;
تفریح و سرگرمی

مادر نوزاد قنداقی کیه!؟ | تو یه نگاه متوجه بشی، نابغه ای!

تست هوش شناسایی مادر نوزاد: امروز با یک چالش تصویری جالب دیگر همراه شما هستیم. این چالش یا معمای تصویری مهارت های حل تعارض شما را در زمان مشخص مورد آزمایش قرار می دهد. آیا شما برای حل این چالش آماده هستید؟ به نظر شما مادر بچه، کدامیک از سه فرد تصویر می باشد!؟ با این معمای تصویری و حل آن در 8 ثانیه ثابت کنید که یک نابغه هستید.

بازی های فکری و پازل های تصویری یکی از پر جستجوترین مطالب در اینترنت و شبکه های اجتماعی می باشد. به خاطر اینکه این سوالات هم مطالب مفید برای  رفع اوقات فراغت است و هم اینکه می تواند با افزایش فعالیت مغزی، مهارت های شناختی ما را افزایش دهد. با مجله خبری چشمک و تست هوش شناسایی مادر نوزاد همراه باشید و خود و توانائیهایتان را بهتر بشناسید.

برایتان جالب خواهد بود:یک چشم تیزبین قادره تو 10 ثانیه تفاوتهای دو گربه سفید رو پیدا کنه!

تست هوش شناسایی مادر نوزاد

آیا برای نشان دادن تیزبینی و دقت خود آماده اید؟ برای یافتن پاسخ باید هر یک از توانایی های خود به درستی استفاده کنید. از دقت، تمرکز و قدرت دید خود استفاده کرده و مادر نوزاد را شناسایی کنید. باید بدانید که در صفجه فیس بوک سازنده این معمای تصویری، از هر 10 نفر فقط 4 نفر موفق به حل آن شدند.

در تصویر تست هوش شناسایی مادر نوزاد زیر نوزادی را می بینید که بر روی نیمکت پارک قرار دارد. دو خانم در کنار قنداق این نوزاد نشسته اند و خانمی دیگر در قسمتی دورتر در حال سیگار کشیدن است. به نظر شما کدامیک از این خانم ها به لحاظ منطقی و براساس نشانه ها می تواند مادر این نوزاد باشد. در این سوالات هوش شما براساس نشانه ها می توانید یک معما را حل کنید.

اگر آماده هستید به تصویر تست هوش شناسایی مادر نوزاد نگاهی بیندازید. به گفته طراح این سوال تصویری، فقط یک فرد نابغه واقعی می تواند در یک نگاه پاسخ را بیابد. بیایئید تصویر را مرور می کنیم.

شاید بپسندید:یه نابغه باهوشی، اگر تو 10 ثانیه جواب معادله ریاصی را بدست بیاری!

تست هوش شناسایی مادر نوزاد

شاید بپسندید: تست شخصیت شناسی: شخصیت قاطع داری یا منفعل!؟

 

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: به پلیس کمک کنید تا گردنبند الماس را پیدا کند و دزد شناسایی شود!

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان جالب: شما می توانید مرا در آب ببینید، اما من هرگز خیس نمی شوم. من چی هستم!؟

پاسخ تست هوش شناسایی مادر نوزاد

آیا این معمای تصویری را حل کنید؟ آیا به زمان بیشتری نیاز دارید؟ نگران نباشید، در اینجا ما به شما فرصتی دوباره می دهیم تا بتوانید تست هوش شناسایی مادر نوزاد را حل کنید، اما برای اینکه از سختی آن کاسته نشود فقط 3 ثانیه دیگر فرصت خواهید داشت.

شاید بپسندید:چیستان: همه آن را دارند و هیچ کس آن را حتی پس از مرگ هم از دست نمی‌دهد. آن چیست!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: چیستان: جسم ندارد، وزن ندارد، اما اگر آن را نگه نداری به راحتی می شکند! آن چیست!؟

 

 

 

 

شاید بپشندید:3 تفاوت در تصویر اسب و کره اسب هست، در کمتر از 10 ثانیه پیداش کنید!

جواب تست هوش شناسایی مادر نوزاد: اگر در هر دو فرصت جواب را پیدا نکردید، احساس بدی نداشته باشید، تنها شما نیستید.. در ادامه پاسخ را به شما ارئه می دهیم. به تصاویر دو خانمی که بر نیمکت نشسته اند دقت کنید. به نظر می رسد هر دو با توجه به شکل ظاهری به نظر می رسد دختر بچه هستند. همچنین این مسئله با توجه به اینکه موهای دختر سمت راستی که به شکل دخترانه بافته و بسته شده است اثبات می شود. دختر دومی نیز مشغول بازی و شنیدن موزیک است. به نظر می رسد مادر بچه زنی است که سیگار می کشد. احتمالا این پاسخ منطقی ترین پاسخ ممکن برای این سوال معمایی باشد.

شاید بپسندید: کدومیکی همسر مدیر کل هست!؟ | فقط نکته سنج ها متوجه میشن!

تست شناسایی مادر نوزاد

احتمالاً بپسندید: ضریب هوشی ات رو تست کن: با توجه به دیگر عبارات، مجموع عددی حیوانات در معادله آخر چند است؟

امیدوارم از تست هوش شناسایی مادر نوزاد استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: کدومیک از این خانمای عصبانی، همسر مرد جوانه!؟

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: شخصیت های کارتونی دیزنی اگر جنسیت شان فرق داشت، چه شکلی بودند!+ هوش مصنوعی کار را راحت کرد!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

 احتمالاً بپسندید: چیستان جالب: آن چیست که در گوش و چشم هست ولی در دهان آن را نمی بینید؟

برایتان جالب خواهد بود

حکایت دزد خرمای پررو که صاحب نخلستان حسابی ادبش کرد!

با اینکه خرگوش جلو چشاته، اما به راحتی نمی تونی تشخیص‌اش بدی!

چیستان: کدام کشور است که دو حرف آخرش اشاره به “خود” است!؟

 اگه چشات قوی باشه تو 10 ثانیه عدد 569 رو بین اعداد 599 پیدا می کنی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =

دکمه بازگشت به بالا