۳۶
    تمام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 5 =

دکمه بازگشت به بالا