;
تفریح و سرگرمی

تست هوش: با توجه به 2 معادله اول، پاسخ معادله سوم را بدست آورید!

تست هوش ریاضی با منطق ریاضی: اگر نابغه هستید، راه حل این معما را بدست آورید؟ اگر می توانید این معادله را در کمتر از 10 ثانیه بدست آورید، جزو نوابغ ریاضی هستید. برای اینکه هوش خود را بیازمایید، یک لحظه برای حل این معما وقت بگذارید. چالش امروز مهارت های ریاضی شما را مورد آزمایش قرار می دهد. برای حل این معما، باید از استدلال منطقی خود استفاده کنید. با تست هوش ریاضی با منطق ریاضی، مجله خبری چشمک را همراهی کنید.

این یک پازل سخت است. شایان ذکر است که تنها 20 درصد از کاربران اینترنت نتیجه درست را یافته اند. آیا شما یکی از آنها خواهید بود؟ اگر نابغه هستید، کمی استراحت کنید و سعی کنید راه حلی برای این چالش پیدا کنید. چگونه آن را انجام می دهید؟ شما یک تصویر دارید که شامل 3 معادله است که یکی از آنها حل نشده است. وظیفه شما یافتن پیوند منطقی دو معادله اول برای حل معادله سوم است. تنها 10 ثانیه برای حل تست هوش ریاضی با منطق ریاضی فرصت دارید.

شاید بپسندید: فقط یه نابغه تو نگاه اول اشکال تصویر فوتبالیست ها را شناسایی می کند!

تست هوش ریاضی با منطق ریاضی

این آزمایش نیاز به تمرکز زیادی دارد. پس از عوامل حواس پرتی دوری کنید. سپس اعداد را به دقت تجزیه و تحلیل کنید. انواع عملیات را امتحان کنید که ممکن است به شما در یافتن پیوند بین آنها کمک کند. حل پازل های ریاضی از این نوع برای سلامت مغز شما ضروری است. این به کاهش فشار بر سلامت روان شما کمک می کند و ذهن شما را تیز نگه می دارد. علاوه بر این، حل این معما می تواند توانایی شما را در تفکر نیز افزایش دهد.

در واقع، این فرصت را به شما می دهد که خلاق تر و سازنده تر شوید. علاوه بر این، اوقات سرگرم کننده ای خواهید داشت. به شما کمک می کند از استرس و اضطراب دوری کنید.

شاید بپسندید:تیز و زبل باشی خیلی راحت 3 تا تفاوت این اورانگوتان بامزه را پیدا می کنی!

تست هوش ریاضی با منطق ریاضی

شاید بپسندید: اگه باهوشی بگو، اشتباه تصویر فوتبالیست های خانم چیه!

.

.

.

.

شاید بپسندید: توانایی محاسباتی خودت رو با حل این معادله ارزیابی کن!

.

.

.

.

شاید بپسندید:چیستان: آن چیست که هنگام خشک کردن خیس می‌شود؟

پاسخ تست هوش ریاضی با منطق ریاضی

اگر پاسخ درست را پیدا کرده اید، به شما تبریک می گویم! این یک چالش ریاضی سخت است. به لطف هوش خود، موفق به حل آن شده اید. شما توانایی غلبه بر مشکلاتی را دارید که در زندگی روزمره شما ایجاد می شود. اگر هنوز پاسخ را پیدا نکرده اید، می توانید بیشتر تلاش کنید.

شاید بپسندید: یکی از این دو تا زن عصبانی ربات هست، اگه تیز باشی تو یه نگاه تشخیصش میدی!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اولین چیزی که در تصویر می‌بینی، تعیین می‌کنه که یک رهبر هستی یا نه؟

پاسخ: در اینجا پاسخ آخرین معادله آمده است. راه حل این معما 15 است. برای رسیدن به این نتیجه باید عملیات را روی تصویر انجام می دادید. سپس باید حاصل را 3 کم کنید و در نهایت در 5 ضرب کنید. این روش نه چندان واضح در واقع بسیار ساده است. معادلات اول و دوم را در نظر بگیرید: (5+5-3)*5=35 و (4+4-3)*5=25.

شاید بپسندید: حکایت جالب ملانصرالدین و دزد کفش!

پاسخ تست هوش ریاضی با منطق ریاضی

بنابراین، نابغه، می توانید از مهارت خود لذت ببرید. از طرف دیگر، اگر شکست خورده اید، چرا تست های دیگر این سایت را دوباره امتحان نمی کنید؟ به این ترتیب، با چالش های این سبک آشنا می شوید و تکنیک های جدیدی را به دست خواهید آورد. اگر این پازل ریاضی را دوست دارید، می توانید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا آنها نیز بتوانند آن را بازی کنند.

امیدوارم از تست هوش ریاضی با منطق ریاضی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:تست هوش:اگر N=333، 444=T، 555=F باشد، 888=؟ چه حرفی خواهد بود؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:3 تفاوت بین دو تصویر رو نهنگ رو تو 8 ثانیه پیدا کن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: اگه چشات عقابی باشه در 20 ثانیه تفاوت های دو تصویر کف دریا را پیدا می کنی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: 95 درصد افراد افراد در رمزگشایی این دنباله عددی ناموفق بوده اند!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: فقط باهوشا متوجه میشن: همسر مرد را در میان ربات ها شناسایی کنید!

 

شاید برایتان جالب باشد

اگه چشات تیزه، 5 تفاوت تصویر کلانتر داستان اسباب بازی را پیدا کن!

وارد اتاق سردی شدید:یک کبریت،چراغ نفتی،شمع و شومینه است. اول چی را روشن می‌کنی؟

ریاضی ات خوبه، پس این معادله را حل کن!| 70 درصد غلط جواب دادند!

چیستان: می دانید در میان لبنیات کدام یکی بیشترین خدمت را به مردم می کند!؟

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. سلام داداش فرمولی که جواب رو باهاش مشخص میکنی اشتباه هست الا بت میگم چون 4+4 باید میشد 24 نه 25 چون 5*5=25، 5+5=10 که 10+25= 35 میشه که جواب تصویر بود و 3+3 هم میشه 3*3 که میشه 9
    که همون فرموله که 3+3=6 ، 6+9= 15 و جواب بود پس 4+4= 24 تمام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 20 =

دکمه بازگشت به بالا