;
تفریح و سرگرمی

کدومیکی همسر مدیر کل هست!؟ | فقط نکته سنج ها متوجه میشن!

تست هوش شناخت همسر مدیر کل: سازنده و طراح تست هوش شناخت همسر مدیر کل معتقد است که تنها کسانی که دارای قدرت بینایی عالی و دقت بالا باشند می توانند در یک نگاه همسر مدیرکل در تصویر را شناسایی کنند. به کمک تست هوش شناخت همسر مدیر کل، شما می توانید ثابت کنید که یک فرد نکته سنج، دقیق و تیزبین تمام عیار هستید. اگر می خواهید اطرافیان خود را نیز بسنجید، این آزمون را با آن ها به اشتراک بگذارید.

در نتیجه با توجه به آنچه گفته شد، فرصت خوبی است که شما با کمک تست هوش شناخت همسر مدیر کل، ثابت کنید استاد مسلم در انجام آزمون ها و سوالات تصویری هستید و می توانید با توانائی ها و مهارت های شناختی بالای خود، هر معما و سوالی را در کمترین زمان ممکن حل کنید. این روزها بازی فکری فکری و انواع و اقسام معماها و پازل‌های تصویری شبیه آزمون شناخت همسر مدیر کل در شبکه های اجتماعی بسیار محبوب شده‌اند، چرا که  مهارت‌های تصویری ما را به چالش کشیده و رشد و توسعه حداکثری آنها را تضمین می کنند.

بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری چشمک، امروز هم  با یکی دیگر از این معماهای تصویری تحت تست هوش شناخت همسر مدیر کل همراه با شماست. با ما همراه باشید.

شاید بپسندید: حکایت دزد خرمای پررو که صاحب نخلستان حسابی ادبش کرد!

تست هوش شناخت همسر مدیر کل

در چالش تصویری امروز شما باید بتوانید در یک نگاه همسر مدیرکل در تصویر را شناسایی کنید. تست هوش شناخت همسر مدیر کل از جمله سوالات تصویری است که روند پاسخگویی به آن چندان آسان نیست و شما باید بتوانید با تیزبنی و دقت و تمرکز بالا آن را رمزگشایی کرده و پاسخ دهید.

پس اگر آماده هستید با دقت به تصویر تست هوش شناخت همسر مدیر کل نگاه کنید. همانطور که اشاره شد، این آزمون تمرکز و دقت زیادی لازم دارد. لذا تلاش کنید خود و ذهنتان را از تمام دغددغه های زندگی آرام کنید. چشمان خود را برای چند ثانیه ببندید و سپس به تصویر تست هوش شناخت همسر مدیر کل نگاه کنید. با دقت به تصویر نگاه کنید، یادتان باشد که برای رمزگشایی تصویر تست هوش شناخت همسر مدیر کل تنها 5 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: با اینکه خرگوش جلو چشاته، اما به راحتی نمی تونی تشخیص‌اش بدی!

تست هوش شناخت همسر مدیر کل

برایتان جالب خواهد بود:یک چشم تیزبین قادره تو 10 ثانیه تفاوتهای دو گربه سفید رو پیدا کنه!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: به پلیس کمک کنید تا گردنبند الماس را پیدا کند و دزد شناسایی شود!

 

 

.

.

شاید بپسندید: چیستان جالب: شما می توانید مرا در آب ببینید، اما من هرگز خیس نمی شوم. من چی هستم!؟.

پاسخ تست هوش شناخت همسر مدیر کل

ایا موفق شدید تا همسر مدیرکل را در تصویر تست هوش شناخت همسر مدیر کل پیدا کنید؟ اگر چنین است، باید گفت که شما آدم دقیق و نکته سنجی هستید. فردی که هیچ چیزی از چشمان تیزبین شما پنهان نمی ماند. اما اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید باز هم باید به شما تبریک گفت. شما توانسته اید به خوبی مغز و ذهن خود را ورزش دهید. قبل از اینکه پاسخ را ارائه دهیم، می توانید بار دیگر تصویر تست هوش شناخت همسر مدیر کل و جزئیات آن را بررسی کنید.

شاید بپشندید:3 تفاوت در تصویر اسب و کره اسب هست، در کمتر از 10 ثانیه پیداش کنید!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: چیستان: جسم ندارد، وزن ندارد، اما اگر آن را نگه نداری به راحتی می شکند! آن چیست!؟

 

 

 

 

شاید بپسندید:یه نابغه باهوشی، اگر تو 10 ثانیه جواب معادله ریاصی را بدست بیاری!

پاسخ تست هوش شناخت همسر مدیر کل: به کیف دستی زنانه که در دست مرد است دقت کنید. او کیف دستی همسر خود را به دست گرفته است. زن اول از سمت راست کیف دستی را به همسرش داده است. دو زن دیگر کیف های دستی خود را در دست دارند. در ضمن رنگ کیف دستی با کربند زن یک رنگ است.

بیشتر بخوانید:چیستان: کدام کشور است که دو حرف آخرش اشاره به “خود” است!؟

تست شناخت همسر مدیر کل

احتمالاً بپسندید: ضریب هوشی ات رو تست کن: با توجه به دیگر عبارات، مجموع عددی حیوانات در معادله آخر چند است؟

امیدوارم از تست قدرت دید با خرگوش استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: کدومیک از این خانمای عصبانی، همسر مرد جوانه!؟

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: شخصیت های کارتونی دیزنی اگر جنسیت شان فرق داشت، چه شکلی بودند!+ هوش مصنوعی کار را راحت کرد!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: اگه زبل و تیزی، نکته تصویر خوابگاه دخترانه را پیدا کن!

برایتان جالب خواهد بود

 اگه چشات قوی باشه تو 10 ثانیه عدد 569 رو بین اعداد 599 پیدا می کنی!

کیک تولدی را انتخاب کن تا این سوال ذهنت رو پاسخ بدی که درباره گذشت زمان احساست چیه!؟

چیستان: همه آن را دارند و هیچ کس آن را حتی پس از مرگ هم از دست نمی‌دهد. آن چیست!؟

کدومیکی از این سه مرد زندانی، پدر این دختر بچه است!؟

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. زن اولی از سمت راست در اصل مرد هست… زن وسطی کارمند شرکت مدبر کل هست…. زن اولی از سمت چپ همسر مدیر کل است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − یک =

دکمه بازگشت به بالا